Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.155
Cevap
21
Favori
84.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türk veya yabancı oyuncu var mı hala oyunu oynayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun ps4e alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

Bu oyun ps4e alınır mı?

Neden alınmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machiavelli. -- 28 Mart 2016; 10:16:53 >
  • Daha önce pc'de bitirmiştim hikayesini.Şimdi konsola alsam sıkılırmıyım acaba diye düşündüm
  • satılık tertemiz ros paketsiz diablo 3 mevcut arkadaşlar
  • ps4 için almayı düşünüyorum, uygun fiyata nereden alınır?
  • arkadaşlar merhaba oyunu bugün satın aldım . Ancak sürekli olarak diablo 3 server bağlantı hatası almaktayım yardımcı olabilecek varmıdır . Teşekkürler
  • Arkadaşlar türü seven herkesin oynamasını tavsiye ediyorum heleki diablo 2 yi oynamışsanız 3 ü de imkanınız varsa kaçırmayın derim soluksuz adamı bağlıyor bu meret :)

• oyunu oynayan arkadaşlar varmıdır ps4 üzerinden. online giremiyorum yardımlarınızı talep ediyorum
  • Selam arkadaşlar.

Ps4 te demirci sıfırlama şansımız var mı. bilgisi olan cevaplarsa memnun kalırım. iyi günler dilerim herkese.
  • Jakaboji J kullanıcısına yanıt
    ps4 online oynanmıyor zaten dostum...

Lan olarak bağlanabiliyorsun ama
  • Baska bi arkadaşımla ps4 üzerinden birlikte oynayabilirmiyiz diablo 3 ü ?
  • Oyunu 5 ay önce biraktim bütün karakterleri oynadim sıkıldım. Yeni bir karakter bekliyordum tekrar başlamak icin ama son bikac gündür oynama isteğim var. Yenilik var mi oyunda?

• Ps3de diablo 3 ROS kutulu alinir

• beraber oynamak isteyen ekleyebilir psn : btrlpksrgl
  • Bir çoğunuz için oldukça basit ve komik gelicek bir sorum var. İlk defa diablo oynuyorum. Stash veya inventory de Gözüken ekipmanları oyun sırasında kullanamıyorum. Neyapmam lazm. Sadece diğerlerinin üzerinden düşenleri üzerime geçirebiliyorum. Ps3 diablo 3 için sorum.
    Mesela stashı açtığımda inventoryden stash kısmına geçiyorum çıktığımda üzerimde gözükmüyor kullanamıyorum. Üstümde gözüküp kullanmam için ne yapmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubixia -- 22 Mayıs 2016; 14:23:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubixia

Bir çoğunuz için oldukça basit ve komik gelicek bir sorum var. İlk defa diablo oynuyorum. Stash veya inventory de Gözüken ekipmanları oyun sırasında kullanamıyorum. Neyapmam lazm. Sadece diğerlerinin üzerinden düşenleri üzerime geçirebiliyorum. Ps3 diablo 3 için sorum.
    Mesela stashı açtığımda inventoryden stash kısmına geçiyorum çıktığımda üzerimde gözükmüyor kullanamıyorum. Üstümde gözüküp kullanmam için ne yapmalıyım

Tam anlamadım ne dediğinizi, Start'a basıp inventoryden giyiliyor itemler
    https://www.youtube.com/watch?v=M74hv3yx1z8
    Şunu izleyin belki anlarsınız

• Sanırım gönderdiğiniz pc için video. Sizin terimleri pek bilmiyorum tabi. Stash olarak inventory den geçirdiğim silahlar vs geri çıktığımda üzerinde olmuyor. İstediğim armer i kulanamıyorum. :(

• tubixia T kullanıcısına yanıt
    Yok video konsol için, adında console diablo 3 yazıyor
    Şimdi stash sadece depo, karakterinizin item taşıma limiti var saklayacaklarınızı koyuyorsunuz. Stashdan aldığınız itemler direk üzerinize giyilmiyor.
    Select tuşuyla inventory açılıyordu PS3de onu unutmuşum, orada tüm item yerleri için katagoriler var giymek istediğinizi oradan giyiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -bugged- -- 22 Mayıs 2016; 20:08:35 >
  • Diablo 3 ile kardeşlik yapmak isteyen olursa pm atsın karşılığında oyun verebilirim

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.