Şimdi Ara

Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.191
Cevap
15
Favori
166.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ANDREI

Konu biraz yanlış anlaşılmış anladığım kadarıyla.Gerçek para ile Item/Gold ve her türlü içeriğin satışı forum kurallarınca, 2. el harici bölümlerde yasaktır.Konu, oyun içi ticaret konusudur.Konuyu temizleyip, bu kuraldan haberdar olmayan arkadaşlar için bilgilendirme amacıyla yazıyorum ki tekrarı dahilinde, forum kurallarınca uyarı gerektiren durumlar ortaya çıkacaktır.
    İyi oyunlar;

Diablo konusunun altına ya da 2. el kısmında ayrı bir başlık altında item alış veriş topiği oluşturulabilir.
  • Yahu zevk mi alıyorsunuz tüm mesajları tekrar tekrar resimlerle birlikte alıntılamaktan? Dünkü üye değilsiniz ki öğretelim şunları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Yahu zevk mi alıyorsunuz tüm mesajları tekrar tekrar resimlerle birlikte alıntılamaktan? Dünkü üye değilsiniz ki öğretelim şunları...

valla hislerime tercüman oldun kardeşim gözlerimiz yoruluyor.
  • Yahu sanki yeni bir hammadde kesfetmis gibi yok ederi sudur yok budur? Biraz yavas sallayin da yutalim. 20-25m'ler havada ucusuyor. Sizin demenize bakarsak, ben ustumdeki mf geari satsam yuz milyoner olurum herhalde. İse yarar bir konu acilmis; ama siz nerden nasil para kirarim derdindesiniz. Siz o esyalari buraya verdiginiz fiyatlarin 1/2, 1/3'une ah'ye koyun bakalim alan cikacak mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şu iki chest armorun gold fiyatları nedir? Ah'de bir türlü satamadım... Elimde kaldılar. Hani kötüde değiller.

Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Konu biraz yanlış anlaşılmış anladığım kadarıyla.Gerçek para ile Item/Gold ve her türlü içeriğin satışı forum kurallarınca, 2. el harici bölümlerde yasaktır.Konu, oyun içi ticaret konusudur.Konuyu temizleyip, bu kuraldan haberdar olmayan arkadaşlar için bilgilendirme amacıyla yazıyorum ki tekrarı dahilinde, forum kurallarınca uyarı gerektiren durumlar ortaya çıkacaktır.
    İyi oyunlar;

Diablo konusunun altına ya da 2. el kısmında ayrı bir başlık altında item alış veriş topiği oluşturulabilir.

Diablo bölümüne açmak için üst yönetim kararı ve bu kararın alınma aşamasında bekleme süreci gerekir fakat gerekli talep varsa eğer 2. el bölümüne siz üyeler olarak da böyle bir konu açabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Beyler şu iki chest armorun gold fiyatları nedir? Ah'de bir türlü satamadım... Elimde kaldılar. Hani kötüde değiller.

bunu sevdim gibi.
    fiyat belirlenisen pm beklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil.Morty -- 4 Haziran 2012; 14:31:11 >
  •  Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu

Fiyat belirlemedim. AH'ye göz atip kafaniza göre bir fiyat belirleyip bana buradan özelden veya alıntılayıp yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 4 Haziran 2012; 20:09:29 >

Tanesini 200k'dan satıyorum, almak isteyen arkadaşlar Battle Tag'ını bırakırsa seviirim.

Bu BS planını satıyorum, üstteki kalkanı yapmaya yarıyor. Lv10 BS(Exalted) ister. Satılınca mesajı editleyeceğim. Battletag imzada, aklımdaki fiyat 100k.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rion. -- 6 Haziran 2012; 13:12:54 >

yüzük 950k, bow 2.9m. Pm yolu ile ulaşabilirsiniz

edit: bow satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebocan -- 5 Haziran 2012; 21:42:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Tanesini 200k'dan satıyorum, almak isteyen arkadaşlar Battle Tag'ını bırakırsa seviirim.

Fiyat 150k'ya düştü.Juvixted#2175

• 900+ Wand ariyorum.
    satanlardan ssli pm beklerim.

not: legendry istemiom (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: chickenchaser

Bu BS planını satıyorum, üstteki kalkanı yapmaya yarıyor. Lv10 BS(Exalted) ister. Satılınca mesajı editleyeceğim. Battletag imzada, aklımdaki fiyat 400k.

hocam 15k dan gidiyor bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 5 Haziran 2012; 23:11:54 >

• beyler birazdan çok düşük fiyatlara itemlar koyacağım fakat birçok item var burayı işgal etmek istemem bu nedenle yeni konu açıcam takip edebilirsiniz saygılar

örn :  Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macgdestor -- 5 Haziran 2012; 23:48:19 >
  • beyler içinde 30k damge wizard 13k dps barbar(550 resi ort 9k armor) ve 30 level dh olan accountum satılıktır bilgi için pm atınız
  • +50 str ve +50 int gem yapılır, satılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerjji

+50 str ve +50 int gem yapılır, satılır..

int ve vit ne kadar ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.