Şimdi Ara

Digiphone DG88 Çift Sim Kart + TV + Wi - fi hb da 159 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
21.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam SPaCeLoRD bende bonus pay ile satın aldım ama dedıgın gbı kk ekstresıne net suebsınde bakıyorum bır sey gozukmuyor.

bu arada teelfon bekledıgımden guzel duruyor henuz kullanmadım ama en azından kulaklıgı var ıcınde o sekılde kullanmak daha guvenlı herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAHATASER

selam SPaCeLoRD bende bonus pay ile satın aldım ama dedıgın gbı kk ekstresıne net suebsınde bakıyorum bır sey gozukmuyor.

bu arada teelfon bekledıgımden guzel duruyor henuz kullanmadım ama en azından kulaklıgı var ıcınde o sekılde kullanmak daha guvenlı herhalde.

http://www.bonus.com.tr/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=816

mayıs ayında yatacakmış.
  • tesekkur bılgın ıcın
  • arkadaşlar telefonu babama aldık fakat telefon operatör sinyallerini çok zayıf alıyordu görüşme esnasında zayıf sinyalden ötürü konuşma kesiliyordu bizde bu modelin genel bir sıkıntısı olabileceği endişesiyle iade etmeyi düşünüyoruz. sizlerdede buna benzer sıkıntılar varmı ?
  • Ben de böyle bir sıkıntı yok.

İade nasıl yapıyorsunuz? Kullandığımız telefonu iade edebiliyor muyuz?
    quote:

Orijinalden alıntı: tanercemil

arkadaşlar telefonu babama aldık fakat telefon operatör sinyallerini çok zayıf alıyordu görüşme esnasında zayıf sinyalden ötürü konuşma kesiliyordu bizde bu modelin genel bir sıkıntısı olabileceği endişesiyle iade etmeyi düşünüyoruz. sizlerdede buna benzer sıkıntılar varmı ?
  • bendede şebeke problemi yok şimdilik. fiyatına göre iyi bir telefon benim hoşuma gitti
  • dokanmatik kalemi var mı bunun acaba . bugün hızlıaldan sipariş ettim , iptal edip bonus pay olayını gerçekleştiriym dedim ama benimki sadece kredi kartı , adamlar mevd. hesabı istiyo illada.ben tel olarak kullanmıycam , tv si ve java oyun için aldım atari niyetine. kalemi yoksa işime gelmez
  • beraberinde kalem yok, ama olsa harbiden çok iyi olurmuş. kalemle basınca kullanımı çok daha kolay ve keyifli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr apocalypse

dokanmatik kalemi var mı bunun acaba . bugün hızlıaldan sipariş ettim , iptal edip bonus pay olayını gerçekleştiriym dedim ama benimki sadece kredi kartı , adamlar mevd. hesabı istiyo illada.ben tel olarak kullanmıycam , tv si ve java oyun için aldım atari niyetine. kalemi yoksa işime gelmez

bonuspay için mevduat şart değil ki.benim sadece bonus krtım vardı onunla aldım.
  • tarayıcı için wifi seç işlemi hangi menuden yapılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 20 Nisan 2011; 21:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Orijinalden alıntı: dr apocalypse

dokanmatik kalemi var mı bunun acaba . bugün hızlıaldan sipariş ettim , iptal edip bonus pay olayını gerçekleştiriym dedim ama benimki sadece kredi kartı , adamlar mevd. hesabı istiyo illada.ben tel olarak kullanmıycam , tv si ve java oyun için aldım atari niyetine. kalemi yoksa işime gelmez

bonuspay için mevduat şart değil ki.benim sadece bonus krtım vardı onunla aldım.

bendede hesap olması gerekiyor dedi int. şubesinde. Bende ilgili menüden hesap açtım 5dk sürede bonuspay ile cep tel. sipariş ettim. Aynı gün kargo olmasına rahmen pazartesi gece sipariş verdim bugun yeni kargoya verilmiş. Neden boyle yaparlar anlamam.

