Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.965
Cevap
128
Favori
569.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dungeon siege 3 dogru kisilerle yapildiginda 1 gunluk platinuma sahip ama oynayacak kisi yoksa bir omur de surebilir, oyle ilginc bir trophy yapisi var =) isten dolayi 1 haftayi buldu ama eglenceliydi.

neye baslasam acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

dungeon siege 3 dogru kisilerle yapildiginda 1 gunluk platinuma sahip ama oynayacak kisi yoksa bir omur de surebilir, oyle ilginc bir trophy yapisi var =) isten dolayi 1 haftayi buldu ama eglenceliydi.

neye baslasam acaba?

Kolay ve eğlenceli oyun arıyorsanız Dante's Inferno tavsiye ederim. Oyunu 2 günde 2 kere bitirdim. 1 tane trophy atlamışım şu anda %97, şimdi bir kere daha bitiricem ve Platinum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NicoBelick

Arkadaşlar red dead redemption'da son 1 scrap kaldı oyun %100 olucak ve tüm kıyafetler açılmış olucak gambling'de +1000 para kazanmamızı istiyo en çok poker'de kaybetmişim ve en çok parada orda geliyor sanırım(Ben şuan -2000lerdeyim).Rica etsem poker'i kısaca bi anlatırmısınız eğer bunuda yaparsam red dead'de platinum gelicek şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar.

+++
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatay88

prison breakte yuzde 91 de kaldım
    butun gorevlerı gorunmeden bıtırın gorevı kalmıstı onu da yaptım
    ama glitch oldugundan trophy vermedi
    bır daha kımse ugrastıramaz beni

mesajini aldim nasil ozel mesaj atildigini bilmedigim icin burdan cevapladim ben prison break i 2 gun once yaptim pilatin o gorunmeden oyunu bitirme trophysini dedigin gibi yapatim goruldugun zaman PS tusuna basip oyundan komple cikip tekrar girdim o sekilde yaptim yani X tusuna hic basmayacaksin oyun boyunca 1 kere bile bassan olmuyo tek rar dene bence hepsini yapmisin 1 trophy icin brakma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_35_TR

quote:

mesajini aldim nasil ozel mesaj atildigini bilmedigim icin burdan cevapladim ben prison break i 2 gun once yaptim pilatin o gorunmeden oyunu bitirme trophysini dedigin gibi yapatim goruldugun zaman PS tusuna basip oyundan komple cikip tekrar girdim o sekilde yaptim yani X tusuna hic basmayacaksin oyun boyunca 1 kere bile bassan olmuyo tek rar dene bence hepsini yapmisin 1 trophy icin brakma bence

x e basıp braktım 6-7 defa
    en bastan basladım
    ama sonuncuda kı yuzde yuz emınım kı hıc x'e basmadım
    cunku dedıgım gıbı tedbırlıydım x'e basıp cıktklarımm oldugu ıcın
    hatta 7 ıncı bolumde belkı 50 defa oyunu tekrar baslattım

kafama takılan tek nokta su
    hanı kombınasyonlar varya kavga ederken x e bas yuvarlaga bas falan
    onları basamadıgım ıcın oyunu kaybettgm oldu
    x e basıp devam ettım

ınternetten baktgmda o yakalanmalar trophyı etkılemez dıyor
    bende o yuzden ole devam ettım
    ama gardıyanlara yakalanmadgma emın olarak bıtırdım
    sonuc negatıf :/

• Yardımlaşmak lazım buralarda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkan_35_TR

quote:

x e basıp braktım 6-7 defa
    en bastan basladım
    ama sonuncuda kı yuzde yuz emınım kı hıc x'e basmadım
    cunku dedıgım gıbı tedbırlıydım x'e basıp cıktklarımm oldugu ıcın
    hatta 7 ıncı bolumde belkı 50 defa oyunu tekrar baslattım

kafama takılan tek nokta su
    hanı kombınasyonlar varya kavga ederken x e bas yuvarlaga bas falan
    onları basamadıgım ıcın oyunu kaybettgm oldu
    x e basıp devam ettım

ınternetten baktgmda o yakalanmalar trophyı etkılemez dıyor
    bende o yuzden ole devam ettım
    ama gardıyanlara yakalanmadgma emın olarak bıtırdım
    sonuc negatıf :/

bence etkiliyo ben onlarda hatasis yaptim yani oyundan cikmak zorunda kalmadim ama keske ciksaydin oyundan bence o yuzden vermemistir trophyi etkilemeseydi verirdi kesin bence tekrar yap zaten ezberlemisindir oyunu hahahh

• quote:

Orijinalden alıntı: tunckutman

quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

dungeon siege 3 dogru kisilerle yapildiginda 1 gunluk platinuma sahip ama oynayacak kisi yoksa bir omur de surebilir, oyle ilginc bir trophy yapisi var =) isten dolayi 1 haftayi buldu ama eglenceliydi.

neye baslasam acaba?

