Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

DH TTNET Tilgin Fiber Modem Kullananlar Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
264
Cevap
17
Favori
68.498
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> DH TTNET Tilgin Fiber Modem Kullananlar Kulübü [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      107 Mesaj
      08 Kasım 2018 02:16:15

iyi geceler bir problemim var da. bu tplink modemi ile iptv kullanıyor musunuz? ben daha önce adsl ile sıkıntısız kullandığım iptv yi şimdi kullanamıyorum. mobilden bağlandığımda sıkıntı yok ama modem üzerinden ne yapsam çözüm bulamadım. farklı yerlerde adsl ve fiber ile kullanabilrken evimde kullanamıyorum. bu arada Habib bey dns değiştirmeyi bulabildiniz mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr-ahmet -- 8 Kasım 2018; 2:17:15 >
      |
      |
      Bahsedilenler: cngzkyz , habib_723

• Yarbay
      4968 Mesaj
      09 Kasım 2018 23:16:50
      tilgin hg2331 Routerı çıkartıp bendeki NETGEAR D7800 taktım internete bağlandı acaba dedim hatamı oldu modemi açtım kapattım gene bağlandı herhalde tilgin modemi çıkartıp kendi modemini kullanan ilk kişiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Netgear Nighthawk X4S D7800 Ac2600 Modem satılıktır.
    • Çavuş
      47 Mesaj
      10 Kasım 2018 19:33:35
      Dün şubeden başvuru yaptım, başvuru yaparken daha önce yaptığım araştırmalara istinaden gelen modem tilgin olmasın dedim merak etmeyin artık kullanılmıyo zaten dediler ve bugün bağlamaya geldiler ellerindeki modem tilgin 2331.geri götürün ben bunu konuşmuştum iptal edicem başvurumu da dedim, elimizde başka modem yok yeni gelince değişim talebi gönderin değişiriz dediler. 1 hafta önce başvuran dairelere tplink getirmişlerdi. Umarım değişirler yoksa şubedeki çocuğun annesiyle geçiricek ateşli bi gecem olacak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      513 Mesaj
      14 Kasım 2018 20:29:10

Merhaba :) Tp_link de başırılı bir ürün değil , mesala ben gittim TP_LİNK ARCHER VR2800 Router/Modem aldım bu katagori de tp_link in en üst seviye, en pahalı ürününü aldım memnun kalmadım...

Bu arada Tılgın modemin veya Tp link yerine router arıyorsanızhttps://forum.donanimhaber.com/xr500-nighthawk-pro-gaming-router-geldi--132501080-3 konumda ki sondan 2 ci mesaja bakın netgar d7800 router i arkadaş tılgını çıkartıp takmış direkt çalışmış NETGEAR router ve modem konusunda başarılıdır.
      |
      |
      cuhadarzade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      47 Mesaj
      15 Kasım 2018 11:36:47
      Teşekkürler, ama biraz pahalı kaçar bu aralar bana o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
nice türkiye
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.