Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»» (582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.078
Cevap
49
Favori
4.104.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: white-dagger
    ön tampondaki karlığın hoş durmuş izmirde bu tür karlığı nerden temin edebilirim bilen varmı sabah akşam sanayideyim ama pek rastlamadım :) :S

Ankarada bu karlıklar standart oldu nerdeyse hocam her şahinde doğanda bulunuyor :)

15 liraya almıştım 3 sene önce,izmirde de takanlar gördüm ama bulamadıysan oto ünlü'ye mail at,onlar kargoyla göndersinler bence.

Bide arkadaşlar kuş serisi parçası zor bulunan bir araba değil,parçaların fiyatlarını burdan öğrenmek yerine sanayide her 40 metrede bir tofaş yedek parçası satan yer var,onlara sorsanız vakitten kazanırsınız bence.
  • @elk_35 Bence öyle bişey uygulayacağına Logo iptali + bi cift optık far alıp mercek +angel far +far karartma çok daha şık durur bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: atabey052

Herkese hayırlı geceler. İki yeni fotoyla paylaşımlara katılayım istedim. Bijonları metal rengi soba boyası ile boyadım. Yeni gibi oldular. Bir de gösterge tablosundaki yeşil sinyal göstergelerini kırmızı cam boyasıyla boyadım. İlginç ve güzel bir çalışma oldu. Ayrıca kırmızı cam boyasıyla arka stoplardaki sinyal ve geri vites kısımlarını da boyadım. Fotolarını da en kısa zamanda ekleyeceğim. Tüm Kuş serisi grubuna selamlar...

Yaptığın değişikliklerin fotolarını en kısa zamanda bekliyoruz
  • slm arkadaslar.foruma arasıra katılıyorum.lpg tankları bagajın yanında olanlar için bi uyarım var.tankın altındaki boşluga dikkat edin.tesadüf ben baktım çürümüş.büyük ihtimal lastigin attığı su bi yol bulup girmiş.üstünde tüp oldugu için görünmüyo.yaptırmayınca olmayacak.tüp yerinde zor duruyo.tüpü tutan kelepçenin bi ucu oraya bağlı.sizde bakın.
  • benimkinde de çürümeler var orda..Kocam tüpü çıkarmak hiç içimden gelmiyo ama bi bakacam ben de..Ayrıca tamponun vidası da var galiba orda,tıklamadan tampon hafif aşağı indi,ordan vidayı tekrar sıkmak lazım
  • ARkadaşlar dün tava lambasının ampülünü değiştirdim.Beyaz sofit ampul taktım süper oldu.Plaka aydınlatmaları da sofit kırmızı led ampülle değiştirdim o da güzel oldu.

Ayrıca bu cam boyalarını nerede bulabilirim izmirde.Yapı marketlere mi bakmam lazım yoksa kipa vs gibi alışverişi merkezlerinde var mıdır?
  • arkadaşlar benide ekleyin 94 model doğan slx metalik yeşil 70.000 km de
    3 veya 4 sene sonra değiştirmeyi dusunuyorum ama eklerseniz sevinirim cunku ilk arabamdır doğan hiçbişeyede değişmem
  • cam boyası genelde kırtasiyelerde vardır. istedigin kırtasiyede bulabilirsin.bu cam boyalarını sis farlarının camını renklendirmede kullanabilirmiyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: tahsin053

quote:

Orjinalden alıntı: orginal_kartal

Günaydın Takım

Tahsin abi fotoğrafları bekliyorum...

Adamım çok sabırsızsın Şu an işyerindeyim. Burdan atardım ama burası kurumsal olduğu için msn yahoo hotmail imageshack vs hepsi kapalı. 2-3 foto çektim, akşam Kurtlar Vadisine takılmazsam atarım resimleri

Eyvallah abicim bekliyorum..

• quote:

Orjinalden alıntı: Big CRacker

quote:

ön tampondaki karlığın hoş durmuş izmirde bu tür karlığı nerden temin edebilirim bilen varmı sabah akşam sanayideyim ama pek rastlamadım :) :S

Ankarada bu karlıklar standart oldu nerdeyse hocam her şahinde doğanda bulunuyor :)

15 liraya almıştım 3 sene önce,izmirde de takanlar gördüm ama bulamadıysan oto ünlü'ye mail at,onlar kargoyla göndersinler bence.

Bide arkadaşlar kuş serisi parçası zor bulunan bir araba değil,parçaların fiyatlarını burdan öğrenmek yerine sanayide her 40 metrede bir tofaş yedek parçası satan yer var,onlara sorsanız vakitten kazanırsınız bence.

özellikle araştırmadım varmı diye mutlaka vardır izmirde taa ankaradan getirtmeye gerek yok senin arabada görünce hoşuma gitti o karlığın bağlantı şekli nasıl fotoğrafı varsa koyarmısn arkasında vida yerlerimi var? varsa nerelerinde? çünki benim tamponun alt kısmı kırık eğer oralara denk geliosa tamponu değiştirmem gerek

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Big CRacker

quote:

özellikle araştırmadım varmı diye mutlaka vardır izmirde taa ankaradan getirtmeye gerek yok senin arabada görünce hoşuma gitti o karlığın bağlantı şekli nasıl fotoğrafı varsa koyarmısn arkasında vida yerlerimi var? varsa nerelerinde? çünki benim tamponun alt kısmı kırık eğer oralara denk geliosa tamponu değiştirmem gerek

Bizim arabada da var karlık.İzmir de oturuyorum.Çıkmacıdan alındı karlık.Bi taksiden çıkmış.

