Şimdi Ara

««« DH TOFAŞ KUŞ SERİSİ GENEL »»»

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
27.066
Cevap
50
Favori
3.942.662
Tıklama
Giriş
    552 Mesaj
    arkadaşlar, bizim kartalın benzin pompası bozulup duruyor, pompa yeni değişince araç sıfır gibi kontağa dokunur dokunmaz marş allıyor ama birkaç ay sonra marş yapmak ölüm haline geliyor, bu benzin pompalarının uzun ömürlü sağlam bir markası varmıdır bildiğiniz? araç kartal L 5 vites karbüratörlü son kasa olandan.
    |
    |

Forumda insanlara küfredip aşağılayan ve uzaklaştırma almayan bir grup var. Bunun yanında tanıdık yönetcileriyle birlikte insanlara kafalarına göre sınırsız uzaklaştırma veriyorlar. Konuları ve mesajları siliyorlar. Bunların çoğu sürekli farklı hesaplarla EGEA reklamı yapıyorlar, 2.5 litre tuketıyor vb diye konular açıp insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Benim tespit ettiğim kadarıyla lojistisyen, thecaliph, the anonymous, anyhill, ir10, caprice classic, porsche911gt2, cnyttt, Fiat S.P.A. . yargicc, M. Erten, erka1907, duggac, superchargeregea isimli uyeler ve dahasıda var. Ip adresınızı bıle bilip üç beş kişi paylaşıyorlar tehdit ediyorlar bu nedenle forum kuruculurıyla bağlantıları varmı bilemiyorum. Bu nedenle önlem amaçlı Googlea VPN eklentisi indirip yenı bir hesapla Otomobıl genel forumuna girmenızı öneriyorum zira cete elemanları bunları farkedenleri sınırsız uzaklaştırıyorlar forumdan. Savaşa devam... hepinizi gözlerinizden öpüyorum
    |
    |

• Teğmen
    139 Mesaj
    Herkese merhaba. Bende 1998 Doğan SLX 1.6 ie aldım. Araç soğukken tek marş da çalışıyor. 15-20 dk yol gidip istop edip tekrar çalıştırdığımda biraz zor çalışıyor. Sebebi ne olabilir sizce?
    quote:

Orijinalden alıntı: kkuirrsaalti

Herkese merhaba. Bende 1998 Doğan SLX 1.6 ie aldım. Araç soğukken tek marş da çalışıyor. 15-20 dk yol gidip istop edip tekrar çalıştırdığımda biraz zor çalışıyor. Sebebi ne olabilir sizce?
    sorununuzu halladebildiniz mi.tek nokta enjeksiyonlu araçlarda hep aynı sorun var galiba
    |
    |

Gazda mi benzinde mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kkuirrsaalti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arabayı sattım ama sorun aynı devam ediyordu çözemedik. Gazda çalıştırıyoum hep. Benzinde direk boğuluyor 2-3 denemede çalışıyor fakat gazda tek marşda çalışıyor. Motor sıcakken çalışmama sıkıntısı devam ediyordu.
    |
    |
son dakika
Bey Azura
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.