Şimdi Ara

Digiphone DG88 Çift Sim Kart + TV + Wi - fi hb da 159 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
21.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Keithass

arkadaşlar yorumlara göre bende almayı düşünüyorum bu arada bu telefon daha nekadar zaman bu fiyatta kalır?

Fiyatının pek değişeceğini sanmam
  • siyah öğlen gibi 50 küsüre düşmüştü, demin baktım 68 olmuş :)

biz beyazından aldık, ona stok eklemediler daha. sonunculardan birini aldığımız için de iade ürünü gelecek diye tırsıyoruz ama sabah ola hayrola.
  • sar oranıyla ilgili bilgi bulamadım.çin malı neticede
  • analog TVsi izlenilen yayını kaydediyor mu acaba? varsa alıp kullanan yazabilir mi?

bir çok digiphone aldım her yeni model yeni bir özellik daha eklenip kampanya yapılıyor
    wi-fi özelliği var bunda da.

ev digiphone çöplüğü oldu bea
  • Genel olarak dokunmatik ve kullanım performansı nasıl? Alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bizde aldık 1 tane, bonus pay vs hesaba katınca 85 tl ye geldi.

stok bitmeden gelirse görüşleri paylaşırım.

bonus pay nedir hocam açıklarmısınız? Benim haberim yok da
  • Cihaz geldi,

-malzemesi beklediğimden iyi, ağır bir telefon, sağlam duruyor. kıyaslamak gerekirse n73 ten çok az daha ağır sanırım.
    -wireles ağı buldu, bağlandım, ama işim çıktı site vs açamadım.
    -dokunmatik olarak ta çalışıyor, ortadaki navigasyon tuşu ile de, sağda ve solda tamam ve geri tuşları mevcut. (ama bazı yerlerde sadece ekran çalışıyor (hesap makinesi, mesaj yazma vs)
    -devinim denetlemesi var, arka planı değiştiryor, fotoları videoları telefonu yana yatırarak geniş ekranda izleyebiliyosunuz. mp3 değiştiriyormuş ama mp3 üm yok deneyemedim. tv de de yan yatıyormuş (bizim telde tv özelliğinde ses çıkmıyor ayardan mıdır bozuk mudur çözemedik) ama mesajda yan yatmıyor.
    -açılması kapanması kısa sürüyor. açılışta ve kapanışta iğrenç melodiler çalıyor, ayarlardan kapatabiliyosunuz
    -dual sim olayında birini iptal edip kullanabiliyosunuz.
    -yazma seçenekleri çşitli ama abcdef diye sıralanmış, türkçe olan f klavye düzeninde, ingilizce olan q klavye ama tuşlar inanılmaz küçük, kalemle kullanmanız lazım. enteresan olanı da f klavyede tuşlar basılacak kadar büyük ama q da küçük ve büyütemedik. italik bold vs yazma var ama mesajda karşıya nasıl gider denemedik
    -TV den izlediğini kaydetme olayı var, şimdi denedim oluyor.

şimdilik bu kadar, merak ettiğiniz varsa bakıp cevaplamaya çalışırım.

tv deki ses olayı için servisi bi aricaz, çözüm çıkmazsa iade veya değişim isticez sanırım.

@syruse, bonuspay/cepbank, garanti bankasının bi ödeme şekli, 31 nisana kadar bu şekildeki alışverişlerde anlaşmalı yerlerde %20 para iadesi var (karta ya da vadesiz hesaba)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 15 Nisan 2011; 13:59:49 >

• Hepsiburada 50 TL hediye çekini kullanmayacak var ise talibim. :)
  • kamerası berbat,
    flaşı yalandan flaş,
    usb üzerindeki plastik koruma kısa sürede kopar gibi geliyor
    trackball eh işte tadında performanslı
    mesaj yazarken menüden direkt çıkamıyosunuz, önce yazdığınızı silmeniz lazım ki geri tuşu aktif olsun
  • spacelord yazdığın eleştirilerden sonra pek memnun kalmadığın izlenimini edindim.kısacası tavsiye ediyor musun ya da etmiyor musun?beklentilerimizi karşılayacak bie tlf değil galiba.sonuçta bu fiyata göre çok şey de beklemiyoruz ama son söz senin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieda

spacelord yazdığın eleştirilerden sonra pek memnun kalmadığın izlenimini edindim.kısacası tavsiye ediyor musun ya da etmiyor musun?beklentilerimizi karşılayacak bie tlf değil galiba.sonuçta bu fiyata göre çok şey de beklemiyoruz ama son söz senin...

beklentine göre değişir,

biz çift hat desteği için aldık, yoksa zaten çin işi olduğu için çok fazla beklentimiz yoktu.

henüz akfit kullanmadığımız için bişey diyemicem. 3-5 saat pırkalayalım daha detaylı yorum yaparım :)
  • oncelikle herkese selamlar,

bende dün gece hızlıal.com dan BONUS PAy kullanarak satın aldım yurtiçi kargo dahil 141,23 bonus karta 8 taksit şeklinde yani 17,65 Tl aylık ödemeye
    gelecek ürün henüz gelmedi ama bende merak ediyorum ama iade edecek olanlar sözleşmeye dikkat etsin mesela hızlıal comda 8 gün içinde iade edebilirsin diyor
    onun harici hızlıal.com a telefonla ulaşıp ne zaman kargo yapacaklarını sormak istedim 9 dk telefonda bekledik hala beklemeye devam etmeden telefonu kapattım
    bu yönden müşteri hizmetleri biraz dandik galiba bakalım ürün gelsin göreceğiz. Ayrıca internet şubesinden baktım kartta herhangi bir işlem gözükmüyor bunu gören arkadaşlardan nasıl görebildiklerini kısaca açıklarlarsa çok memnun olurum.
  • adı hızlıal ama hi de HIZLI DEĞİLLER

