Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
21
Favori
84.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni dlc alan varmı? Nasııl arkadaşlar birde hala hile devam ediyormu itemlerde ): oynayanlar paylaşırsa sevinirim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Necro paketini aldım. Aşırı eğlenceli olmuş ancak kimse Diablo 2'deki Necro'yu beklemesin.

Normal oyuncular rahat 20-25 saat takılır Necro ile, sezon oynayanlar en az 100 saat diyorum. Demon Hunter'dan sonra ikinci karakterim belli oldu artık.

Sorusu olana yardım edebilirim.

Bu sırada hediye gelen kanatlar çok yakışıklı ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Hardcore oynamaya uygun bir karakter mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni harita varmı? Yoksa mevcut haritadanmı oynuyoruz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an hardcore oynuyorum hocam, en müsait karakter diyebilirim zira pasif bir oynanış stili var. Yoğunluğun arasında sen olmuyorsun, iskelerlerin, golem veya mage-lerin oluyor. Ayrıca heal ve Health orb yetenekleri fazlaca mevcut. Bir şekil yırtarsın.

Beraber oynamak için de on numara bir karakter, sağlam bir demon hunter ve Necro rahat GR 100 devirir.

Yeni harita yok ancak olan haritalarda yeni bölgeler var.

Yeni sezon başlamaya yakın burada 4 kişilik bir ekip kurarsak, bu sezon baya eğleniriz diye düşünüyorum. İlgilenen varsa ulaşsın bana.

• Diablo III: Rise of the Necromancer | Çıkış Fragmanı | PS4

• Yeni bölgelerde olsaydı ek paket gibi çok güzel olurdu. Ne bileyim böyle sadece 2 karakterle 2-3 ekstra şeyler iyi olmamış.Yani malzemeye göre yemek iyi değil.
  • Merhaba

Ben de başladım diablo oymamaya ama biraz karışık geldi. Bounty rift vs amaçsızca dolaşıyorum. 3 günde hikaye modunu bitirip 70 lvl oldum. Bugün yine amaçsızca bountyde dolaşırken adamın biri geldi 1500 küsür lvl da 150lvl rift gibi bişi seçti ben sadece arkasında dolaştım ve 45 dakkada 700 lvl oldum.

Var mı beraber oynayabileceğim, beni bir nebze olsun aydınlatabilecek birisi.

Ps.: destiny için de bıradan yardım istemiştim ve sağolsun murat abi (kullanıcı adını hatırlamıyorum psn:ab-cent) yardıma koşmuştu ve aylarca beraber oynamıştık. Aynı ümitle tekrar buraya yazmak istedim :)

• akrementus1 A kullanıcısına yanıt
    Bende yeni başladım pek bişey bilmiyorum bende henüz 20 levelim yarın ekliyim psn'den beraber oynayabiliriz.
  • Leeu kullanıcısına yanıt
    anlaştık o zaman, beraber çözmeye çalışalım bakalım :)
  • Arkadaslar ps store'dan diablo 3 ultimate edition bakiyorum ama bulamiyorum oyunu kaldirdilar mi?

• Oyunu yeni aldım sayılır, sıfırdan başlamak isteyenler özel mesaj yolu ile ulaşabilir
  • Arkadaşlar ben diablo gibi oyunları kutulu alma taraftarıyım. Bazı mağazalarda ek paketlesi satılıyor. Oyunu aldık cd yi taktık. Sonra dedikki yaw nerde bu necromancer? Ahaaa onun ek paketi çıkmış dediler. Onu nasıl hallederim? Sonuçta ek paketlerin kutusu çıkmaz galiba.

Yaw eskiden ne güzeldi. Bu ne arkadaş saçma sapan olmuş oyun camiası. Onu al bunu al şunu dene. Nec olmadan diablomu olur bre allahsızlar.

Neyse siz bana güzel bir yol gösterin en mantıklı yolu bekliyorum. Teşekkürler

• Gruptan birkaç arkadaşı psn den ekledim arkadaşlar, kabul ederseniz sevinirim :)

Psn : koreaatom

• Koreaatom kullanıcısına yanıt
    Eklemissin, ekleyeyim ama oyunu birakali cok oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam yinede sağollasın olurda dönersin aklına eser ben buradayım :) 5 yıl önce pc de pynadım 1 yıl kadar sonra tekrar başladık konsolda bu sefer. Konsolun tadı daha farklımış daha konforlu uzandığın yerden oynuyorsun :)

• Necromancer ek paketi 30 TL ye düşmüş. Genede değer mi emin değilim ama mecbur alacağız artık, düşmesini bayağı bekledim.
  • En iyi ps4 Rpg oyunu bumu dur?

• Merhabalar. Ben bugün ps4 üzerinden Diablo Eternal Collection'u aldım. Normalde 40 gb gerekli diyor ama şuanda 20 gb indiriyor. Neden böyle acaba bilgisi olan var mıdır?
  • Beyler ps 3 de diablo ros oynayan varmı acaba bir kaç bilgi almak istiyordum

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.