Şimdi Ara

Digiphone DG88 Çift Sim Kart + TV + Wi - fi hb da 159 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
21.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon ve mesaj için alacaksan zaten böyle bir telefona bakmamalısın. Dokunmatiği mesaj yazmak için çok uygun değil. Digiphone dg72 sana daha iyi gider. o da 145tl civarı. hizlial da.
    quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

İnternetle falan işim olmaz,sadece alo der ve mesaj gönderirim...Ama yorumlara bakılırsa bu işleri bile hakkıyla yapamıyor bu alet...

alo demek ve mesaj atmakla ilgili pek bi yorum yok be hocam :) nerden edindin bu intibayı :)

Yanlış anlattım galiba... Ben basit bir telefon arıyorum,bu telefon da uygun gibi gelmişti bana fiyat açısından...
    Ama kamerası şöyle,dokunmatiği böyle v.b.gibi mesajlardan dolayı biraz kıllandım...Demek istediğim bu...

• 5800 la beraber verilen pena tarzı bişeyle telefonla çok rahat mesaj yazılabilir.
  • arkadaşlar telefondan çok memnunum ama ayarlardan ağ ayarları kısmında sakın "tercih edilen GSM" seçeneğinden başka WLAN seçimlerini yapmayın!!!
    Telefon arama yapamıyor ve bu seçenek geri dönmüyor.

Eğer böyle bir sorununuz olursa sorunu ben bu telefon için çözdüm.
    Çözüm şu linkte anlatılıyor.

http://www.tanerakkan.com/digiphone_dg88.htm

NOT: Telefonun muhendislik menusunu bulmam baya zamanımı aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 25 Nisan 2011; 21:09:56 >
  • telefon beklediğimden iyi çıktı , bikaç saattir inceliyorum , menüde saçma hatalar , yazılımsal bug lar veya yavaşlamaya rastlamadım. hatta hayatımda wifi sini bu kadar hızlı açıp kapayan ve etraftaki modemleri bu hızda listeleyen alet görmedim desem yeridir. ama mesaj yazmayı kesinlikle unutun , numara çevirebilirseniz şanslısınız. bu alete kalem koymamak tam bir gerzeklik , telefonun birçok güzel özelliğine rağmen temel işlevini bozuyor. yanınızda bi stilus taşıyın , telefondan gayet memnun kalırsınız.ince uç nokia ile şarj oluyor , kutudan iki pil ,usb kablosu araç ve priz şarj çıkıyo.
  • quote:

hb de 6700 gazilerine verilen 50 lira ve ...

Herkese vermediler galiba, bana mail felan gelmedi, havaleyle yaptığım ödemeyi zor geri aldım...
  • Ben de kullandıkça sevmeye başladım. Ama ekranı çok çabuk çiziliyor, dikkat edin.
  • @dr apocalypse;
    sen hızlıaldan mı aldın hocam ? bizimki hb den ve içinde 1 tane pil vardı.

eski mesajlarına baktım evet hızlıal'dan almışsın :)

quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

Herkese vermediler galiba, bana mail felan gelmedi, havaleyle yaptığım ödemeyi zor geri aldım...

iyi bak hocam, biz de gelmedi sandık da iptal mailinden sonra gelmiş. ay sonuna kadar zamanı vardı sanırım. olmadı mh ye yaz, tanımlasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 26 Nisan 2011; 19:00:09 >
  • quote:

@dr apocalypse;
    sen hızlıaldan mı aldın hocam ? bizimki hb den ve içinde 1 tane pil vardı.

eski mesajlarına baktım evet hızlıal'dan almışsın :)

quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

iyi bak hocam, biz de gelmedi sandık da iptal mailinden sonra gelmiş. ay sonuna kadar zamanı vardı sanırım. olmadı mh ye yaz, tanımlasınlar.

Tekrar kontrol ettim, yok maalesef.

• Almayı düşünmekteyim
  • Bende alıpta memnun kalanlardanım. Bu fiyata gayet iyi menü oldukça hızlı. Ama karşı tarafa sesim çok iyi gitmiyor. Miktofondamı nedir sıkıntı. Aynı sorunları yaşayan varmı?
  • aletin internet ayarlarını yapabilen var mı , eski 6300 ımdan bakıp yapmayı denedim olmuyo , menüler değişik . ayrıca ekran kalibrasyonu yapmadığımdan numara çevirmekte bile zorlanıyordum , stilusla kalibrasyon yaptım , hassasiyeti süper oldu . mesaj yazılmaz demiştim ya , geri alıyorum , çok pratik yazılmasa da kalibrasyon öncesinde olduğu gibi fıtık da etmez , gayet hoşoldu ayardan sonra. ayrıca aletin bluetooth donanımının üst seviyede olduğunu gördüm , remote control service bile destekliyo , bu alete bu donanım murat 131 e sunroof gibi olmuş.en beğendiğim olaylardan biri ekranda 4 tane kısayol var , dokunarak direk erişebiliyosunuz , android masaüstü gibi düşünülmüş.menüden çok aradım ama sanırım başka ekran kısayolları oluşturma veya bu olan 4 taneyi düzenleme imkanı yok.
  • arkadaşlar tv çekimi nasıl bi kaç foto eklemeniz mümkünmü
  • Doğrusu zaten ŞARJ.

