Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • medal of honor dan aldım platı. fire controller çok yıprattı ama aldım sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkhannn

quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Yok mu gta da auf trophy sini yapan

Forumda Auf Wiedersen Petrovic'i alan, en fazla 1 yada 2 babayiğit vardır, o trophy vakit almasının yanına birde glitchli olduğu için çok kimse onu açmakla uğraşmıyor açıkçası.

plat ıcın bır tek o kaldı forum sıtesınden bırını buldum onunla bu aksam yapıcaz ama bı 10 15 saat alır artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.platide bugün AC2'den aldım Plati aldıktan sonra UC2 kastım şuan UC2'den 3 trophy kaldı Crushing'de bitti mi 3 eder Sizce Crushing çok zormu arkadaşlar yarın başlıyacağım kısmetse.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gkhannn

quote:

Yok mu gta da auf trophy sini yapan

Forumda Auf Wiedersen Petrovic'i alan, en fazla 1 yada 2 babayiğit vardır, o trophy vakit almasının yanına birde glitchli olduğu için çok kimse onu açmakla uğraşmıyor açıkçası.

plat ıcın bır tek o kaldı forum sıtesınden bırını buldum onunla bu aksam yapıcaz ama bı 10 15 saat alır artık

Bende o trophy'i almak için çok uğraştım ama aldım sonunda. Önce ps3trophies veya ps3trophyguide sitelerinden araştır, kazanacağın modları gösteren jpeg resim dosyası bir tablo vardı. O tabloya kazandığın oyunları bir bir işaretle. Önemli olan hangi oyunu kazandığının kaydını kaybetmemen. Arada online istatistiklerdende kontrol et modu kazanmışmısın diye. Kayıtlar online istatistiğe biraz geç kaydolur ondan orayıda hep kontrol etmen lazım (Glitch'de ondan kaynaklanıyor). 2 kişi bıkmadan usanmadan sabırla yapmak lazım bu trophyi, kolay gelsin!

• Auf Wiedersehen Petrovic. Al bakalım buldum senin için o tabloyu. Bu tabloya göre gideceksin, tabloyu print yap veya paint gibi programlarla işaretle burdaki bütün modları en az 1 kez kazanman lazım. Dediğim gibi online istatistiklerden kontrol et bazen işlemiyor istatistklere!
  • Modern Warfare 2'de spec ops görevlerini yapmak isteyen varsa eklesin beni, hiç vaktim olmamıştı yapmaya bari onu yapayım =)

ID: destruct-o-matic

eklerken, dh ya da mw2 diye belirtirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Modern Warfare 2'de spec ops görevlerini yapmak isteyen varsa eklesin beni, hiç vaktim olmamıştı yapmaya bari onu yapayım =)

Bende de bir tek Spec ops kaldı ama benim gözüm yemiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Danielmarcos

Auf Wiedersehen Petrovic. Al bakalım buldum senin için o tabloyu. Bu tabloya göre gideceksin, tabloyu print yap veya paint gibi programlarla işaretle burdaki bütün modları en az 1 kez kazanman lazım. Dediğim gibi online istatistiklerden kontrol et bazen işlemiyor istatistklere!

Bendede var bu ps3trophies.com da gormustum bende yinede tesekkur ederim esas sorun yapicak adam bulmak

• quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Modern Warfare 2'de spec ops görevlerini yapmak isteyen varsa eklesin beni, hiç vaktim olmamıştı yapmaya bari onu yapayım =)

Gta biterse mw2 alicam ama ne zaman biter bilemem bnmde spec ops lar kalmisti
  • Uncharted 2'den aldım platinumu.
  • Deus Ex Collector's Edition'im gelene kadar yarida biraktigim oyunlara donme karari aldim, Enslaved bugun biter, Modern Warfare 2 ve Black Ops da kolay, bakalim 2 haftada kac platinum gelecek =)
  • Arkadaşlar ağlamak üzereyim. Cod WAW Flak 88s geçemiyorum. Kan kusturuyorlar. Sürekli adam çıkıyor. Sürekli bomba atıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 17 Ağustos 2011; 18:28:22 >
  • Bir sorum var bilen arkadaşlara. Mesela bir oyunda 100/100 yaptık sonra bu oyun DLC çıkarıp ona trophy ekleyince bizim yüzde düşüyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

Bir sorum var bilen arkadaşlara. Mesela bir oyunda 100/100 yaptık sonra bu oyun DLC çıkarıp ona trophy ekleyince bizim yüzde düşüyor mu?

Dusuyor.
  • Saçmalık. Sanırım Killzone 3'de oldu bu. Bari DLC'leri en başta çıkarsalar ya da trophy eklemeseler. Bunlarda ne gözü doymaz insanlarmış.
  • DLC Trophyleri platinum'u etkilemediğinden problem değil.
  • quote:

Saçmalık. Sanırım Killzone 3'de oldu bu. Bari DLC'leri en başta çıkarsalar ya da trophy eklemeseler. Bunlarda ne gözü doymaz insanlarmış.