Fotodan fazla belli olmuyo ama bi ara çeker koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirigmus -- 28 Mayıs 2009; 16:35:49 >

• DÜN ARACIMDA YAPTIĞIM DEĞİŞİKLİKLERDEN BAHSETMİŞTİM. CEPLE ÇEKTİM. İDARE EDİN :) İŞTE FOTOLAR:

ALTTAKİ FOTODA DA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ SİNYAL LAMBALARI KIRMIZI YANIP SÖNÜYOR. ÖZELLİKLE GECE GÖRÜNÜŞÜ ÇOK GÜZEL...

BU FOTOLAR DA ARKA STOPLARIN KIRMIZIYA BOYANMIŞ HALİ. İÇERDEN BOYADIM. SİNYAL VE GERİ VİTES KISIMLARI HAFİF SİYAH OLDUĞUNDAN KIRMIZILIK TAM BELLİ OLMUYOR AMA SİNYAL YANIP SÖNERKEN KIRMIZI GÖRÜNÜYOR. EN ALTTAKİ FOTO ESKİ HAHİ. KARŞILAŞTIRMA YAPABİLİRSİNİZ...

• Karlıklar akıllı vida (alçıpan vidası) ve şarjlı matkapla kolayca montaj yapılabiliyor ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: raja52

Karlıklar akıllı vida (alçıpan vidası) ve şarjlı matkapla kolayca montaj yapılabiliyor ...

teşekkürler arkadaşım kolay bişeymiş ozaman en kısa zamanda yapıyorum

• gayet şık olmuş paylaşım için teşekkürler
    stopları bu şekilde yapmanın herhangi bi sakıncalı durumu varmı
    yani yolda polis çevirip bu ne böyle sinyalin kırmızı yanıo dermi cezai bi durumu varmı ? yada vizede ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white-dagger -- 28 Mayıs 2009; 18:24:45 >
  • quote:

gayet şık olmuş paylaşım için teşekkürler
    stopları bu şekilde yapmanın herhangi bi sakıncalı durumu varmı
    yani yolda polis çevirip bu ne böyle sinyalin kırmızı yanıo dermi cezai bi durumu varmı ? yada vizede ?

Vize de çıkabilir belki ama polisin çevireceğini sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrix_82

selam günaydın arkadaşlar 30 dk önce kaza oldu fort şahine arkadan çarptı şaşırmamak elde değil fortta sadece plaka düşmüş şahinin ise arka dağılmış, fotolarını çektim akşam paylaşacam, bu arada kazaları gördükce arabamı değiştiresim geliyo ama kuş sevgisi daha ağır basıyo

arkadaşlar bu arada answer001 arkadaşımıza yardımcı olabilirmiyiz ben sorununun bu formda cevaplanacağını söyledim ve buraya yönlendirdim Adana veya Adana'ya yakın şehirlerde bildiqiniz temiz,qüvenilir bir yer varmı?

______evet arkadaşlar işte sabah bahsettiğim kaza görüntülerinin fotoları_______

• Orjinalden alıntı: matrix_82

Orjinalden alıntı: matrix_82

selam günaydın arkadaşlar 30 dk önce kaza oldu fort şahine arkadan çarptı şaşırmamak elde değil fortta sadece plaka düşmüş şahinin ise arka dağılmış, fotolarını çektim akşam paylaşacam, bu arada kazaları gördükce arabamı değiştiresim geliyo ama kuş sevgisi daha ağır basıyo

______evet arkadaşlar işte sabah bahsettiğim kaza görüntülerinin fotoları_______

yazık olmuş şahine artık adam olmaz bu araba ne kadar toplamaya çalışılsada kupa kaydı artık

can sağlığımız tehlikede arkadaşlar kuş serisi grubu olarak araçları satıp ford mu alsak naapsak

• quote:

Orjinalden alıntı: kaancan0684

cam boyası genelde kırtasiyelerde vardır. istedigin kırtasiyede bulabilirsin.bu cam boyalarını sis farlarının camını renklendirmede kullanabilirmiyiz

Boyamaya boyarsında ısıdan yanar büyük ihtimalle.
  • Harbiden de bizim arabalar allaha emanet.Geçen gün arabayı evin bahçesine koyarken küçük bi kaza yaptık.Aracın biri acelecilik yaptı geçmeye çalıştı babam da görmemiş adamı bi patt sesi geldi.Çıktım baktım bizim tamponda bişey yok,öteki şahinin çamurluk ağzı hemen ezilmişBu arada yarın vize için hazırlıklara başlıyoruz arkadaşlar.Babam sızdırmazlık raporu,aracın eksikleri vs. için yarın izin almış.Duanızı eksik etmeyin de geçelim şu vizeden
  • 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.