Şimdi Ara

DH TTNET Tilgin Fiber Modem Kullananlar Kulübü [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
18
Favori
122.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haziranda 4 senem dolacaktı 2 3 aydır tilgin modemin güç tuşu bozulmuştu
    Son 1 aydır da kablosuz bağlantı sorun çıkarıyordu
    Bayiden değişim istedik tplink archer c5v ile değiştirdiler
    4 yıl boyunca ben tilginden memnundum aslında sadece binanın perde duvar ile yapılmasından dolayı evin her yerinde çekmiyordu
    100 mbps kullanıyorum full hız alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 16 Mayıs 2019; 10:40:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tp link archer kullanicısıyim başka bir modemle kullanmak istiyorum kolay kurulum sekmesinde kolay bridge mod var lan 4 portu için bridge moda aldiktan sonra ne turk bir ayar yapmam gerekiyor dhcp ayarlarini nasil kapatip yeni ipyi giriyoruz sonra kablosuzu da kapattıktan sonra diğer modemden internetimi kullanabilir miyim?
    ayrica fiber kullanmama ragemn gece belli saatten sonra 1080p dizi film seyretmek hayal..yardimcibolursaniz sevinirim

• Tilgin kullanıyorum. Son günlerde modem kendini resetliyor. Havalar da sıcak ondan dolayı olabilir mi? Bir de 2 sene taahhütlü TTnet kullanıcısıyım ve 1.5 sene oldu. Ne yapabilirim arkadaşlar?
  • tilgin modem de wifi sorunu yaşıyorum kopup duruyo napmam gerekiyo
  • Arkadaslar cs go da hep takilma lag vs yasiyordum tilgin ile, ayarlardan wpa/wpa2 secenegini wpa olarak degistirdim lag ler kesildi. Siz de deneyip dönüs yaparsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShotgunPadre -- 26 Haziran 2019; 23:46:31 >
  • Şuan tplink veriyormu türktelekom

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sado_5252

Şuan tplink veriyormu türktelekom
    Evet
    Tplink archer c5v veriyorlar ama telden twitter açılmıyor
    Yine değişim isteyecem böyle olmuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl peki hocm mesela ben 100mbps alıyorum ama göremüyorum hiç bir zaman o hızo şuanki router zte h298a bendeki bi cacığa yaramıyo bence

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Tilgin hg2331 biraz kurcalayınca gizli ayarlarında torrentin pasif bırakıldığını gördüm. Aktif edince cihaz torrent ve media servara dönüştü

arkadaşım bende hg2331 kullanıyorum ve menüsünde torrent e falan rastlamadım . nereden giriyorsun acaba . gizli diye bir sekme yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sado_5252

Nasıl peki hocm mesela ben 100mbps alıyorum ama göremüyorum hiç bir zaman o hızo şuanki router zte h298a bendeki bi cacığa yaramıyo bence
    Ben tilginde de bunda da 100 tam alıyordum
    Sözleşmem bitti 35e düştüm

• quote:

Orijinalden alıntı: estimates29

arkadaşım bende hg2331 kullanıyorum ve menüsünde torrent e falan rastlamadım . nereden giriyorsun acaba . gizli diye bir sekme yok

Alıntıları Göster
    Kullanıcı Adı: root

Şifre: fTTh_b2013

Bu şekilde girince tüm gizli sekmeler açılıyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    teşekkürler akşam deniycem . işallah torrent client yüklüdür , bilgisayarı akşama kadar torrent yüklemek için açık bırakmaktan yoruldum . madem tilgin ve diğer modern router larda usb bellek ve hdd storage desteği var neden millet nas alıyor anlıyamıyorum .

ayrıca geçen akşam hdd yi bağladım yerel ağdan şifresiz içindekilere ulaşılabiliyor ve public ip den şifre istiyor . acaba hdd ye nasıl şifre koyabiliriz . ? dur bakalım akşam bir menüleri kurcalayalım ayrıca dinamik dns den bir domain atayalım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 2 Temmuz 2019; 11:43:37 >

• quote:

Alıntıları Göster
    ÖZÜR DİLERİM CONFİG AYARLARINDA HATA VARMIŞ HALLETİM ÇOK TEŞEKKÜRLER ARTIK BİR MODEME BAĞLI NAS CİHAZIM VAR YİHHUUUU BİTTORRENT CLİENT A GİRDİM AYARLAR GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR

AYRICA UNUTMASINLAR WEB İLE ERİŞİM İZNİ VERENLER MUTLAKA DEFAULT ŞİFRELERİ DEĞİŞTİRSİN VE KENDİLERİNE GÖRE BİR ŞİFRE BELİRLESİN . YOKSA MAZALLAH BÜTÜN HDD NİN DİZİNLERİNE OKUMA YAZMA ERİŞİMİ VERİRLER BİRİSİ GİRER SİLER HERKEŞİ ... TEŞEKKÜRLER ŞİFRE İÇİN

arkadaşım hdd yi bağladım ayarları yaptım , ayarlardan http ile erişimi enable yaptım , Access via DLNA Media server enable yaptım fakat bittorrent client a girdiğimde Go to BitTorrent client page tuşuna bastığımda 404 ":transmission:web:" sayfası bulunamadı: ":transmission:web:" öğesi bulunamadı hatası veriyor ..

hdd de torrents ve transmission klasörleri açtım ve içinde ayar dosyaları var fakat aşşağıdaki hataları veriyor , yardımcı olabilirmisin daha önce ayarları nasıl yaptıysan .

teşekkürler

404 ":transmission:web:" sayfası bulunamadı: ":transmission:web:" öğesi bulunamadı

404 ":nas:External USB 3.0-1:torrents:" sayfası bulunamadı: ":nas:External USB 3.0-1:torrents:" öğesi bulunamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 2 Temmuz 2019; 19:1:49 >

• estimates29 E kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın ben cihazı iade ettiğim için nasıl ayar yaptım hatırlamıyorum. Biraz kurcalayın ben torrentinden memnun kalmıştım.
  • Zte h298A hızım 100mbps telefondan ölçtüğüm zaman bu çıkıyor anlamadım gitti ya sizlerde telefondan test yapınca bunun gibi saçma sonuçlar alıyormusunuz

DH TTNET Tilgin Fiber Modem Kullananlar Kulübü [ANA KONU]

• quote:

Tilgin hg2331 biraz kurcalayınca gizli ayarlarında torrentin pasif bırakıldığını gördüm. Aktif edince cihaz torrent ve media servara dönüştü

Tilgin modem var wifi den vpn servisleri olsun ve torrent olsun çok yavaş hizmet alıyorum aynı vpn ni kendi mobil internetim üzerinden açınca mükemmel hızlı erişim sağlarken modemde sıkıntı var zaten dns de kabul etmiyor bu sizin ayarlarınız ile bu sorunu çözebilirmiyim birde dediğiniz kısımı bulamadım

• zte zxhn h298a modeli kullanan var mı nasıldır
  • Bu modemin wan ışığı neden kırmızı yanıyor, anlamı nedir? Bayağı aradım ama cevap bulamadım.

DH TTNET Tilgin Fiber Modem Kullananlar Kulübü [ANA KONU]
  • T0L6@ T kullanıcısına yanıt
    hala bu modemi mi veriyorlar?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık 1,5 sene önce geçtim fibere. Hala veriyorlar mı emin değilim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.