Şimdi Ara

DH TTNET Tilgin Fiber Modem Kullananlar Kulübü [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
18
Favori
122.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cngzkyz

İnternetim bağlandı arkadaşlar. Router olarak TP-LINK geldi.

Forumdaş merhaba acaba bu tplink in root(yönetici) şifresi nedir acaba bilginiz var mı. Bende de aynısı var modemde dns yi değiştirecem ama yapamıyorum... Root ile giriş yapmalıyım.

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    Tam hatırlamıyorum deneme yaparak bulmuştum. Sonra da değiştirdim. Kullanıcı adının admin olduğundan eminim. Şifre ya turktelekom ya da password olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Tam hatırlamıyorum deneme yaparak bulmuştum. Sonra da değiştirdim. Kullanıcı adının admin olduğundan eminim. Şifre ya turktelekom ya da password olacak.
    normal user password: admin admin dir. Ancak bana root şifresi lazım dns yi değiştirmek için. Çünkü telnet i kapatmışlar arayüzde user girişinde.
    Onu bilmiyorum maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Onu bilmiyorum maalesef.
    peki teşekkür ederim
    onu bilen maalesef yok. PC DNS ayarı için şuradaki yönergeleri takip edebilirsin.
  • merhabalar ttnet kullanıcısıyım. bu tılgın modem bıldıgınız uzere baya sıkıntılı.şuanda bayiye gidip tp-link istesem verirlermi veyahut degısım olurmu bilgilendirebilirmisiniz
  • Tilgin modeme aylık 8 tl ücret ödüyorum. Türk Telekom Fiber müşterisiyim. aboneliğim 11 Ekim 2018 de sona eriyor. modemi türk telekom geri ister mi? 8 tl bağlantı ücreti ödedim sonuçta geri iade edeceğimi zannetmiyorum ancak yine de sizlere sormak istedim. modem taksidi olarak değil, bağlantı taksit ücreti olarak faturama yansıtılmış vaziyette. tilgin modemi geri isterse sorun değil götürürüm ancak oris telekoma geçmek istiyorum onlar da tilgin modem veriyorlar maalesef!!!
  • Tilgin 2331 wifi kopma sorununu çözebilen var mı? Ayarlara ulaşabiliyorum ama bir türlü sorunu ortadan kaldıramadım. Netspeed kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rock_er kullanıcısına yanıt
    Modemi update edip fabrika ayarlarina geri dön sorun devam ediyorsa ve telefon tablet vs gibi şeylerde kopma oluyosa modem kaynakli pc de kopma oluyosa pc den kaynakli

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Modemi update edip fabrika ayarlarina geri dön sorun devam ediyorsa ve telefon tablet vs gibi şeylerde kopma oluyosa modem kaynakli pc de kopma oluyosa pc den kaynakli
    Yazılım güncelleme aklıma geldi ama bununla ilgili bir şey bulamadım. Ne ayarlarda var ne de internette destek servisi vs. Siz de bu modemi mi kullanıyorsunuz? Bilgisayarda sorun yok, telefonda (iPhone 6 Plus) sorun yaşıyorum.

• vdsl2 yi de destekler mi bu modem?
    vdsl2 li hat kullanıyorum 24 mbps hipernet

fiber modemi alıp vdsl2yi desteklerse fiber modemi alayım 240 TL bayılcaz.
    Var mı alma uzak dur daha ucuza şunu al diyen
  • cngzkyz kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Modem ile ilgili bir sıkıntı yaşadınız mı? Bu hafta Tilgin'i bu modemle değiştiricem bir aksilik olmazsa.
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    Geç gördüm kusura bakmayın. Modemden yana hiç sıkıntım yok. Gayet memnunum. Wifi 5GHz performansı gayet iyi. 2 GHz hiç kullanmadım açıkcası.
  • Müşteri hizmetlerini aradım modemimi değiştirin dedim bugün gelip tplink ile değiştirdiler

Yenisi şimdilik iyi...

• İki senedir tılgın kullanıyorum ama hiç memnun değilim. Ben bu modemi iyi bir modemle değiştiremez miyim? Ttnetdeki eleman siteye bağlanan kablonun cam elyaf olduğu için her modemin olmayacağını söylüyor. Modem alırsam hangi özelliğine bakmalıyım. Vdsl 2 olması kafi değil mi?

• Arkadaşlar benim 4 aydır tam 130 gündür süren internet arızaları var her şeyi yapmama rağmen Türk Telekom gelip tamir etmiyor acaba nedeni nedir sizlerden böyle uzun bir süre hizmet almayan varmı çünkü internet bağlayacak olan varsa bağlanmasını sıfır hizmet

• cngzkyz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet bende de sorun yok gözüküyor şimdilik. Modemi nasıl güncelleyeceğiz acaba?
  • bu tılgın hg2331 wifisi sizde de kanser mi modemi kıracağım yakında
  • Root şifresiymiş konusu buradahttps://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-tilgin-hg2331-icin-quot-root-quot-sifresi--135632430

Kullanıcı Adı: root
    Şifre: fTTh_b2013

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.