Şimdi Ara

Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.191
Cevap
15
Favori
166.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aklın yolu bir. Bende bol bol malzeme alıp stoklayim istiyorum bir yandan genişleme paketi ile birlikte ya bunlar çöp olursa diyorum. Yinede brimstone dan falan 4-5k diğerlerinden 2şer k alıp koyulabilir sanırım.
  • Patch a daha çok var,farm yaparken zaten bir bakıyorsun sandıkta birikmişler.Bence şimdilik farm ile toplayabildiğin kadar topla patch gelmeye yakın göz kararı bak yetmez diyorsan 4-5k lık takviye yaparsın.
  •  Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu

Diablo 3 Item Alış/Satış Konusu

arkadaşlar bunların ederi nedir?
  • Arkadaslar paragin leveli yuksek monk character ariyorum. Itemli itemsiz fark etmez pm gonderirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inalough

Aklın yolu bir. Bende bol bol malzeme alıp stoklayim istiyorum bir yandan genişleme paketi ile birlikte ya bunlar çöp olursa diyorum. Yinede brimstone dan falan 4-5k diğerlerinden 2şer k alıp koyulabilir sanırım.

Dostum benim kendi kanaatim hepsinin çöp olacağı.Millet gem stokladı.Beta oynayanlar Marqnue düsürdüğünü ss lerle gösterdiler.Bence 2-3 b gold stokla hicbisey yapma sadece bekle veya paragorn kas.Bliz cakallara fırsat vermiyor fazla.
  • Selamlar,
    oyunu bıraktığımız için pek uzun zamandır yoktum. HC ve SC moddaki bütün itemleri markete koya koya sata sata artık gına getirdim :)
    HC ve SC'deki itemlerin hepsini 10b SC golduna satacağım.
    HC'deki itemlerin piyasasını biraz araştırdım. yaklaşık 4b civarında gold ediyor. Taşlar ve materyalleri saymadım.
    SC'de de yaklaşık 1b ederi olan envater var. Materyaller satılsa ve hc gold sc ile donusturulse hiç bir şey olmasa bile 20b civarı para eder.
    Ayrıca hc'de su anda 500m para var.

Ayrıca bırakan 2 arkadaşımın da envanterlerinde item vardı. HC ve SC olarak. Onlarında hepsini veririm. Güzel itemler var, eğer satılmazsa ah'da ;)

Ek olarak HC'da 6 SC'da ise 9 portalım var. Alacak arkadaş eğer isterse onları da onun istediği bir saatte açmak için oyuna girerim.

Diabloya vakit ayıran arkadaşlar eminim epey büyük bir pastaya sahip olur.

ilk gelen teklife satacağım. Teklifi mesaj atabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Dip:HC'deki itemleri şu anda satışa koydum. Eğer ki 0sc Zombi dogs buildi kullanmayı düşündüğünüz bir WD karakteriniz varsa, tek başınıza bile mp8 über girebileceğiniz bir build hazır.

• Starmetal kukri arıyorum.
  • Googleda ara kardes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diablo 3 orijinal ariyorum. 40 TL gibi bir edere. RoS dahil degil. hesap/key. Ist.ici.

Ilgilenen olursa ozel ileti gondersin.
  • diablo 3 orjinal ros paketi dahil değil temiz battle.net hesabı satılıktır ilgilenenler ulaşabilir
  • Starmetal kukri buldum.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.