Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.155
Cevap
21
Favori
84.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende Ps4 de oynuyorum. Tek takılırdım normalde ancak mutliplayer bakayım dediğimde weapon damage %240 arttıranlar var bunlar hack sanırım. Silahın özelliklerine baktığımda en fazla %9 felan yapılabildiğini gördüm. Reel ve hack olmadan bu damage arttırımı mümkün mü ?
  • Arkadaşlar selam,

diablo 3 reaper of souls kutulu versiyonunu alacağım. kutunun üzerinde diablo 3 orjinalini de içerir yazıyor ama sormak istedim bu oyun diablo 3 ü içeriyor değil mi ekstra bir şeye ihtiyacım var mı ?

ayrıca internet bağlantısı gerekiyor mu oyunu oynamak için?

tsşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezager

Arkadaşlar selam,

diablo 3 reaper of souls kutulu versiyonunu alacağım. kutunun üzerinde diablo 3 orjinalini de içerir yazıyor ama sormak istedim bu oyun diablo 3 ü içeriyor değil mi ekstra bir şeye ihtiyacım var mı ?

ayrıca internet bağlantısı gerekiyor mu oyunu oynamak için?

tsşekkürler.

Kutunun üzerinde "Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition" yazıyorsa, Diablo 3 + Reaper of Souls ek paketini içeriyor demektir. Ancak "Rise of the Necromancer" paketini mağzadan ayrıca satın alman gerekir.

Eğer tek paket halinde hepsini almak istiyorsan "Diablo 3: Eternal Collection" satın almalısın.

İnternet olayını bilmiyorum.
  • çok teşekkürler. oyunu aldım. internete gerek duymuyormuş

• diablo'ı Pc üzerinde oynayan varsa discord adresimizde de oynamakta olan arkadaşlarımız var gelin buyrun.https://discord.gg/PDxXVyU
  • Merhabalar,

Sizlere bir sorum olacak. 2 kişi ps4 üzerinden LAN ile Expert seviyesinde Diablo 3 (Ultimate Edition - Reaper of Souls) oynuyoruz fakat oyun seviyesi çok basit geliyor. Okuduğumuz kadarıyla Act 4 veya 5'i bitirdiğimizde Master ve Torment seviyelerinin açılacağı yazıyor fakat oyunu bitirip tekrar oynayacak vaktimiz yok. Acaba bu seviyeleri açmanın herhangi başka bir yolu (cheat code vs) yok mudur? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

• Malesef yok hocam hikayeyi bitemeniz lazım diye biliyorum. Ps3 de oynayan varsa psn yazsın ekleşelim torment VI da akıyoruz :)

Koreaatom35

• herkes selam, diablo yu hep pc de oynadım, 1300 paragon falan yaptım. Yeni ps4 pro aldım. d3 alıp burada da oynarım.
    d3 gerçekten çok iyi bir oyun. zaman içinde çok değişiklik oldu ve daha zevkli oldu.
    sorusu olan olursa burada ve oyunu alınca oyunda cevaplayabilirim. o kadar da karışık değil. iyi ekip kurabilirseniz çok daha zevkli olur.
    mesela season 12 `yi toplam 5 gün oynadım 840 pragon yaptım. yani zor değil :))

herkese kolay gelsin.
  • karakterlerin setlerini nasıl olduğunu öğrenmek için youtube daki videoları izleyebilirsiniz
  • Selamlar. Arkadaşımla iki gamepad ile Diablo III oynamak istiyoruz, henüz satın almadım ama birkaç sorum olucak oyunu oynayanlara;

- Oyunu iki gamepad co-op'uyla (couch co-op) çevrimdışı mı oynuyoruz? Yani düşmanımız her zaman CPU mu oluyor, oyunda PvP modu mevcut mu?
    - Biz couch co-op oynarken yanımıza iki kişi daha online server'dan çağırabiliyor muyuz?
  • Arkadaşlar rifte girmen için psn+ mı gerekli?
  • Arkadaşlar oyunu tek başıma oynayacağım ekibim yok. Hangi karakterle tek başıma daha rahat oynayabilirim.

• zugu kullanıcısına yanıt
    Hocam ben wizard oynuyorum, sikinti yasamiyorum.

• akrementus1 A kullanıcısına yanıt
    Hocam psn+ var mi sizde?

• IraArel kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bende wizardla başlayayım ozaman.

• sularseller S kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 6 Şubat 2018; 21:58:3 >
  • Yok mu diablo satacak. Pri hesap alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Selamlar. Arkadaşımla iki gamepad ile Diablo III oynamak istiyoruz, henüz satın almadım ama birkaç sorum olucak oyunu oynayanlara;

- Oyunu iki gamepad co-op'uyla (couch co-op) çevrimdışı mı oynuyoruz? Yani düşmanımız her zaman CPU mu oluyor, oyunda PvP modu mevcut mu?
    - Biz couch co-op oynarken yanımıza iki kişi daha online server'dan çağırabiliyor muyuz?

Arkadaşlar sorumu yanıtlayabilir misiniz? Oyunu ona göre alacağım, tekrar up'luyorum.
  • Oyunu çevrim içi oynayabiliyorsunuz, zaten bütün düşmanlar cpu, pvp yok, 4 kişilik party ler oluşturulabiliyor.

Ben oynuyorum lvl 70 olana kadar oyun bulmak zor ama lvl 70 ten sonra rahat 4 kişilik oyunlar oluyor.

Pc den sonra biraz garip geldi ama şimdi pc de garip geliyor....

• Bu arada ben sezon karakteri açtım, iki kişi item paylaşırız diye farklı buildlerde necro yaptık ama ps4 te sezon da item paylaşımı yokmuş.

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.