Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»» (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27.077
Cevap
49
Favori
4.105.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: elk_35

Arkadaşlar aracımı 4 hazirandaki vizeden sonra fotodaki hale getirmeyi düşünüyorum(Photoshop çalışması onur kardeşime aittir)Sizce nasıl olur kaput uzatma vs.Far karartma işlemini onur kardeşim yaptığını söyledi far işini o halletcek
    ««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»

hiç yakışmamış hemşerim birazdaha düşün bakalım daha şık bişeyler bulursun elbet bence olmamış
    kaput uzatma yakışmıo bizim arabalara bide o panjur tel örgü gibi :) en yakışan panjur tipi ortada çıtası olmayan T logosu iptal edilen orjinal panjurlar hele aracın beyaz daha şık olur o tür bişii ayarla farlar fena değil

• Bu onurun tasarımı zaten.Ben de kaput uzatma taraftarı değilim.Ama farlar yakışıyo onura yaptırırım farları vizeden sonra
  • Herkese hayırlı geceler. İki yeni fotoyla paylaşımlara katılayım istedim. Bijonları metal rengi soba boyası ile boyadım. Yeni gibi oldular. Bir de gösterge tablosundaki yeşil sinyal göstergelerini kırmızı cam boyasıyla boyadım. İlginç ve güzel bir çalışma oldu. Ayrıca kırmızı cam boyasıyla arka stoplardaki sinyal ve geri vites kısımlarını da boyadım. Fotolarını da en kısa zamanda ekleyeceğim. Tüm Kuş serisi grubuna selamlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: cİHAn_33

quote:

Orjinalden alıntı: raja52

Arkadaşlar son dönemlerde aracını tüvtürkte muayeneye götüren var mı? Bana tam olarak neler yaptığımız sırasıyla anlatacak bir cengaver arkadaş var mı? :)

-Öncelikle tüpün tankı 10 seneyi doldurmuşsa değişecek.

-Fren tertibatını komple bir gözden geçir(hortumları,balataları falan).Yakın bir zamanda açılmadıysa 4 tekeri bir açtır.

-Lastiklerde boşluk varmı onlara baktır.

-Far ayarını yaptır.

-Ön düzen takımını gözden geçir ayarını yaptır.

-Silecek fıskiyelerini ve silecekleri kontrol et.

-Arka stoplarda frene basınca sisler yanıyorsa onları önlerle beraber yanacak şekilde yap.

-Direksiyon sistemine baktır.Boşluk falan olmasın.

-Motorda,diferansiyel,şanzımanda yağ kaçagı olmasın.

Benden bu kadar unuttuğum veya eksiğim varsa arkadaşlar tamamlasın

cihan_33 peki vanalı abart egzost muayeneden geçer mi ve bide alçaltılmış araç??

• cümleten hayırlı geceler.

1. bugun lpg kazanı değiştirm iç gösterge ve bakır boru spiral takıldı 270 lira verdim 10 taksit kazan atiker. yanlız iç gösterge 45 lt tanka 30 liralık gaz almama rağmen kırmızı ışık ile 2 sarı arasında gitti geldi sanırım bi sorun var diğer arkaşlar fikir verirse sevinirim.

2. 165 65 13 lastik orjinal doğan l janta takılmak şartıla sağ taraftaki boşluğa sığarmı .ufak stepne yapmak bahaı rahatlatmak istiyorum.
    diğer arkaşlar stepneyi bagajdamı taşıyor bilemiyorum.

3. bagaj taban halısını değiştirdim 27 lira cuk oturdu yan kaplamalarıda alçaktımda kalmammış tanesi 17 lira idi. kople halı yapıp klimden uydurma şeylerden kurtulmak istiyorum.

4. tupü denemek için bahaj ve kazan boşken benzile gitim ben bile inanamadım araba ne kadar seri oluyormuş arka boşken yaklaşık 50 kiloluk yülk bile çok farkettiriyormuş.
    şimdilik bu kadar yorumları ve stepne ile ilgili tecrübeleri bekliyorum çünkü 135 lastik bulmak zor oldu gibi doğan jandada oturmaz bence .

• quote:

Orjinalden alıntı: --theimam--

cihan_33 peki vanalı abart egzost muayeneden geçer mi ve bide alçaltılmış araç??

Vanalısını bilmiyorumda abart eksoz geçmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dohc vtec -- 28 Mayıs 2009; 1:20:50 >
  • quote:

quote:

Vanalısını bilmiyorumda vanalı eksoz geçmiyor

arkadaşlar muayenede alçaltma ve oynanmış eksoz istenmiyor
    orjinal eksoz olacak alçaltma göze batacak derecede diilse göz yumuluyor
    ama bariz alçaltma varsa olmuyor lastikler çok kalın geniş falan aşırı ince yanaksa istenmiyor
    kısacası vizede modifiye sevilmiyor :)
    birçok tanıdığım makyajlı kuş serisi sahibi geri döndü vizeden
    borbetlerini abarth larını kesik helezonlarını söküp öyle vize aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white-dagger -- 27 Mayıs 2009; 23:25:19 >

• S.a beyler vizeye girecem Vize mart ayında bitti buzamana kadar vizesiz dolaştık :D vizeye gidecem gecikme parası falan alırlarmı ?
  • elk_35 kardeşim walla bana göre hiç yakışmıo zevkler ve renkler tartışılmaz ama düşüncenede saygım var walla ben güzel bi görüntü göremedim zannedersem bu araç gibi bişey planlıyorsun ama o yüzden tanponla da oynaman gerek biraz daha ilgi çektirmen gerek yani...saygılar...

