Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
21
Favori
84.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay arkadaş oyun konsola çıkalı kaç yıl olmuş sezon mantığı yeni geliyor.
  • Seneler sonunda sezonu getirdiler. Oynayan var mı bilmem:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezonun olayı neydi tam olarak, gerçi tekrar bulaşmak istemiyorum ama olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Sezonun olayı neydi tam olarak, gerçi tekrar bulaşmak istemiyorum ama olsun.

yenı karakter ile sıfırdan baslıyorsun stash ini falan gormuyor tabi, sezona özgü itemler vs kazanıyorsun belki extra git şunu öldür görevleri falan vardır. ben bir tane monk açtım sezonluk arada oynuyorum. pekte farklı bir durum yok anladıgım kadarıyla..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bulaşmayayım ben girdin mi çıkamıyorsun sonra bu oyuna.
  • Geldi mi sezon, hile olmaz bunda herhalde başlayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Season olayı gayet hoş olmuş, görevler oyunda düşmeyen itemler filan, bi de Necromancer gelse ufff
  • Hiç oynamadım sizce almaya hala değer mi ?

• beni ekleyebilirsiniz diablo 3 için. yıllar sonra döndüm seasons için. kullanıcı adı : erdemdemirez

• Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan birşey var co-op olarak komple hikayeyi oynayabiliyor muyuz?
    bilgi verirseniz sevinirim
  • atumanes_xcore kullanıcısına yanıt
    Evet. 1-4 kişiye kadar hikayeyi co-op oynamak mümkün. İster offline ister online; İster özel ister public seçeneklerle.
  • Beyler eskiden olmuyordu fakat artik bir gelisme varmidir bende pc de ek paketiyle veraber diablo var. Ps4 hesabimla battle net hesabimi da bagladim. Direk ps4 te indirip oynayabilme ihtimalim yuzde kac?

• Ben yeniden başladım beyler sezon için, Torment 10 tek başıma ilerleyebiliyorum.

Oynamam isteyenler eklesin;

BenjoFranklin

• Yok mu beyler oyunu oynayan?

Gelin bir iki greater rift atalım.

• _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum tek basima ama battle net servera baglanamiyo hatasi aliyorum surekli. Telefondan bağlandığım zaman online oynayabiliyorum ama normal modemden dmz falanda actim yok acamiyorum varsa sorunun çözümünü duaci olurum.

• Yaklaşık bir senedir oyunu pcde oynuyorum hackciler soğolsun oyunu konsoldan soğuttular. Pcde de ara sıra malum türkiyemizin internet altyapısının bozuk olmadı ile sinir bozucu durumlar yaşatıyor. Duydum ki konsolun sezon versiyonunda hile yokmuş biraz dadanayım konsola dedim, sezon 10nun op karakteri wizard açtım, fakat mause klavyeye o kadar alışmışım ki kaç senedir gamepad ile oynadıgım oyun odun gibi geldi. Wizardı t10 rahat yaptıttıracak duruma getirdim devam eder miyim bilmiyorum gerçi hoş sezon bitiminede az kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leorice takmak icin xp gem verebilecek varmi acaba?

Psn karakoyunn

• quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

Yaklaşık bir senedir oyunu pcde oynuyorum hackciler soğolsun oyunu konsoldan soğuttular. Pcde de ara sıra malum türkiyemizin internet altyapısının bozuk olmadı ile sinir bozucu durumlar yaşatıyor. Duydum ki konsolun sezon versiyonunda hile yokmuş biraz dadanayım konsola dedim, sezon 10nun op karakteri wizard açtım, fakat mause klavyeye o kadar alışmışım ki kaç senedir gamepad ile oynadıgım oyun odun gibi geldi. Wizardı t10 rahat yaptıttıracak duruma getirdim devam eder miyim bilmiyorum gerçi hoş sezon bitiminede az kaldı.

Ortak ben konsolda başladım yine, Demon Hunter ile Torment 12'de tek başıma ilerleyebiliyorum.
    Zamanın olduğunda gel bir şu Greater Rift 70'i bir zorlayalım :) Ben tek başıma 60'a kadar geldim, 60 sonrası ancak gıdıklanıyor düşmanlar :)

Monk da hazırlamaya başladım ancak Greater Rift 30 filan ancak gidiyor şu an :)

• Beraber oynamak isteyen varsa psn nick woddwill.
  • Arkadaşlar ben servera bağlanamıyorum modem 5650 araştırma yaptım bi cevap bulamadım. başına gelip de çözüm bulan var mı? iphone ile bağlanabiliyorum modemden ağlanamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.