Şimdi Ara

Digiphone DG88 Çift Sim Kart + TV + Wi - fi hb da 159 tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
21.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fotolar bunlar, yeterli çoğunluk olursa telefon bölümünde konu açarız ayar vs muhabbetleri yaparz, zira ben hala wireless ile operadan internete çıkamıyorum

Digiphone DG88 Çift Sim Kart + TV + Wi - fi hb da 159 tl

29 tane foto var, dg88* kısmını değiştirerek görebilirsiniz :) her hakkı saklı hep böyle fotolarn üzerine adımı nickimi vs yzmak istemiştim, nasip buguneymiş

http://www.yenilmezarmada.com/pub/DG88**.jpg

*10'a kadar tek basamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 15 Nisan 2011; 22:32:29 >

• SPaCeLoRD hocam çok teşekkürler zahmet etmişsin
    adamların satışına büyük fayda ediyorsun fotolarla

bunlar bu telefonu satanların sayfasında bile yok bir fotoğrafla Digiphone DG88 satıyorlar
    senin bu fotolarını da kullanırlar gittigidiyorda bile
  • telefonun özellikleri her çin üretimi telefonda olan özellikler sanırım. konuşma sırasında enteresan arka sesler vs verebiliyomuş :)

tv görüntüsünü kaydettim, izlerken real time stream play diye bişey buldum, sanırım broadcast online tv izlemekmiş.
    mp3 attım 3 tane, isimlendirmede biraz sorun var gibi, isim çıkmıyor, şarkının 5-6 hafi çıkıyor, dos ortamındaki uzun isimli dosyalar gibi yani. radyosu fena değil, tv den daha başarılı gibi ama kapalı alanda pek kullanışlı değil.
    fotolarda çeşitli menüleri göstermeye çalıştım, en azından alacak arkadaşların menü stlili hakkında bilgisi olur, çünkü ben ilk gördüğümde pek beğenmedim, ana menüyü beğendiğimi de hala söyleyemem :)

mp3 playr ve radyo arka planda da çalışabiliyor, arka planda çalış çalışma diye seçeneği de var, no ya basıp çıkınca çalmaya devam ediyor.

öğlen yazdığım şeylere ek, usb kapağı niyetine olan plastik kırlacak gibi demiştim, bunun sebebi yerine oturmamasıymış, sabit şekilde duruyor şuan.

trackball'ın (buna da ne desem bilemiyorum :) ) 4 yönüne fonksiyon atanabiliyor, 4-5 alarm ayarlayabiliyosunuz.
    mesaj yazarken çıkamıyosunuz demiştim ama, geri tuşu yerine direkt no ya basarsak çıkıyomuş.

dokunmatikinde bi kalibrasyon sorunu var gibi, tv de mp3 palayerda vs tam düğmeye değil de, bazen düğmenin yanına basınca çalışıyor :)
    ve power düğmesi geldiğinde mi öyleydi ben mi bozdum bilmem de, hafif yamuk, fotolarda da var zaten.

ama, özellik vs için almanızı yine de tavsiye etmem. biz çektir bpnuspaydir vs 85 civarına aldık, yorumlarım da buna göredir. sırf çift hat olması 85 tl eder, diğerlerini ekstra sayın derim. çok beklentiniz yoksa alın.
    içinde jar uzantılı dosyalar var, her jar uzantısını tanır mı bilemiyorum, tanırsa uygulama vs bulmak için şansınız olur.

Ama Türkçe çeviri efsane olmuş :) uygulama çalıştırmayı "fırlatma" olarak çevirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 15 Nisan 2011; 22:59:24 >

• @SPaCeLoRD;

Detaylı inceleme için çok teşekkürler...
  • TESEKKURLER SPACELORD DEGERLI BILGILERIN ICIN.
  • Hızlı al veya alışveriş mackolik sitesinden satın alınması durumda ARAÇ KİTİ ŞARZ KİTİ veya ARAÇ ŞARJ CİHAZI ürünle birlikte geliyormu?

aslında kutudan çıkması lazım

HB "Digiphone DG88 Çift Sim Kart + TV + Wi - fi ( Araç Şarj Cihazı Hediye ) diye yazmış sanki kendisinden hediye gibi

hızlıalda Kutudan Çıkan Aksesuarlar
    Batarya, Kulaklık, Kullanım Kılavuzu, Şarj Cihazı, USB Bağlantı kablosu

