Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | 5. Sezon (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.378
Cevap
417
Favori
767.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat 20:00'dan beri oynadım. En son da bir tane şehir açıyoruz waypoint olan 6 level olup oraya da gelince kapadım oyunu. İnşallah gamepass'e gelir. İlk defa Diablo oynayan birisi olarak fazlasıyla beğendim.

• Bu oyunun çıkış yaptığında herkesin birbirini kesebilecegi pvp haritası olacak mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seto-Kaiba kullanıcısına yanıt

O zaman beklicez yine mecbur Diablo IV [ANA KONU] | 5. Sezon 

Diablo IV [ANA KONU] | 5. Sezon
  • Necromancer'da;

Ceset patlatmada, mouse ile hangi cesedin üstüne getirip skili kullanırsanız, o ceset patlıyor, ama Gamepad ile oynarken tam istediğinizi patlatamıyorsunuz.

Ben Pc-Ps5 arasında kaldığım için benim gibi arada kalanlar için yazıyorum bu farkları :) Başka fikri olan varsa o da yazsın...

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Edit: Her türlü dc atıyor, oynanacak gibi değil yine yedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 25 Mart 2023; 0:14:15 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

malesef kapatıp açmanız gerek beni bir tur daha attı oyundan 44 min que verdi :')

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo126 -- 25 Mart 2023; 0:4:40 >
  • 3 'dür bir Dungeon'a giriyorum tam Kombat dönecek hoop hata verip karakter ekranını getiriyor neyse ki level 20'ledim düzelene kadar girmem sanırım.

• Necro biraz afk stili olmus minyonlar cok guclu. Muhtemelen 25 de biraz zorlasir ama bilemedim simdilik, tum skilleri deneyip build yapmam gerek tam anlayabilmek icin fakat su anlik ben sadece yuruyorum vurmaya kalmadan minyonlar kesiyor. Bir de world tier 2 basladim sozde

• Patren kullanıcısına yanıt
    Yerde oluşan cesetleri patlataniliyoruz. Skill ağacında coprse explation adı. Acayip güçlü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun sürekli kopması iyice sinirlendirdi. 20 olsaydım da öyle kopsaydın lan. Diablo IV [ANA KONU] | 5. Sezon 

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt

Bizim minyonları patlatabiliyor muyuz bossun etrafını salınca patlatmak.

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    evet aşırı güçlü. oyun çıkmadan nerflenir o.

• Diablo IV [ANA KONU] | 5. Sezon

ilk defa görüyom öyle cpu %5 üstü kullanmıyor 150fps kitlitli ayarı medium-high bişi elemedim kendine ayarlardı ekran kartım 5700xt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakaaaa -- 25 Mart 2023; 0:22:55 >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir şeyin nerfleneceğini sanmıyorum. Betanın tek amacı reklam ve server denemeleri bence

• Patren kullanıcısına yanıt
    Onu ben de bilmiyorum henüz 16da kaldım. Dc yiyip duruyorum

• 5600x 4070ti 2k da 175-240 fps arasi aliyorum pazarda min 91 gördüm pazara gelince oyun cortluyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Necroda ne tip build gidiyorsunuz?

Ben dot buildi oynamaya karar verdim, corpse explosionda bir trait, patlamak yerine poisona ceviriyor. Bi tane bagimsiz trait de hasar vurdugumuzda x sans ile corpse dusuruyor yere ve bosslarda bu sans 2 kat artiyormus. Bosslarda kullanmak icin onu da maxlayacagim boyle bisey denicem bakalim kulagima bi zevkli geldi.

Edit: bir sey soylicem, bu druid ne kadar zevkli agacim nasil begenmediniz. Werewolf formuna bayildim, vurus hissiyati muazzam. Skillerine baktim, dotu var (bleed yerine poison denmis), kendine heal basma ve lifesteal var, criti var. Muazzam zevkli duruyor galiba druide gececegim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kage. -- 25 Mart 2023; 1:0:19 >
  • yok abi oynayamıyorum bir bitmedi şu lv15 class dungeon. 2. codexi toplamaya gidene kadar oyun hata verip login screen e atıyor ordada 316719 veriyor. Oyunu yeniden başlatıyorum que veriyor zehir oldu valla :D

• Geçen hafta sorc oynamıştım diğer classlara göre güçlüydü, bu sefer druid başladım sorc kadar güçlü değil ama tier 2'de problem yaşamadan oynatıyor.

• Druid level 15'den sonra topladığın birşeylerle kendini mi geliştiriyorsun ?

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.