Şimdi Ara

DiABLO 3 (PS4 / PS3 ANA KONU) (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.156
Cevap
21
Favori
84.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Psn+ mi var sizde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayadır oynamıyorum konuyu görünce bi heves ettim açıp oynicam biraz ama bazı sorularım var.
    Benim ps'de 2 hesap var.Save dosyasını hesaplar arası taşımam mümkün mü?Asıl kullandığım hesapta açmamışım oyunu,oraya taşımak istiyorum.
    Yukarıda bahsi geçmiş ama oyunda hile var mı?
    Birde son çıkan pakete 30 lira verilirmi ,biraz fazla gibi?
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Evet + olmazsa party lere giremezsiniz.

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Daha önce varmış, ama bu sezonda bana hiç denk gelmedi, sanırım item trade kapatılınca hile de kalktı ortadan.

• yayengec kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam. Bundan sonraki ilk sezon ne zaman baslayacak acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Selamlar. Arkadaşımla iki gamepad ile Diablo III oynamak istiyoruz, henüz satın almadım ama birkaç sorum olucak oyunu oynayanlara;

- Oyunu iki gamepad co-op'uyla (couch co-op) çevrimdışı mı oynuyoruz? Yani düşmanımız her zaman CPU mu oluyor, oyunda PvP modu mevcut mu?
    - Biz couch co-op oynarken yanımıza iki kişi daha online server'dan çağırabiliyor muyuz?

Arkadaşlar sorumu yanıtlayabilir misiniz? Oyunu ona göre alacağım, tekrar up'luyorum.

Siz dahili coop oynarken online iki kişi de katılıp parti oluşturabiliyorsunuz.

Bunun içinde public in açık olması lazım.

Ancak oyunda PvP yok.

• Pc'de oynadım, Ps3'te oynadım, Xbox'ta oynadım ama br türlü doyamadım. Diablo 2'de de böyleydi durum, yıllarca oynamıştım. Şimdi PS4 aldım ama neden fiyatı bir türlü indirimli denk getiremedim. Son indirimle bile fiyatı yüksek hala. Hatta sıkılıp, satmak isteyen varsa özel mesaj atsın, herkesi saran bir oyun değil sonuçta.

• scorpman kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, teşekkürler cevabınız için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar paragon level nasıl yükseltiliyor acaba. Biraz acemiyim de.

• zamanında pc ye almıştım bayada oynamıstım.şimdi ps4 de görünce heves edıyorum ındırımde de oyun şu an sizce hala alıp oynananabilir mi?
  • slm arkadaslar oyunu bitirdim bounty ve riftler var suan ne yapmam lazim ilerlemek icin

• Yeni diablo 3 aldım ek ultimate edition

Büyücü karakter ile başlamayı düşünüyorum hard zorluk seviyesinde uygun mudur?

Ek paketten direk başlayabilir miyim? Başlamak mantıklı mı

Başka bilmem gereken bir şeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim

Oyunu single olarak ps4 de oynayacağım bu arada

Birde oynaması en zevkli karakter hangisi? En zor bölüm bu sanırım

• zugu kullanıcısına yanıt
    Leveli fullendikten sonra paragon başlıyor(level de 60 dı sanırım full)

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Yeni diablo 3 aldım ek ultimate edition

Büyücü karakter ile başlamayı düşünüyorum hard zorluk seviyesinde uygun mudur?

Ek paketten direk başlayabilir miyim? Başlamak mantıklı mı

Başka bilmem gereken bir şeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim

Oyunu single olarak ps4 de oynayacağım bu arada

Birde oynaması en zevkli karakter hangisi? En zor bölüm bu sanırım

İlk önce oyunun hikayesini single player oyna, tahminen hikaye bittiğinde max level 70'e ulaşırsın. Zorluk seviyesine çok iyi oyuncu değilsen normalden başlayıp torment 1'e kadar çıkarabilirsin oyun sonuna doğru. Oyun hikayesi bittikten sonra Rift, G.Rift girerek paragon level(max leveldan sonra başlayan level sistemi) ve item kasabilirsin. Rift'te zorluğu itemlerine göre rahat edecek şekilde düzenlersin.

Karakterlerden hangisi daha çok hoşunza gidiyorsa onu oynayın, oyunda sezon sistemi var sezonlar bittiğinde sıfırlanıyor. Hemen hemen her karakteri denersiniz zaten.
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    cevaplar için teşekkür ederim.

bu arada ofline oynayacağım, anladığım kadarıyla oyunu bitirdikten sonra gerekli itemleri kasmak için ofline olarak tekrar oynamam gerekecek @ibrhmshn
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    o zaman tek başına sürekli rift döneceksin
  • dün public açtım iki tane 10000 paragon lvl adam geldi.

oyunun içine etmişler resmen.

benim lvl 905 , beraber oynamak isteyen eklesin mesaj atarken DH olduğunu belirtsin lütfen.

psn : shantaram_37

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostburn -- 20 Mart 2018; 9:44:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

zamanında pc ye almıştım bayada oynamıstım.şimdi ps4 de görünce heves edıyorum ındırımde de oyun şu an sizce hala alıp oynananabilir mi?

ps4 daha zevkli bence kanepede yayılarak oynamanın keyfi ayrı.
  • Oyuna sıfırdan tekrar başlıyorum, eşlik etmek isteyen ve benim gibi oyunun başlarında olan varsa lütfen eklesin CoastStrike

Not: Çok eski oyuncuyum, fakat PS3'teki save'ler aktırılamadığı için sıfırdan başlıyorum.

• oyunu almayı düşünüyorum fakat + olayına kafam takıldı

oyunu online oynayıp forumdan kullanıcılar ile coop oynayabiliyoruz, fakat dünyanın öbür ucundaki bir party'e katılamıyor muyuz? malum çok zaman ayıramadığımız için coop imkansız oluyor o yüzden o an müsait olan bir party ile oynamak gerekebiliyor?
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.