• 1994 Model Doğan sLx Aracım var.

Aracımın Motorunu Sıfırlamak(0) istiyorum. Adana veya Adana'ya yakın şehirlerde bildiqiniz temiz,qüvenilir bir yer varsa yardımlarınızı bekliyorum...
  • selam günaydın arkadaşlar 30 dk önce kaza oldu fort şahine arkadan çarptı şaşırmamak elde değil fortta sadece plaka düşmüş şahinin ise arka dağılmış, fotolarını çektim akşam paylaşacam, bu arada kazaları gördükce arabamı değiştiresim geliyo ama kuş sevgisi daha ağır basıyo

arkadaşlar bu arada answer001 arkadaşımıza yardımcı olabilirmiyiz ben sorununun bu formda cevaplanacağını söyledim ve buraya yönlendirdim Adana veya Adana'ya yakın şehirlerde bildiqiniz temiz,qüvenilir bir yer varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix_82 -- 28 Mayıs 2009; 9:25:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brujeria35

S.a beyler vizeye girecem Vize mart ayında bitti buzamana kadar vizesiz dolaştık :D vizeye gidecem gecikme parası falan alırlarmı ?

geçirdiğin her ay için %5 fark ekleniyor. tüv ün sitesine bi girip incele tüm bilgiler orda mecut

http://www.tuvturk.com.tr/cont.asp?id=69
    http://www.tuvturk.com.tr/

• quote:

Orjinalden alıntı: white-dagger

quote:

quote:

Vanalısını bilmiyorumda vanalı eksoz geçmiyor

arkadaşlar muayenede alçaltma ve oynanmış eksoz istenmiyor
    orjinal eksoz olacak alçaltma göze batacak derecede diilse göz yumuluyor
    ama bariz alçaltma varsa olmuyor lastikler çok kalın geniş falan aşırı ince yanaksa istenmiyor
    kısacası vizede modifiye sevilmiyor :)
    birçok tanıdığım makyajlı kuş serisi sahibi geri döndü vizeden
    borbetlerini abarth larını kesik helezonlarını söküp öyle vize aldılar.

Muayenede ses seviyesi ölçülüyor. Lastiklerin de çamurluğa değmemesi lazım. Jantınız 13"-14" olduktan sonra fazla sorun çıkacağını sanmam.

• Günaydın Takım

Tahsin abi fotoğrafları bekliyorum...
  • Ardaşlar geçenlerde sordum bi cvp alamadım. tofaş kartal aracımın ön takımı komple bide frenlerni komple elden geçmesi lazım balatalar değişecek rot kolları felan değişecek ne kadara mal olur bana....?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sepidi

Ardaşlar geçenlerde sordum bi cvp alamadım. tofaş kartal aracımın ön takımı komple bide frenlerni komple elden geçmesi lazım balatalar değişecek rot kolları felan değişecek ne kadara mal olur bana....?

Ucuza gelir de fiyat veren olursa memnun olurum. Babam rotlardan korktu. Muayeneden önce biz de baktıracağız.
  • bnm hem dediğin gibi muayne sıkıntısı hemde araç yolda durmuyor artı durmuyor kesin yaptırmam lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: white-dagger

quote:

Orjinalden alıntı: Brujeria35

S.a beyler vizeye girecem Vize mart ayında bitti buzamana kadar vizesiz dolaştık :D vizeye gidecem gecikme parası falan alırlarmı ?

geçirdiğin her ay için %5 fark ekleniyor. tüv ün sitesine bi girip incele tüm bilgiler orda mecut

http://www.tuvturk.com.tr/cont.asp?id=69
    http://www.tuvturk.com.tr/

Tşk ederim Arkadaşım sağol

• Arka stopları değiştirdim ; Dört Lastik yeni taktım ; Fren balatalarını değiştirdim ; karter contasını değiştirdim ; Fren kaliper pistonunun tamir takımını değiştirdim ; direksiyon körüklerini değiştirdim Arabanın altını yıkattıktan sonra vize vermeyecek adamın :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: orginal_kartal

Günaydın Takım

Tahsin abi fotoğrafları bekliyorum...

Adamım çok sabırsızsın Şu an işyerindeyim. Burdan atardım ama burası kurumsal olduğu için msn yahoo hotmail imageshack vs hepsi kapalı. 2-3 foto çektim, akşam Kurtlar Vadisine takılmazsam atarım resimleri
  • 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.