Artık çoğu oyun firması böyle yapıyor.Oyundan çok çıkardıkları DLC ile para kazanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertesma

quote:

Saçmalık. Sanırım Killzone 3'de oldu bu. Bari DLC'leri en başta çıkarsalar ya da trophy eklemeseler. Bunlarda ne gözü doymaz insanlarmış.

Artık çoğu oyun firması böyle yapıyor.Oyundan çok çıkardıkları DLC ile para kazanıyorlar.

Bir de DLC'leri satmak için trophy faktörünü kullananlarda var. Bir bakıyosun bazı DLC trophylerine bronz yok hepsi altın gümüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gangstarr34 -- 18 Ağustos 2011; 0:09:52 >
  • Birkaç sorum olacak:

1-Killzone 2 aldım(eski ama 3 ü oynamadan 2 yi oynamak istedim) trophy kasmak istiyorum lbpdeki gibi ölmeden bitirme var daha story ye başlamadım ölmeden bitirmek için easyde başlasam ölmeden bitirsem hepsini sonrada elite modunu bitirmeye çalışsam oyunun tadı kaçarmı,çok zorlarmı?

2-Unc2 crushing ile KZ2 elite ı kıyaslarsak hangisi daha zor çok fark varmı? (Unc 2 nin crushing modu pek zorlamamıştı tren bossu haricinde)

3-Red Dead Redemption platiniumu için izlemem gereken bir yol önerebilirmisiniz mesela 20 bölüm bir atla oyna trophysini kaçırırdım rehberi okumasam büyük ihtimalle.

4-Killzone 2 ve RDR için kaçar saat uğraşmam gerekir platinum için? (tabiki herkes aynı sürede bitirmiyor aynı düzeyde değiller ama oi rtalama demek istedim)

5-LBP create trophysi için 30 kişi authorumu heartlemesi azım 12 tamam kaldı 18 onu bir başka yabancı siteden halledebilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin1903

Birkaç sorum olacak:

1-Killzone 2 aldım(eski ama 3 ü oynamadan 2 yi oynamak istedim) trophy kasmak istiyorum lbpdeki gibi ölmeden bitirme var daha story ye başlamadım ölmeden bitirmek için easyde başlasam ölmeden bitirsem hepsini sonrada elite modunu bitirmeye çalışsam oyunun tadı kaçarmı,çok zorlarmı?

2-Unc2 crushing ile KZ2 elite ı kıyaslarsak hangisi daha zor çok fark varmı? (Unc 2 nin crushing modu pek zorlamamıştı tren bossu haricinde)

3-Red Dead Redemption platiniumu için izlemem gereken bir yol önerebilirmisiniz mesela 20 bölüm bir atla oyna trophysini kaçırırdım rehberi okumasam büyük ihtimalle.

4-Killzone 2 ve RDR için kaçar saat uğraşmam gerekir platinum için? (tabiki herkes aynı sürede bitirmiyor aynı düzeyde değiller ama oi rtalama demek istedim)

5-LBP create trophysi için 30 kişi authorumu heartlemesi azım 12 tamam kaldı 18 onu bir başka yabancı siteden halledebilirmiyim?

1-İlk oynamanda deneyebilirsin ölmeden yapmayı ama zor gelebilir, bence ilk normalde oyna bitir, oyuna alış sonra ölmeden kolayca halledersin. Ayrıca ölmeme olayını yanlış hatırlamıyorsam checkpointten checkpointe yapabiliyordun. Normal zorlukta alışınca çoğu kısmı ölmeen geçebilirsin, kalanları easyde halledersin. Birde easyden direk elite geçersen Allah yardımcın olsun.

2-Killzone 2 elite, UC2 crushinge oranla çok çok daha zor, COD WAW'le yarışır bence.

3-Bilmiyorum

4-Killzone 2 için story çok uzun sürmez, elite'de baya tekrar edersin bazı yerleri ama oyun çok uzun değil, online'de bir hafta deli gibi oynaman, lazım leaderboard'larda önlerde sıralamaya girmek için, ama imkansızda değil. Geriye madalyaları alman kalır, boost ile kolay alırsın, ama yardımsız çok sürer. En az 3-4 hafta alır plat istiyorsan.

5-ps3trophies.org'dan heartlayacak adam bulabilirsin, ayrıca forumdada var lbp heart and play konusu, ara bulursun. Ekstradan bende heartlarım seni, birde yeni yapılmış bölümleri oynayıp, onları heartla, comment bırak yada mesaj at onları yapanlara, beni geri heartlayın diye, ben yaklaşık 15-20 kişi öyle bulmuştum, ps3trophies.org'a gerek kalmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkhannn -- 18 Ağustos 2011; 15:52:18 >

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.