Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
21
Favori
84.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
Giriş

Diablo 3 Eternal collection i PS4 de ayni ekranda iki kisi oynayabilir miyiz? Evde iki arkadas oynayacagiz, eger oyle oynaniyorsa kutulusunu bulup almaya calisacagim. Tesekkur ederim.

• Awsful kullanıcısına yanıt
     DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU)NoguSirimayoutube
    With me - sader, my son - witch doctor, brother - barbarian, sister-in-law - monk Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tid=CUSA00242_00
    https://www.youtube.com/watch?v=314dmwER-dY

Hocam merhabalar. Videoda izlediğiniz üzere, 1 konsol üzerinde 4 oyuncu "local co-op" oynuyor. Yani kısaca, cevabınız "EVET". :)

• Art of the Diablo III PDF'si (upload benim değil)

https://www.mediafire.com/file/oa7o4fkewonsxk8/DBL3.pdf/file

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU)
  • Abartısız günlerdir uygun fiyata Diablo 3 Eternal collection arıyorum. Ne hesap bulabildim, ne de kabul edilir fiyata kutulu halini. PSN'de 299 TL'ye satılıyor. Oyun eskimedi, eskimiyor ve sanırım eskimeyecekte :) :) :) :)

• James_Sunderland kullanıcısına yanıt

100 liraya kadar düşüyor, en son indirim yediği tarih 13-28 Nisan DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) 

1-2 ay bekle tekrar indirim yer.

https://psprices.com/region-tr/game/1403155/diablo-iii-eternal-collection

• ***Respect*** kullanıcısına yanıt

Hocam doğum günüm 29 Nisan son o tarihte baktım. Bir günle mi kaçırmışım :( :( : (:( :(

Bilgilendirme için Teşekkür ederim. :) :) :)

Takip listeme alayım en güzeli :)

Rica ederim hocam.

Bence D3 yerine D2'yi alın çünkü D3'ün sezonları sanırım kapanıyormuş, yani destek kesilecek gibi. D2 ve D4 üzerinden devam edecekler bilginiz olsun. 10 senelik oyuna başlamak çok yerinde bir karar olmaz bence. Sonuçta Diablo oyunları kendini yıllarca oynatıyor.

:)

Diablocular birbirini bilir hocam :D Necromancer ile birde Witch Doctor ile defalarca bitirdim ama hala canım sıkıldıkça açıp oynuyorum (-dum daha doğrusu) PS4'e bir hesapla birlikte bir arkadaştan almıştım. Sonra epey oynadım (sene 2019 Mart) geçtiğimiz hafta PS5 aldım, oyunları hesapları aktardım, bir tek oyunum çalışmıyor oda Diablo :( Hesaba girmeye çalıştığımda hesabın kapanmış olduğunu fark ettim. Mail adresi de kapanmış. Sanırım arada bir diğer hesaplara girmek gerekiyormuş, mail adreslerini kontrol etmek gerekiyormuş. Acı şekilde öğrendim :( Şimdide oyuna girmek istediğimde üzerinde bir kilit simgesi çıkıyor, ürüne git diyor ve tabi ki satın al diyor. Arşivlik kendi hesabıma alacağım bu sefer! eğer uygun bir fiyata, mail adresi de dahil bulamazsam eğer.

Tristram'da bir gün buluşuruz umarım. Hala yanıyor ama olsun :D :D :D :D :D :D :D

Görüşmek üzere hocam, tekrar Teşekkür ederim.

Not: D2'nin açılışta, abartısız, ciddi ciddi heyecanlandım yalan söylemeyeyim. Açılış videosu ne kadar iyi olur, ancak ve ancak bu kadar iyi olur, ama aradığımı maalesef bulamadım. Belki Path Of Exile yüzündendir, aşırı aksiyona doyurmuştu bizi ama D2 beni yakalayamadı. :( D4'ü büyük merakla bekliyorum, her videoda hype durumum daha da artıyor katlana katlana :D :D :D :D

Hesabın uçması çok kötü olmuş.

Ben zamanında D2'yi çok oynadığım için yeni çıkanı satın almadım. D4 ile tekrar başlamayı düşünüyorum, görüşürüz hocam.

Hocam aldım sayenizde çok çok Teşekkür ederim.

Asıl fiyat 98 TL görünüyor ama vergi mevzusuyla 104 TL'ye geldi. Çokta güzel oldu gerçekten de save dosyalarıyla da sıkıntı yaşamadım.

Çok çok Teşekkür ederim... DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) 

Hocam komisyon almayan kart ile alsaydın 98 TL ödeyecektin. Vergi ile alakası yok. Örneğin Enpara ve Papara banka kartı, oyunun fiyatı neyse onu çekiyor. 6 lirayı boşuna ödediniz yani, kullandığınız banka ile alakalı.

Rica ederim hocam, güle güle oynayın.

Dijital oyun, netflix, apple, google vs ödemeleri için Enpara banka kartı kullanırsanız fiyat neyse onu çeker, aklınızda bulunsun.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Merhabalar Hocam ;

Şimdi şöyle komik bir durum söz konusu, o 6 TL sonradan geri iade edildi :D Sebebini bilmiyorum hani yanlış çektik al geri iade edelim mi demek istediler? Yoksa al senin 6 TL'ne mi kaldık demek istediler cidden bilemedim :D :D :D :D Ama tam 98 TL'ye almak güzel oldu :) Oyunu epey özlemişim yalnız cidden iyi oldu.

Tekrar Teşekkür ederim :)

Merhabalar Hocam ;

6 TL'yi sonradan karta iade ettiler. Durum şu şekilde gerçekleşti, ben bu tarz alışverişleri sanal kartla yapıyorum, bilirsiniz eminim ki dilediğiniz miktarı sanal karta aktarıp o kartla alışveriş yapıyorsunuz. Karta 104 TL aktarmadan alışverişi tamamlamadı. Sonrasında sanal kartta 104 TL olmasına karşılık, karttan 98 TL çekti ve limit sıfırlandığında da artan 6 TL'yi asıl karta aktardı. Tam 98 TL'ye geldi yani :) Karta 98 TL aktardığımda alışverişi yapamadım 100 ve 104'ü denedim 104'de kabul etti :D :D Alışverişi yapabildim.

Oyunu epey özlemişim yalnız cidden çok iyi oldu. Çok güzel denk geldi...

Tekrar Teşekkür ederim :)

• Başlasam mı acaba indirimden alıp ? hala oynayan oyuncu varmıdır beyler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.