Kolay ve eğlenceli oyun arıyorsanız Dante's Inferno tavsiye ederim. Oyunu 2 günde 2 kere bitirdim. 1 tane trophy atlamışım şu anda %97, şimdi bir kere daha bitiricem ve Platinum :)

dante'den platinum alali cok oldu ya =)

elimde olup da oynamadigim oyunlar:
    il-2 sturmovik, red faction: guerilla, dead rising 2, prince of persia warrior within ve the two thrones, need for speed: hot pursuit ve shift II, gran turismo 5, yakuza 4

geri donup platinum almayi dusunduklerim:
    medal of honor, crysis 2, homefront, assassin's creed: brotherhood, mass effect 2, dead nation, mafia II, aliens vs. predator, 3d dot game heroes, bulletstorm, dead space 2, MAG, call of duty: black ops ve modern warfare 2, enslaved, final fantasy XIII, fallout: new vegas, need for speed: shift, brutal legend, demon's souls, bioshock 2

yazarken YUH dedim kendime, cok oyun var ama zaman yok. =)

edit: ay sonu deus ex ile oyun sezonu da aciliyor, hayirlisi.. eylulde dugun, 1 ay tayland'da balayi, yanmisim ben =P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 10 Ağustos 2011; 13:07:38 >

• 3 tane oyun %90 civarlarında kaldı 1-2 trophy kaldı platinum olmaları için ama kasmak için aşırı üşeniyorum.

PES 2011 - 4 saat boyunca tüm sezondaki maçları "skip" yapıp 2019 sezonunu bitirmem gerek. Aşırı sıkıcı ama alınca platinum gelicek. off...

Dead Nation - Tüm lootları toplamam lazım ama internetten video izleyerek oyun oynamayı sevmiyorum. Uncharteddeki trophy de aynı şekil. Gözüm bozuluyor resmen bir monitör, bir ps3... Üşeniyorum ve aşırı sıkılıyorum bu trophyi aldıktan sonra 3000-4000 zombi daha öldürücem ve platinum gelcek.

Smackdown 2011 - Aynı hareketi 500 kere daha yapmam gerek. 2 saatte biter ama çok sıkıcı. Bu da oyunun son trophysi.

Anlıycağınız 1 gün boyunca yani 12 saat falan bunları kassam 3 tane platinum birden alabilirim ama çok sıkılıyorum ben yapamam ya. Yavaş yavaş gidince de hiç geçmiyor. Öneri verin sizin hiç olmadı mı böyle sıkıla sıkıla kastığınız bir trophy?

• saymakla bitmez =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

3 tane oyun %90 civarlarında kaldı 1-2 trophy kaldı platinum olmaları için ama kasmak için aşırı üşeniyorum.

PES 2011 - 4 saat boyunca tüm sezondaki maçları "skip" yapıp 2019 sezonunu bitirmem gerek. Aşırı sıkıcı ama alınca platinum gelicek. off...

Dead Nation - Tüm lootları toplamam lazım ama internetten video izleyerek oyun oynamayı sevmiyorum. Uncharteddeki trophy de aynı şekil. Gözüm bozuluyor resmen bir monitör, bir ps3... Üşeniyorum ve aşırı sıkılıyorum bu trophyi aldıktan sonra 3000-4000 zombi daha öldürücem ve platinum gelcek.

Smackdown 2011 - Aynı hareketi 500 kere daha yapmam gerek. 2 saatte biter ama çok sıkıcı. Bu da oyunun son trophysi.

Anlıycağınız 1 gün boyunca yani 12 saat falan bunları kassam 3 tane platinum birden alabilirim ama çok sıkılıyorum ben yapamam ya. Yavaş yavaş gidince de hiç geçmiyor. Öneri verin sizin hiç olmadı mı böyle sıkıla sıkıla kastığınız bir trophy?

pes 11 wınnıng 11 pes 10 bıtırmıs bırı olarak master lıgde 10 sezon trophysını
    uzun tel konusmalaraı yaparken yap

• Infamous2'den platini aldım. İlk oyundan kolay olmuş.
  • Call Of Duty World At War Veteran. Uzak durun. Kaçın. Kafama aynı anda 5 bomba yedim. Tek kurşunda ölüyorsunuz. Tam deli işi!
  • simdi al desen alamam ama deli gibi oynadigim donemde almistim world at war platinumu.
  • WaW dan eski hesabımdan bende almıştım mermiden daha çok el bombası geliyordu tamamen saçmalık.
  • -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-447A624B4 -- 13 Ekim 2021; 23:46:17 >
  • platınum lıstesıne de gırdık sonunda

• Daha yeniyim GoW 3 %88 oldu platin almak üzereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Decepticon -- 12 Ağustos 2011; 16:17:56 >
  • arkadaslar killzone 3 de 3 tane trophym kaldi linkdeki listedekileri tamamlamam icin
    http://www.playstationturk.com/trophy/killzone-3-trophy-listesi.html
    ama 3 tanesini yapamadim henuz ugrasiyorum hala.ama belki puf noktalari vardir diye size sormak istedim yapamadiklarim.

1-Team Player - Play a match as part of a squad: Takıma katılın ve takımın bir parçası olarak bir maç tamamlayın.
    2-Turf War - Capture a Tactical Spawn Point: İlk kez taktiksel bir yeniden ortaya çıkma noktasını ele geçirin.
    3-Completist - Destroy everything on the MAWLR: MAWLR üzerindeki yok edilebilir herşeyi yok edin.

bu mawlr bolumu 2 bolumde dahil mi trophye acaba yoksa sadece 2. bolumundeki heryeri mi yoketmek gerekiyor yardimci olabilirseniz sevinirim.puf noktalari varsa paylasabilirseniz yada elimden tutabilecek biri olursa cok sevinirim.
    simdidien cok tesekku ederim herkese
    saygilar...

psn: as1907

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.