http://www.tdkterim.gov.tr/karsilik/?kategori=karsilik_liste&ayn=bas&kelime=%FEarj

http://www.tdkterim.gov.tr/yanlis/?kelime=%FEarj&kategori=yanlis_liste

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

Hızlı al veya alışveriş mackolik sitesinden satın alınması durumda ARAÇ KİTİ ŞARZ KİTİ veya ARAÇ ŞARJ CİHAZI ürünle birlikte geliyormu?

aslında kutudan çıkması lazım

HB "Digiphone DG88 Çift Sim Kart + TV + Wi - fi ( Araç Şarj Cihazı Hediye ) diye yazmış sanki kendisinden hediye gibi

hızlıalda Kutudan Çıkan Aksesuarlar
    Batarya, Kulaklık, Kullanım Kılavuzu, Şarj Cihazı, USB Bağlantı kablosu

şarz cihazı : araç şarz cihazı da olması lazım aslında

• bulunduğum ilçede herkes uydu ant kullanıyor , yükselticili antenle tnt ve kanal d çekiyo tv de. ama bu çinliler nasıl bi tuner koydularsa içine tnt kanald fox kanal7 gayet net , diğer bikaç kanal karlı çekiyo telefon.tunerinin koca tv nin tunerinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Doğrusu zaten ŞARJ.

arkadaşın demek istediği, hediye olarak gösterilen araç şarj cihazı aslında kutu içinde standartta var, kutu içeriğindeki şarj cihazının araç şarj cihazı olarak yazması gerkiyor diyor :)
  • hızlıaldan aldım kutudan 2 batarya , araç şarj aleti , usb hablo , usb çıkışlı prizden şarj aleti çıkıyo . kabloyla priz şarjı kombine edip ev şarjı olarak kullanılması düşünülmüş ama ben ince uçlu nokia ile şarj ettim , usb ile uğraşmaya değmez. kurcaladıkça bazı gariplikleri çıkıyo aletin , mesela laptoptan tel e bluetooth la bi mp3 gönderiym dedim olmadı bi türlü.ama tel den laptopa gidiyo , sanırım bi yerden ayarsızlık oldu. bi de mp3 ü zil sesi yapamadım , menüde bazı karışıklıklar var ama muhtemelen başka bir menüden halledilir.internet ayarlarını gogıldan bulup elle girdim , oldu.opera kuruldu,çalışıyo ama çok resim içeren asp içeren siteleri açamıyo (zaten bu siteleri üst seviye tel. lar tam olarak açabiliyo )
  • "Araç" kısmını atlamışım

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Doğrusu zaten ŞARJ.

arkadaşın demek istediği, hediye olarak gösterilen araç şarj cihazı aslında kutu içinde standartta var, kutu içeriğindeki şarj cihazının araç şarj cihazı olarak yazması gerkiyor diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr apocalypse

aletin internet ayarlarını yapabilen var mı , eski 6300 ımdan bakıp yapmayı denedim olmuyo , menüler değişik . ayrıca ekran kalibrasyonu yapmadığımdan numara çevirmekte bile zorlanıyordum , stilusla kalibrasyon yaptım , hassasiyeti süper oldu . mesaj yazılmaz demiştim ya , geri alıyorum , çok pratik yazılmasa da kalibrasyon öncesinde olduğu gibi fıtık da etmez , gayet hoşoldu ayardan sonra. ayrıca aletin bluetooth donanımının üst seviyede olduğunu gördüm , remote control service bile destekliyo , bu alete bu donanım murat 131 e sunroof gibi olmuş.en beğendiğim olaylardan biri ekranda 4 tane kısayol var , dokunarak direk erişebiliyosunuz , android masaüstü gibi düşünülmüş.menüden çok aradım ama sanırım başka ekran kısayolları oluşturma veya bu olan 4 taneyi düzenleme imkanı yok.

internet ayarı için önce menüden web-internet hizmeti- ayarlar - profiller den wi-fi yi seçmeniz lazım.

• Telefon bence süper (fiyatına göre) arkadaşlar virüs programı + oyun olarak ne yüklediniz yaptığınız ince ayarlardan biraz bahsedermisiniz bugün hepsiburada stokları hızla tükeniyor digiphone dg88 kullanlar artıyor cep telefonu bölümüne telefonumuz ile ilgili bi sayfa açsak iyi olur aslında...
  • vodafone cepnet ile bilgisayyarla telefonu modem olarak kullanıp nete girmeyi deneyen oldumu yol gösterseniz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.