Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | Game Pass'e Geldi (772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.902
Cevap
407
Favori
673.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konsola hala gelmemiş. Gün içinde diyip duruyor. 3-5 gün önce indirme açılsada indirsek hazır olsa ne olurdu sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam 2k monitörde oynamak için de 4k asetleri indirmek gerekiyor mu ? Veya ultra ayarlar için ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RedPyro kullanıcısına yanıt
    Son attığım görselde yazan açıklamaya göre sadece 4K ve ultra oynanacaksa falan lazım sanırım. Benim monitör de 2K ama kurmadım onu.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Anladım, zaten serverlar sıkıntılı galiba 1 mb ile download yapıyor, 4k aset indirmek mümkün değil.

• RedPyro kullanıcısına yanıt
    Battle.net üzerinden oyun indirmek ve güncellemek zulüm gibi...

• arkadaşlar yeni ekran kartı taktım dün pc’ye 4070’e yükselttim. kendi kendine ultra’ya optimize etti grafik ayarlarını. işlemcim eski kaldı ama i5 10600 takılı şu an. fps konusunda bi sıkıntı yok ama sanırım darboğaz yapıyor yürürken map değişimlerinde falan tekliyor yüklerken. bu sorunu nasıl çözebilirim bilen varsa yazabilirse sevinirim. 2060’tan geçtim daha önce böyle bir sorun yoktu high’ta rahat oynatıyordu o da.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gamepasse'e geldiğinde oynarım diye sabırla bekleyen arkadaşlara helal olsun

• mecekaa kullanıcısına yanıt

60 fps e kilitle

• Apexmaster kullanıcısına yanıt

dostum bu kadar parayı 60 fps oynamak için mi verdik monitör de 170hz. neyse akşam bakacağım ben çaresine. bilen varsa yazsın yine de.

Ram durumunuz nasıl ?

• fasakasa kullanıcısına yanıt

32gb ddr4 ram var. işlemciden olduğunu düşündüm o yüzden sıkıntının.

2060 ile 4070 arasında dağlar var. darboğaz oluyor. işlemcini değiştirmen veya fps limitlemen lazım. 120 fpsye felan limitlenebiliyorsa oyunda limitlersen düzelir.

• hangi class ile başlasam karar veremediğim için boş boş ekrana bakıyorum hala sorcerer necromancer ve rogue arasında gidip geliyorum

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    Sırayla deneyin :)

• O kadar parayı verirken işlemcinin darboğaz yapacağını tahmin etmediysen ben napiyim, Şimdi fps kitlemen gerekecek işte 😀 Gerçi bir dünya nedeni olabilir hdd..ram.. Anakart vs.. İşin zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apexmaster -- 28 Mart 2024; 16:43:37 >
  • Ronon Dex kullanıcısına yanıt
    bakacağım birazdan dostum teşekkürler. ray tracing, dlss falan ne varsa kökledim ayarlarda da genel olarak hepsinin arasında gpu’dan çok cpu’ya yük bindiren bir şey varsa onu da elleyeyim. ps5 çıktığından beri pc’ye bulaşmıyordum unutmuşuz buraları. gitmişler yine soketleri değiştirmişler zaten işlemciyi anakart ve ram almadan yani en az 20k harcamadan değiştiremiyorum. bir süre darboğaz idare edeceğiz.

Bende de benzer sorun vardı dün. Menüler arası takılıyordu. İndirmenin tamami bitmemişti. Bittikten sonra ray tracing i kapatınca düzeldi. Rtx 4070 / r5 5600x

2k da 60fps sabitledim manuel olarak. Zaten yüksek fps isteyen bir oyun değil. boşuna enerji tüketimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 28 Mart 2024; 16:48:25 >
  • Apexmaster kullanıcısına yanıt
    ya seçimden sonra patlar diye alayım dedim dostum. hazır taksit de kaldırılmamışken. taksiti bitene kadar 50k olur zaten :D

• shockwave error kullanıcısına yanıt
    ray tracing daha üç gün önce geldi dostum oyuna biraz açaydık öyle kapatırız.

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.