Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | 5. Sezon (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.378
Cevap
417
Favori
767.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet hocam düzgün efektif ne yapacağını bilirsen 4saat sonunda 80 seviyesiniz.

Ben yapabilir miyim, sıkılmazsam araya evde birseyler karışmazsa, yaparım. Sizde yaparsınız.

Edit: aslında yanlış cevap verdim. Dogrusu, Hocam ben 24 senedir arpg oynuyorum. Sadece diablo 4 de en az 20 den fazla karakteri maksimum a getirdim. Ayrıca sezon karakteri ile ilk defa oynanan karakter arasında büyük fark var. Ayrıca bu sezon yaratıklardan gelen tecrübe %25 arttırıldı. Ayrıca cehennem dalgasında eskisine göre daha fazla yaratık. Ayrıca bu sezon ile birlikte mana sorun olmaktan çıkıyor. Tüm bunları üst üste koyarsak eski sezonlara göre 2kat daha hızlı seviye atlayacagiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brazian -- 13 Mayıs 2024; 17:25:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben neredeyse tüm efsanevi malzemeleri kırıyordum malzeme toplamak için, bazılarının yüzlerini çıkarıyordum. Meğerse bugün öğrendim, sarı eşyalardan özelliği iyi olanlara bu yüzleri takınca da efsanevi oluyormuş. Ben de neden sadece bir eşyadan buz parçaları +2 desteği var, başka bulamıyorum diyordum. İşin özünü sezon biterken anladım  Neyse yeni sezonda bunu geliştiririm artık.

• Level atlamak icin en kolay yontem bana gore fisilti agacindan odul almak, 400k+ xp veriyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Brazian B kullanıcısına yanıt

hızlı seviye atlarken yapmanız ve yapmamanız gerekenleri de yazayım. Cehennem dalgasında seviye atlayacağınızı düşünerekten,

1. düşen her eşyayı alın.
    2. beyaz mavi ve sarı eşyaları kırın! satmayın. kırın. materyal çok kıymetli ilk 3 gün.
    3. eşyalara aspect eklemeyin. materyal çok kıymetli ilk 3 gün.
    4. hep daha fazla hasar veren silah takın, statları işe yaramasa da olur.
    5. zırhlarınızda saniye başına mana veren statlar olursa değiştirmeyin daha iyisi aynı statlarla gelene kadar.
    6. efsanevi bir eşya ile işiniz bittiği anda kırın. materyal çok kıymetli ilk 3 gün.
    7. eşyanızda hoşunuza gitmeyen bir stat varsa sadece ama sadece bir üst dünya zorluğu seviyesini açacakken değiştirin, aksi durumda değiştirmeyin.
    8. tempering (Türkçesini bilmiyorum) işlerine sakın bulaşmayın 60lvl öncesi.
    9. fısıltı ağacı görevi rast gele olmadıysa yapmaya çalışıp vakit kaybetmeyin.
    10. çiçek bitki böcek yanından geçiyorsanız dokunun toplayın.
    11. metelik (obol) o işlerden uzak durun, zaten cehennem dalgası sandıklarından yeteri kadar eşya düşecek.
    12. stronghold (Türkçesi ne bilmiyorum, kale görevi diyelim) açmayın vakit kaybetmeyin. druid hariç oda sadece druid ana görevi için.
    13. ne yaptığınızı bilmiyorsanız gelişim için gerekli olan aspect in olduğu zindana girip vakit kaybetmeyin, oyunun size verdikleri yeterli gelecektir.

şimdiden herkese bol şans.

edit : ayrıca bilen varsa yazsın, yarın sezon akşam 8 de başlayacak ama daha erken patch i indirebilecek miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brazian -- 13 Mayıs 2024; 19:16:4 >

Erken indirme olacağını sanmıyorum

• Malzeme bilimi dersinde biz genelde temperleme diyorduk. Menevişleme de var ama çok kullanılmıyor diye hatırlıyorum. @Brazian

Bu ptrı deneyemedim ama önceki sezonda fısıltı ağacı sanki fena iş yapmıyordu levelling için.

diablo4countdown.com
    Diablo 4 countdown
    https://diablo4countdown.com/Season

Gece açılsaydı keşke

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

obol gambling 925 atacak artık ama level 100 sonrası muhtemelen. aspect farm için early game’de de yapılabilir.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Biz o menevişleme işi ile 2 sene uğraştık doğru kombinasyonu bulana kadar cam kırma işinde. En sonunda yanlış yapa yapa doğru ni-hard malzemeyi tutturduk. Sezon 4te de erken seviyelerde deneme yapsın arkadaşlar menevişlemede (tempering) doğruyu kendileri bulsun.

• Sezon 4 ile oyuna tekrar başlayacağım oyunu silmiştim şimdi indirmeyim mi? Yoksa indirip üstüne patch mı atılacak?

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt

Patch atar ama muhtemelen yarın.

