Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
21
Favori
84.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirmenin detaylarına bak, birinde English yazar, öbüründe yazmaz.
    Yazmayanı sil.
  • arkadaş istiyor ancak evinde internet yok suan 59tl iken alsak internet yokken oynabilirmi ?
  • komoli kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sorum olcak size ;

Ben yıllardır pc de diablo oynarım halada oynuyorum ama şimdi ps4 aldım sizce ps4 e suan indirim varken oyunu alsam oyunu ps4 te oynamaya alışırmıyım yoksa yadırgar oynamam mı ? size sorum bu :) şunu belirteyim oyunu pcde en dusuk ayarlarda oynuyorum yınede yuksek grlerde kasmalar oluyor hatta gıremıyorum. ps4 de oynamayı bırazda bu yuzden ıstıyorum.
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    İnternet olmadan oynayabilir hocam ama net yoksa oyunu nasıl indiricek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 bende kalıyor 2-3gün ben evde indirip cihazı veriyorum
  • dimitradon kullanıcısına yanıt

• valla arkadaşlar alıp kurduğumdan beri başından kalkamadım. çıktığından beri pc'de oynarım ama konsol sürümünü daha çok beğendim. bir kere çok rahat koltuğa uzanıp oynamak. bir tek inventory olayını sevemedim. pc'de tüm itemleri bir arada görmek çok hoşuma gidiyordu. hile olayı ile karşılaşmadım çünkü online oynamadım. :D
  • mockingjay kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de D3 yıllardır oynadım.(son 1 yıldır oynamasam da:)) Ben de aynı şekilde pc deki kasmalar yüzünden 2 gün önce indirimden aldım oyunu. Saatlerce oynamasam da deneme amaçlı barbar ve wizard iki karakter ile bir kaç saat oynadım. Oynamayı çok yadırgamazsın. Inventory vs. biraz farklı. Bir de season olayı yok galiba PS4 de. Ya da ben bulamadım.
  • Season olayı yok konsollarda blizzort ve yıne konsollara 2. sınıf muamele normal...

• Server editli dolu üstüne birde dupe olayı var.

Blizzard konsol serverlarını sallamıyor.
  • O zaman uzak durmak lazım ama işte kanımda kaynamıyor değil :) sezon gelecek diyorlardı en son ama demek ki yalan olmuş. Peki online pt bulma olayı hala yok mu ? onuda mı eklemediler ?
  • Arkadaslar aradim ama bulamadim bursey sormak istiyorum umarim yardimci olursunuz misel ben primary den 2 skill magic missile ve spectral blade yi kullanmak istiyorum ama birtutlu yapamadim ikisinden birini secmek zorunda kaliyorum bunun bir yolu varmi pc de yapildini gordum ama ps4 te olmuyomu bole birsey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guneyayhan G kullanıcısına yanıt
    oyun ayarları menüsünden elective mode yanına tık koyarsan skill menüsünü istediğin şekilde ayarlayabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunun multiplayerında oynayacak oyuncu bulamıyorum. act, zorluk seçip monster huntinge giriyorum. Ben mi yanlış bir şekilde aratıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomanson

oyun ayarları menüsünden elective mode yanına tık koyarsan skill menüsünü istediğin şekilde ayarlayabilirsin

Hay allah razi olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MeanMachine

Oyunun multiplayerında oynayacak oyuncu bulamıyorum. act, zorluk seçip monster huntinge giriyorum. Ben mi yanlış bir şekilde aratıyorum?

Menudeyken r3 bir basip bak istersen belki local ayardadir

• Bu yıl içinde yeni sezon duyurulacak

• Selamun aleykum arkadaşlar ps4 diablo 3 yukledim ama online oynamak nasip olmadi

Bir turlu gitemiyorum bu hatayi aliyorum r3 basinca public yada friend seçince dmz ayari yaptim ip degistirdim ama bbir turlu baglanamadim en son girdigim ip 192.168.2.234 oldu

the diablo 3 server is not available at this time. please try

Pm bekliyorum lutfen bir yardim eli

• omar06tr kullanıcısına yanıt
    google dns kullan

• Sezon sistemi 31 mart itibariyle konsollarda başlıyor.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.