• ilgili menüyü pek aramadım , şubeden açılır zannetim , bi bakim hele. hesap işletim ücreti falan isterler mi acep, astarı yüzünden pahalıya gelmesin...
  • Bu telefon da sorunlu geldi Bendeki şansa bak Ön hoparlörü çalışmıyor.Konuşmada sesim gidiyor,karşıdan ses gelmiyor.Tuş sesi de yok.Geri yollayacam değişim için ama hb den bayağı çektim.Sanırım iade isteyeceğim.Bu arada internette gezinti filan yapabildiniz mi? Opera mini kurulamıyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanak

tarayıcı için wifi seç işlemi hangi menuden yapılıyor?

tarayıcının içinden bi menüydü ama şuanda hatırlayamadım.
  • bende de kurulamıyor opera. Öncesinde java vs kurmak lazım sanki. Çok uğraşmadım.

Ben alalı bir hafta oldu, iade edebilme şansım var mı acaba? Dokunmatik pek bana göre değil, bunu anladım. Dokunmatik olmayan telefonlarla takasa açığım. Digiphone dg72 olursa süper olur :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Aries_

Bu telefon da sorunlu geldi Bendeki şansa bak Ön hoparlörü çalışmıyor.Konuşmada sesim gidiyor,karşıdan ses gelmiyor.Tuş sesi de yok.Geri yollayacam değişim için ama hb den bayağı çektim.Sanırım iade isteyeceğim.Bu arada internette gezinti filan yapabildiniz mi? Opera mini kurulamıyor bende.

• karanti bank tan bakıverdim , adamlar vadesiz hesap için 38 tl/ 6 ay , toplamda yıllık 76 tl ücret kesiyo , yani benim için astarı aynen yüzünden pahalı.2 tane faturaya otoödeme talimatı verirsen muafsın. fatura da kalmadı , herşey otomatik zaten...
  • Orijinalden alıntı: ugurcugum

bende de kurulamıyor opera. Öncesinde java vs kurmak lazım sanki. Çok uğraşmadım.

Ben alalı bir hafta oldu, iade edebilme şansım var mı acaba? Dokunmatik pek bana göre değil, bunu anladım. Dokunmatik olmayan telefonlarla takasa açığım. Digiphone dg72 olursa süper olur :)
    Orijinalden alıntı: Aries_

Bu telefon da sorunlu geldi Bendeki şansa bak Ön hoparlörü çalışmıyor.Konuşmada sesim gidiyor,karşıdan ses gelmiyor.Tuş sesi de yok.Geri yollayacam değişim için ama hb den bayağı çektim.Sanırım iade isteyeceğim.Bu arada internette gezinti filan yapabildiniz mi? Opera mini kurulamıyor bende.

Opera mini bendede yariya kadar kuruluyor sonra internet icin izin istiyor, opera mini sitesine baglanacakmis, tabii Turkcellden deniyor, bedava Wi fi yi tercih etmiyor, 5-6 kere denedi 3 liralikta kontur gitti, baglanti basarisiz dedi, yuklenmedi, ama isin garibi baska bir yerden ana sayfa sectigim google a baglandim, bu seferde cogu seyler kutu kutu gozukuyor. Sanki SD kart istiyor gibi sayfalari tam dolduramiyor, icindeki hacim yetmiyor gibi. Yarin birde Opera mini son versiyon 6.0 yi kurmayi deneyecegim.
    Operayi kurabilen varsa bir kolayini soylesede bizde kursak

• İnternetle falan işim olmaz,sadece alo der ve mesaj gönderirim...Ama yorumlara bakılırsa bu işleri bile hakkıyla yapamıyor bu alet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

İnternetle falan işim olmaz,sadece alo der ve mesaj gönderirim...Ama yorumlara bakılırsa bu işleri bile hakkıyla yapamıyor bu alet...

alo demek ve mesaj atmakla ilgili pek bi yorum yok be hocam :) nerden edindin bu intibayı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

İnternetle falan işim olmaz,sadece alo der ve mesaj gönderirim...Ama yorumlara bakılırsa bu işleri bile hakkıyla yapamıyor bu alet...

alo demek ve mesaj atmakla ilgili pek bi yorum yok be hocam :) nerden edindin bu intibayı :)

Yanlış anlattım galiba... Ben basit bir telefon arıyorum,bu telefon da uygun gibi gelmişti bana fiyat açısından...
    Ama kamerası şöyle,dokunmatiği böyle v.b.gibi mesajlardan dolayı biraz kıllandım...Demek istediğim bu...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.