Şimdi Ara

DİGİTÜRK HUMAX DCR-HM 9505HD KUTU [[video eklendi]] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.085
Cevap
10
Favori
128.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gaybo55

Eutelsat ın HD kalitesinin daha iyi oldugunu neye dayanarak söylüyorsunuz dostum.

Bende herkes böyle söylediği için turksattan Eutelsata geçtim.

Yayın kalitesinde değişen hiç bir şey yok.

Eutelsatta sadece daha fazla hd yayın yapan kanal var.

Servis de aynısını söyledi kalite değişmez kanal sayısı fazla dedi.

Yayınların kalitesini saniyede akan veri sayısı belirler,bitrate değerleri türksattan yüksek,
    ha zaten o kanallar türksatta yok.Bein iz hd,gurme hd gibi.
  • 4k da dahil en kral cihazı bu diginin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vysladkzl V kullanıcısına yanıt
    Çöp bence
  • arkadaşlar bein connect uygulamasını ile tv den yayın izlemek istiyorum bunun için de malum kutuyu internete bağlamak gerekiyor. kablosuz olacak şekilde siz nasıl bir yöntem izliyorsunuz acaba? kablosuz olarak bu kutuyu internete bağlayan arkadaşlar var mı aramızda?
  • arkadaşlar maçlarda lag oluyor yaa bendeözelikle top hareket ederken bariz takılma net şekilde belli oluyor.bu sorunu yaşıyanız var mı?
  • 9503 ve sagem IQ plus kullandıktan sonra motorlu çanak antenimde mdu lnb kullanamadığım için 9505le değiştirdim.
    Bence hem görüntü kalitesi hemde özellik olarak sagem IQ plus açık ara daha iyi.sagemi ev sinema sistemine bağlı kullanıyordum.9505 te sorunlu çalıştı.mecburen tv.ye direk bağlamak zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirkam -- 23 Ekim 2017; 1:21:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

arkadaşlar maçlarda lag oluyor yaa bendeözelikle top hareket ederken bariz takılma net şekilde belli oluyor.bu sorunu yaşıyanız var mı?

TV'nizdeki trumotion tarzı bir seçenek açıksa onu kapatın benim televizyonum LG bende de hızlı hareketlerde titreme takılma yapıyordu trumotion kapatınca düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baytilki

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

arkadaşlar maçlarda lag oluyor yaa bendeözelikle top hareket ederken bariz takılma net şekilde belli oluyor.bu sorunu yaşıyanız var mı?

TV'nizdeki trumotion tarzı bir seçenek açıksa onu kapatın benim televizyonum LG bende de hızlı hareketlerde titreme takılma yapıyordu trumotion kapatınca düzeldi.

natural motion adında bir şey var benim tv de hocam,kapattım şimdi.akşam maçta test eder yazarım buraya
  • Baytilki B kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni sorun var lg tv spor modunda trumotion açık özellıkle degaj kullanılırken lag oluşuyor. Tvnin kendi uydu alıcısından d smartta boyle sorun olmuyor. Hatta onu hdr modda izliyorum. Ya kutuda yada kabloda bir sıkıntı var diye düşünüyorum.

• Türksata IQ kutu vermiyoruz dediler doğru mudur?
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Verilmeye başlandı hocam.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Iptal talebinde bulunmuştum geri dönüşlerinde böyle talebim oldu turksata vermiyoruz dediler.

Bugün biraz bastırayım.

• Hocam bu kutu için digitürk servisi kuruluma mı geliyor? (Türksat için.)
    Bir de ek ücret ödüyor musunuz? Digitürk müşteri hizmetleri aylık 15 tl yansır bir de kurulum ücreti 35 tl alınır diyor.

Son olarak kuruluma geliyorlarsa biz bu cihazı başka eve götürüp orada kullanamıyor muyuz? (Bazen abimlere götürürüm orada izlerim. Şuan şehirdışındayım şehirdışında başka tvde direk kendim kurup izliyorum.)
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Ek ucret alinmaz tek aervis ucreti canagin varsa aktivasyonu bayida yaptir kurarsin.

• Bugün DT 9102 HD iade ederek 9505HD ‘ye sonunda geçiş yaptım. Televizyon Sony A1 55 OLED.

Şuan yayın kalitesi iyi değil. Eulsat HD yayınlar 48 saate kadar güncellenecekmiş. O zaman düzelir denildi.
    Bunun dışında kutu gayet küçük, menüler daha hoş. HD yayınlar güncellenince tekrar izlenimlerimi yazarım.

Not:6 ay 1 yıla kadar digitürk Philips marka yeni kutulara geçecekmiş. Servis söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo_ramirez -- 9 Mart 2018; 19:22:57 >
  • hugo_ramirez kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam arasan hallederler hd o kadar beklemene gerek yok phılips marka heyecanlandırdın hocam şimdi bizi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederim,, sizin önerinizle geçtik sağolun. Kutu gayet güzel.

Philips kutular da 6 ay 1 yıl sürmez dediler. Bakalım hayırlısı, şuan memnunum. Onlar gelsin deneriz hocam.

• hugo_ramirez kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam menü tasarımlarıda değişse cihazların güzel olacak bu yeni kutulardan umudum var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet menü tasarımlarına el atılacağını düşünüyorum. Sagem cihazlarıda duyduğuma göre dağıtmama kararı almış artık. Görünen o ki yeni jenerasyon kutular yavaş yavaş yakında verilmeye başlanacak.

• Bu cihazı digiturk turksat uyelerine de veriyorlar mı? Kullanan var mı hiç digiturk turksat icin?

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.