Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.155
Cevap
21
Favori
84.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun sadece story mode varmı acaba .hikayeyi bitirip oyunu kaldırcam yoksa almayım.
  • uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaşlar, ps4 te oyunda modlu silahlar lazım oldu şimdilik kimler devam ediyor yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum gerek gem gerek russian sword gibi silahlar iş görür, tüm set olayına nasıl giriliyor. görüşürüz. Psn: Muco_243
  • Arkadaslar oyuna yeniden basliyacagim oynamak isteyen eklsesib psn suikastci- ve bir sorunum var arkadasla join olamiyoruz birlikte oynamak icin sildigimiz oyunu tekrar yukledik ama join hatasi verip duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

oyunun sadece story mode varmı acaba .hikayeyi bitirip oyunu kaldırcam yoksa almayım.

Evet story mod mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Pc hesabımdaki ilerlemeyi Ps4 hesabıma nasıl aktarabilirim ?
    PSN hesabını battle.net ten eşleştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meissner

Arkadaşlar Pc hesabımdaki ilerlemeyi Ps4 hesabıma nasıl aktarabilirim ?
    PSN hesabını battle.net ten eşleştirdim.

Öyle bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 25 Aralık 2016; 20:38:45 >
  • Oyuna 4k desteği gelmiş yeni patch ile, iniyor şu an patch.
  • 20.yil etkinliği konsola gelecekmi?
  • Merhaba full paket 50tl ye dusmus, almaya deger mi ? daha dogrusu parti bulma sistemi nasil calisiyor oyunun? wow daki gibi kendi buluyor mu ?
  • oyunun pri hakkını satmayı düşünen var mı yada sec hakla ilgilenen varsa alabiliriz beraber ps4 için
  • tozparcasi T kullanıcısına yanıt
    kesinlikle almaya değer.. ben tekrar başladım. online isterseniz hızlı maç yapabilir yada hikaye oynerken online seçeneğini açık bırakırsanız coop oynayabilirsiniz.
  • Merak ettigim bir konu var. karakterimi blizzard a upload ediyor mu. Sanirim ps4 de tutuyormus. Yani oyunu siler ve yeniden kurarsam silinicek.

Bir de oyuna yeni basladim ve act 2 oldum level 25. Simdi dungeon nerede veya nasil parti ararim. Mesela dungeon i item icin farmlamak istiyorum veya dungeon icin arkadas nasil aratirim. Cok basit bir soru olucak ama tesekkur ederim
  • tozparcasi T kullanıcısına yanıt
    karekterin silinmiyor ...oyun sırasında hızlı maç seçeneği var.
  • Arkadaşlar satın aldım ama aynı isimli iki adet diablo gözüküyor kütüphanede ikisi de 18gb hepsini yüklemek gerekiyor mu?
  • edwardweo kullanıcısına yanıt
    Biri ingilizce, öteki polakça gibin bişe.
    Polak olanı iptal et boşa inmesin.
  • valla mesajını çok geç gördüm, sabaha karşı baktığımda oyun ingilizceydi; o yüzden şanslıyım sanırım :D bir de oyunu satın alırken 65gb diyordu ama 18gb indirdi sadece ve oyunu kurdu. bence psn gerekli alanın dışında kaç gb indirme yapılacağını da yazması lazım oyunlarda 65gbtı görünce gözüm korkmuştu benim.
  • Arkadaşlar oyunda hal saçma sapan itemler var mı? Hack itemler silinmiş mi? Bilgisayarda oynuyorum şuan ama büyük ekranda oynamayı özledim.
  • Ben de kutulu version aldım ikinci el olarak bekliyorum gelmesini. Yıllar önce Diablo 2 oynamıştım pcde bakalım PS4te Diablo 3 nasıl olacak.
  • Ps3 de plat alip biraktim. Oynayasim gelmiyor. Herkesde hileli itemler, ne zevk alirlar bilmem. Tek cekici yabi achi kasmakti o da plat alinca bitti gibi bir sey. Ps3 e patch gelmedigi icin de anlamsiz duruyor devam etmek. Ps4 de ortam nasil bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun inerken 2 dosya indiriyor. 18 gblık. Hangisinin ingilizce olduğunu nasıl anlıyoruz. İkise de aynı isimde gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.