• iamSymbiote kullanıcısına yanıt

''•⁠ ⁠⁠KAMERAYI TEPEYE CEKME GELDi(sonunda :D) 640x480 tuplu monitorde oynuyor gibi gormemize gerek kalmadi. World Bosslara gittigimizde kamera otomatik bi yukseliyordu ya, oraya kadar cekilecek muhtemelen(konsolda nolcak onu bilmiyorum, pc’de ok ama bu)''

Şu olay mükemmel oldu.Nerdeyse tps oyun gibi oynuyorduk.

• Bu sezon bir karakter kasmayı düşünüyorum. Sezon kaçta geliyor saat olarak ve druid nasıl metada.

• aschil kullanıcısına yanıt

AKŞAM 8 GİBİ AÇILACAĞINI UMUYORUM SÖYLENEN O YÖNDE BİR AKSİLİK OLMAZ İSE

diablo4countdown.com
    Diablo 4 countdown
    https://diablo4countdown.com/Season

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuhleep -- 14 Mayıs 2024; 8:49:12 >
  • Kuhleep kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• Bu sitede yazan doğru çıkıyor hep, istanbul için bu akşam saat 20.00 ye denk geliyor, ama işte patch i indirme, server sırası vs. derken kaçta yardırmaya başlarız hayırlısı.

Aslında 3 gün izin patlatsam mı diye düşünüyorum,  

ıcy veins
    Diablo 4 Season 4 Start Times Revealed - Icy Veins
    https://www.icy-veins.com/d4/news/diablo-4-season-4-start-times-revealed/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _AMADEUS_ -- 14 Mayıs 2024; 9:4:35 >
  • Dünya zorluğu 1 ve 2 cehennem dalgası ancak hikayeyi bitirdiginiz ya da hikayeyi atla seçeneğini seçtiğiniz zaman aktif olacak.

Bende niye cehennem dalgası yok diyen arkadaşa bu mesajı alıntılayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Brazian

Sezona efektif başlama sırasını anlatayım musadenizle (ki ben bu işi pek sevmiyorum)

1. Sezon karakterini oluşturup güzel bir isim seçip 2.zorlugu seçiyoruz.
    2. Şöhret ten gelen puanlar ile hemen 2lvl oluyoruz.
    3. Kiyovaşad a gidip askerleri tebrik ettiğimiz görevi yapıp malzemeleri alıp hemen iksirciye gidip yapabildiğimiz iksiri yapıyoruz fazla tecrübe puanı için.
    4. Sonra ilk iş sezon görevlerine başlıyoruz, sonuna kadar gitmenize gerek yok sezon görevinin henüz bilmediğimiz bir şeyler açılıp ya da aktif olduğu yere kadar sezon görevinde ilerlemek yeterli olacaktır.
    5. Muhtemelen 10lvl olduk, cehennem dalgasına gidiyoruz, kiyovaşad da yaptığımız iksiri de içip başlıyoruz yaratık kesmeye.
    6. Cehennem dalgasında yaratık keserken bir gözümüz cehennem dalgasının ortasına gelen boss etkinliğinde olsun, o boss u biri çağırdığı zaman işi gücü bırakıp hemen oraya gidiyoruz. Her topladığınız 100 cinder de (türkçesini unuttum) hemen en yakın sandığı açın ne zaman öleceğinizi bilemezsiniz, ölüp yarısını kaybetmeyelim.
    7. Muhtemelen 40lvl olmuş iyi kötü birseyler düşmüştür, hemen 3.dunya zorluğunu açmak için kiyovaşad a dönüyoruz katetral içindeki zindanı tamamlıyoruz.
    8. Burada ister frene basıp sezon görevini t2 tamamlarsınız ya da t3 e geçip cehennem dalgasında silah düşürmek için uğraşırsınız silah düştüğü zaman gerisi çorap söküğü gibi gelir.
    9. Yavaş yavaş sezon ilerlemesinden gelen hediyeleri almak için gerekli şeyleri yaparsınız.
    10. Sezondan gelen hediyeler ile hızlı bir şekilde cehennem dalgasinda 55lvl olup t4 açmak için gerekli olan zindana gidersiniz.
    11. T4 zindanında zorlaniyorsaniz çıkın 62lvl de girip yapın hızlıca.
    12. Muhtemelen 60lvl de falan t4 ü açmış olursunuz sonrası 80lvl olana kadar cehennem dalgası.
    13. 80lvl olunca yatıp uyuyun. 1.gün tamam 4 saat oyun süresi yeterli.

Edit: tüm bunları arkadaşlarınız ile yaparsanız 4 saat süre 3saate düşer.
    Teşekkürler… Yalnız bir şey sormak istiyorum, 4 saat ve grupla 3 saat demişsiniz 80 level için de, ben GP’e geldiğinden beri Barbar karakterle düzenli olarak oynuyorum ancak 70 level oldum, sezonda daha hızlı mı level atlanıyor?

• Hicks kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158677850

Edit kısmında yazdım nedenlerini. Ayrıca hikayeyi 1 kere tamamlayıp diğer 1 defaya yapılması gerekenleri tamamlayıp yeni sezon karakteri açtığınız zaman seviye atlamak çok rahat olacak.

Teşekkür ederim, akşam deneyeceğim. Tekrar Barbar ile mi başlayayım yoksa bu sezon özelinde bir karakter tavsiyeniz olur mu?

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.