SPaCeLoRD kardeşimize Digiphone DG88 ürün hakkında gözlem,yorum ve intibaları için çok teşekkürler,sağol kardeşim
  • mackolikten aldım 20 tl çekim de vardı peşine kargo dahil 115 e geldi.İyi oldu bu iş.Tv konusunda tv ayarları Çine göre oluyor.Türkiye'ye getirmeniz gerek.Daha önce tv li telefon almıştım tv si bozuk diye verecektim.Biraz uğraştan sonra halletmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aries_ -- 15 Nisan 2011; 19:54:58 >
  • Aries_ aynen haklısın :)

tv menüsünde bikaç ayar ekranına girip çıktım, harbiden çin seçiliymiş,i Türkiyeyaptım daha çok kanal buldu, daha güzel gösterdi vs. ama ev içinde pek iyi çekmiyor. bahsettiğim ses sorunu da tv iyi çektiği zaman olmuyor.

şuanda telefonu kurcalıyorum.

içinde opera ebuddy vs var, wirelesse bağlandım, kendi tarayıcıyla wireless üzerinden nete çıktım ama, opera ebuddy vs bir türlü wirelessi kabul etmiyor.
    pc ye bağladım, 4 menü çıktı, storage, webcam,pictbridge, ve com port,
    msn de web cam diye denedim, bi süre görüntü gitti sonra usb20 a takarsan daha hızlı olur vs diye uyarı çıktı ve dondu :)

baya hoşuma gitti velet

ama henüz ayarını yapamadığım yerler var sanırım, web sitelerinde harfler ya da şekiller kare olarak çıkabiliyor. ama telefonun fontları rahatsız edici biraz, nokianın küçük fontlarından sonra bunlar bi garip geliyor. mobile.donanımhaberi açtım, desteklenmeyen script dedi. operayla da deneyemedim

1 azdan foto vs çekip ufak çaplı bi Unboxing Digiphone DG88 yapayım diyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 15 Nisan 2011; 20:38:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Aries_ aynen haklısın :)

tv menüsünde bikaç ayar ekranına girip çıktım, harbiden çin seçiliymiş,i Türkiyeyaptım daha çok kanal buldu, daha güzel gösterdi vs. ama ev içinde pek iyi çekmiyor. bahsettiğim ses sorunu da tv iyi çektiği zaman olmuyor.

şuanda telefonu kurcalıyorum.

içinde opera ebuddy vs var, wirelesse bağlandım, kendi tarayıcıyla wireless üzerinden nete çıktım ama, opera ebuddy vs bir türlü wirelessi kabul etmiyor.
    pc ye bağladım, 4 menü çıktı, storage, webcam,pictbridge, ve com port,
    msn de web cam diye denedim, bi süre görüntü gitti sonra usb20 a takarsan daha hızlı olur vs diye uyarı çıktı ve dondu :)

baya hoşuma gitti velet

ama henüz ayarını yapamadığım yerler var sanırım, web sitelerinde harfler ya da şekiller kare olarak çıkabiliyor. ama telefonun fontları rahatsız edici biraz, nokianın küçük fontlarından sonra bunlar bi garip geliyor. mobile.donanımhaberi açtım, desteklenmeyen script dedi. operayla da deneyemedim

1 azdan foto vs çekip ufak çağlı bi Unboxing Digiphone DG88 yapayım diyorum :)

Parasına göre güzel bir ürüne benziyor genede, dediklerine bakılırsa

• Evet yukardaki arkadaşların vermiş olduğu özellikleripek kullanmayacağım işin aslı yanımda 2 ad tekefon taşıyacagıma diyerek niyetlenipi aldım eger Garanti Bonus PAY yukleme yaparsa telefon o zaman 141,23 - 23,23 = 113 TL ye geliyor (yüzde 20 bonus indirimi 23,23 tl tututyor) yok ben taksit istemem derseniz tek çekim kredi kartı yaparım derseniz o zamansa 134 - 27 = 107 TL ye geliyor bu ise çift hatlı bir telefon için çok ugun bir rakam bence.Bu arada benim gibi teknolojisi kıt kişiler için bu opera olayı nedir kısaca açıklarsanız çok memnun olurum.
  • şuanda foto vs çekiyorum, kırpıp kısaltıp eklicem 1 azdan :)

opera , interet sitelerini açmaya yarayan bir program
  • bende almayı düşünüyorum arkadaşlar ama
    digiphone teknik servisi sar elektronik üzerine şikayet varda olan hep şikayetlerde kullanıcı hatası diye ürünler tamir edilmeden kullanıcıya iade ediliyormuş
    bu konuda fikri olan arkadaş var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulut26

bende almayı düşünüyorum arkadaşlar ama
    digiphone teknik servisi sar elektronik üzerine şikayet varda olan hep şikayetlerde kullanıcı hatası diye ürünler tamir edilmeden kullanıcıya iade ediliyormuş
    bu konuda fikri olan arkadaş var mı

belki isim değiştirmişlerdir onu bilmiyorum ama, garanti belgesinde gold elektronik tic ve pazarlama diyor. haramidere esenyurttaymış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.