Şimdi Ara

DH Trophy Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.966
Cevap
128
Favori
569.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ajmet

arkadaslar killzone 3 de 3 tane trophym kaldi linkdeki listedekileri tamamlamam icin
    http://www.playstationturk.com/trophy/killzone-3-trophy-listesi.html
    ama 3 tanesini yapamadim henuz ugrasiyorum hala.ama belki puf noktalari vardir diye size sormak istedim yapamadiklarim.

1-Team Player - Play a match as part of a squad: Takıma katılın ve takımın bir parçası olarak bir maç tamamlayın.
    2-Turf War - Capture a Tactical Spawn Point: İlk kez taktiksel bir yeniden ortaya çıkma noktasını ele geçirin.
    3-Completist - Destroy everything on the MAWLR: MAWLR üzerindeki yok edilebilir herşeyi yok edin.

bu mawlr bolumu 2 bolumde dahil mi trophye acaba yoksa sadece 2. bolumundeki heryeri mi yoketmek gerekiyor yardimci olabilirseniz sevinirim.puf noktalari varsa paylasabilirseniz yada elimden tutabilecek biri olursa cok sevinirim.
    simdidien cok tesekku ederim herkese
    saygilar...

psn: as1907

1- Çoklu Oyuncu lobisinde bir arkadaşını çağırıp en az iki kişi bir oyuna takım olarak girip maçı tamamlayacaksın.
    2- Tabiyeci sınıfıyla bir doğma noktası ele geçireceksin.
    3- Bir seferde 2 bölümü birden oynaman gerekiyor. Yani önce yerde savaştığın bölümü gececeksin. Sonra oyundan çıkmadan oynamaya devam edip havadaki bölümü de bitireceksin. Tabi iki bölümde de hedef kaçırmaman gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: ajmet

arkadaslar killzone 3 de 3 tane trophym kaldi linkdeki listedekileri tamamlamam icin
    http://www.playstationturk.com/trophy/killzone-3-trophy-listesi.html
    ama 3 tanesini yapamadim henuz ugrasiyorum hala.ama belki puf noktalari vardir diye size sormak istedim yapamadiklarim.

1-Team Player - Play a match as part of a squad: Takıma katılın ve takımın bir parçası olarak bir maç tamamlayın.
    2-Turf War - Capture a Tactical Spawn Point: İlk kez taktiksel bir yeniden ortaya çıkma noktasını ele geçirin.
    3-Completist - Destroy everything on the MAWLR: MAWLR üzerindeki yok edilebilir herşeyi yok edin.

bu mawlr bolumu 2 bolumde dahil mi trophye acaba yoksa sadece 2. bolumundeki heryeri mi yoketmek gerekiyor yardimci olabilirseniz sevinirim.puf noktalari varsa paylasabilirseniz yada elimden tutabilecek biri olursa cok sevinirim.
    simdidien cok tesekku ederim herkese
    saygilar...

psn: as1907

1- Çoklu Oyuncu lobisinde bir arkadaşını çağırıp en az iki kişi bir oyuna takım olarak girip maçı tamamlayacaksın.
    2- Tabiyeci sınıfıyla bir doğma noktası ele geçireceksin.
    3- Bir seferde 2 bölümü birden oynaman gerekiyor. Yani önce yerde savaştığın bölümü gececeksin. Sonra oyundan çıkmadan oynamaya devam edip havadaki bölümü de bitireceksin. Tabi iki bölümde de hedef kaçırmaman gerekiyor.

2. yide yaptim tesekkurler verdiginiz bilgiler icin hep casusla oynuyodum bende niye olmuyor diyordum:)

1 icin (Team Player) yardim edebilecek bir arkadas varsa cok sevinirim.

birde mawlrla ilgili birsey daha sorayim diyelimki bir sey kacirdigimi farkettim mawlr in uzerinde komple bastan mi baslamaliyim son kontrol noktasina load edip devm etsem olurmu acaba.
    simdiden cevaplar icin cok tesekkurler.
    saygilar..