şarz cihazı : araç şarz cihazı da olması lazım aslında

• telefon 2 şekilde şarj ediliebiliyor, ince uçlu nokia şarj aletleriyle de uyumlu, zaten beraberinde gelen araç şarjı o şekilde bir uca sahip. bi de usb den şarj oluyor, sanırım samsung telefonların usb girişi gibi. ince ve geniş.
  • sarjı nasıl gidiyor dolu batarya ile ne kadar süre tv izlenebiliyor
  • arkadaşlar bu telefonu sorunsuz kullanabılırmıyım
    çift sım kartlı tlf. kullanmak ıstıyorum ama
    paramıdA ÇÖPE ATMAK İSTEMIYORUM
  • bu çin malı cihazların çogu klonlu, sonradan çöpe atmak zorunda kalırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdayy

bu çin malı cihazların çogu klonlu, sonradan çöpe atmak zorunda kalırsınız.

bu doğru ama, çöpe atmak zorunda kalmazsınız alt tarafı 5 lira verip imei attırırsınız.şahsen bende almaya niyetlendim bunlardan ama, sar olayı yüzünden samsung aldım çift hatlı telefon.
  • İyi de hepsiburada.com dan aldığımız telefon da klonlu mu olacak?
  • Ben de hızlıaldan aldım ve araç şarj kiti geldi. Telefonun kendi kutusundan çıktı. Hizlialla alakalı bir durum değil çünkü kapalı kutudan çıkıyor.

Bu arada telefon beklediğimden daha iyi diyebilirim. En çok malzeme kalitesinden endişe ediyordum ama gerek tuşlar, gerekse kasa olarak kaliteli duruyor. Ben beğendim. Açılış sesi gerçekten rezalet. Şirkette açınca rezil oldum :)
    Arkadaşların dediği gibi kamerası kötü, tvsi iyi. Ses kalitesi güzel. Dokunmatiği çok kullanışlı değil. Hassasiyeti düşük biraz. Mesaj yazmak biraz sıkıntı olabilir. Tuşlar küçük.
    quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

Hızlı al veya alışveriş mackolik sitesinden satın alınması durumda ARAÇ KİTİ ŞARZ KİTİ veya ARAÇ ŞARJ CİHAZI ürünle birlikte geliyormu?

aslında kutudan çıkması lazım

HB "Digiphone DG88 Çift Sim Kart + TV + Wi - fi ( Araç Şarj Cihazı Hediye ) diye yazmış sanki kendisinden hediye gibi

hızlıalda Kutudan Çıkan Aksesuarlar
    Batarya, Kulaklık, Kullanım Kılavuzu, Şarj Cihazı, USB Bağlantı kablosu

şarz cihazı : araç şarz cihazı da olması lazım aslında

• digiphoe a mesaj attım sar değerlyie ilgili 1 hafta oldu cevap bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

digiphoe a mesaj attım sar değerlyie ilgili 1 hafta oldu cevap bile yok

muhtemelen onlar da bilmiyodur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Bir süredir kullanıyorsunuz baş agrısı yada benzeri bir sıkıntınız yoksa bizde alalım hocam :) Birde bonuspay paranızı yatırdılar mı ? Eger yatıyorsa almak istesek bu konuda yardımcı olurmusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Bir süredir kullanıyorsunuz baş agrısı yada benzeri bir sıkıntınız yoksa bizde alalım hocam :) Birde bonuspay paranızı yatırdılar mı ? Eger yatıyorsa almak istesek bu konuda yardımcı olurmusunuz

telefon 2 gündür bende değil, asıl sahibi aldı bi de ben deniyeyim dedi :) sorarım yarın da, sar değeri yüksek olsa bile baş ağrısı yapacak kdar değildir diye düşünüyorum. 2 gnden baş ağrısı yapsa 2. ayda burnumuz çürüyüp düşer sanırı

şidmi bankaya baktım, hesaba yatmış bişey yok. ay sonuna kadar devam ediyor, belki ondan sonra yatar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 18 Nisan 2011; 23:40:25 >

• @SPaCeLoRD 1 yıl kadar dst13 kullanmıştım baş agrım hiç eksik olmazdı, cin telefonlarından tırsar oldum.
  • merhaba arkadaşlar telefonum bugün geldi internete nasıl giriliyor wifi ağı buluyor bağlan diyorum sonra kendi tarayıcısından adres girince öylece bekleyip duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatter

merhaba arkadaşlar telefonum bugün geldi internete nasıl giriliyor wifi ağı buluyor bağlan diyorum sonra kendi tarayıcısından adres girince öylece bekleyip duruyor

tarayıcı ayarlarından bağlantı türünü wifi seçmen lazım, yoksa standartta adını unuttuğum bi gsm operatörünün ayarlarından çıkmaya çalışıyor. çıkamayınca da öyle bekliyor :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.