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Call Of Duty World At War Veteran. Uzak durun. Kaçın. Kafama aynı anda 5 bomba yedim. Tek kurşunda ölüyorsunuz. Tam deli işi!

cok kolay almistim 2 defa oyunun sonunu getirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cauchemarr -- 12 Ağustos 2011; 22:57:20 >

• Sonunda aldım platinumu alın bu da videosu. oh be üstümden bi yük kalktı. sıra svr11 ve dead nationda
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

Sonunda aldım platinumu alın bu da videosu. oh be üstümden bi yük kalktı. sıra svr11 ve dead nationda

asil nasi video yu aliyosun ps3 den

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_35_TR

quote:

Sonunda aldım platinumu alın bu da videosu. oh be üstümden bi yük kalktı. sıra svr11 ve dead nationda

tv kartı lazım baya masraflı ve uğraştırıcı iş

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_35_TR

quote:

Helal olsun . Videoyu nasıl çekiyorsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

30. Platin Midnight Club:Los Angeles. Tam 71 saat uğraştırdı çok sıkıcı bir oyun eğer gerçekten yarış oyunlarını seviyorsanız ve sabırlıysanız alın yoksa işkence gibi gelir.

hayrlı olsn baskan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

30. Platin Midnight Club:Los Angeles. Tam 71 saat uğraştırdı çok sıkıcı bir oyun eğer gerçekten yarış oyunlarını seviyorsanız ve sabırlıysanız alın yoksa işkence gibi gelir.

Gözün aydın. Biliyorum çektiğn sıkıntıyı. Ben de NFS HP'den alacağım yakında. Online ve Racer olayı bitti. Polisler kaldı. Sonra da Dead Nation Morbid kasmayı düşünüyorum bakalım.
  • Gta 4 auf trophy (butun yarislari kazanmak gta race bot ve helikopter yarislari vs vs) yardim etmek isteyen olursa psn : parn14 platinium icin bir bu kaldi.
  • Gow 2'den de aldım platinumu seri tamamlanmış oldu:) Gow 1-2-3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

Gow 2'den de aldım platinumu seri tamamlanmış oldu:) Gow 1-2-3.

helal :=)
    tebrık ederım
    ben de gecn ay tamamlamıstm gow serısını
    eger almadysan dante inferno tavsye ederım
    onu da yuzde 70 yaptım az kaldı
    god of wara gore daha cok collectıbles var ama oyun story modu daha kolay
    easy de bıtırsen de oluo
  • Hayırlısıyla ilk plati Batman Arkham Asylum'dan aldım GoW 3'tende sadece Beat the Titan mod kaldı. Ama acayip zor geliyor açıkçası ondan denemeye gözüm yemiyor AC 2'den ise 2 tane Feather toplamam ve Subject 16 puzzleları kaldı.Açıkçası son 2 feather kalması bana çok dokundu AC2 dende alırız da GoW 3 gözümü çok korkutuyor özellikle bosslar Bu arada eklerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrblack01414 -- 15 Ağustos 2011; 0:43:11 >

• Gow 3'de 3 boss zorluyor gerisi çok zor değil. 3 boss içinde video izleyip biraz uğraşırsan geçebilirsin. Hatta Zeus ve Cerberus videolarına şimdiden bak gzün tutarsa oynarsın.
  • merhaba arkadaslar...
    Erkan_35_tr arkadasa tesekur etmek istiyorum onun sayesinde cod black ops plantini aldim. Degilse kiracaktim oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cauchemarr

merhaba arkadaslar...
    Erkan_35_tr arkadasa tesekur etmek istiyorum onun sayesinde cod black ops plantini aldim. Degilse kiracaktim oyunu

hic onemli deyil mehmet son trophy biraz sorun cikarmis galiba ama olsun bittirdine sevindim tebrikler
  • Yok mu gta da auf trophy sini yapan
  • Buda benim kartım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Yok mu gta da auf trophy sini yapan

Forumda Auf Wiedersen Petrovic'i alan, en fazla 1 yada 2 babayiğit vardır, o trophy vakit almasının yanına birde glitchli olduğu için çok kimse onu açmakla uğraşmıyor açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.