Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.551
Cevap
18
Favori
2.815.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dediğini anladım..kurmamanda fayda var.. dostum sorun çıkacaktır
    quote:

Orjinalden alıntı: maqician

Technics kardeş vista transformation pack için çok teşekkürler...

Bir şeyi merak ediyorum mesela 1 ile 11 arasındaki her tema kendinden bağımsız demişsiniz.Ben bir tane daha kursam hangisini istersem onu kullanabilme fırsatım var mı?

• Konfubulator harbi super gozukuyor cekip denemek lazim umarim avedesk gibi problemli ve kullanimi zor degildir.
    Ayrica winFX cok denedim olmuyor gercekden cok berbat bir yazilim ozurlude biraz.XGL hala tek favorim ama ekran kartindan dolayi deneyemiyorum uhuhuhu.

Konfubulator resmi web sitesi nedir eveya en son surumunu nereden indirebiliriz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

Konfubulator harbi super gozukuyor cekip denemek lazim umarim avedesk gibi problemli ve kullanimi zor degildir.
    Ayrica winFX cok denedim olmuyor gercekden cok berbat bir yazilim ozurlude biraz.XGL hala tek favorim ama ekran kartindan dolayi deneyemiyorum uhuhuhu.

Konfubulator resmi web sitesi nedir eveya en son surumunu nereden indirebiliriz?

Konfubulator'u tüm haklarını yahoo aldıhttp://www.download.com/Yahoo-Widgets-Engine/3003-2347_4-10541905.html?tag=sptlt_s adresinden yükleyebilirsin.

http://widgets.yahoo.com/

@Technics aradım ama bulamadım uçtu .pngler canım sağolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khn -- 27 Mayıs 2006; 21:16:25 >

• quote:

ozurlude biraz.

Bende denedim gerçekten özürlü
  • Arkadaşlar slm şöyle bir sorum olacak ben Crystal Clear kullanıyorum ve farklı toolbarlar ( görev çubuğu) kullanmak istiyorum sadece görav çubuğunu değiştire bilirmiyim.Visual style'la komple pencerelerle birlikte değil sadece görev çubuğunu değiştirmem mümkün mü. Teşekkürler..
  • Sadece alttaki görav çubuğunu değiştirecek bir program yok bildiğim kadarıyla ona en yakın OBJECTDOCK programı var
    onu yükler alt menüyü kaldırırsın
  • yaf bu normal mesajda linke falan tıklamadan resmi nasıl büyük gösterecez normal sayfa üzerinde bi skin paylaşayım dedim hep küçük çıkıyor resim bide o link üstüne >>TIKLA<< ibaresini nasıl yapacam.bi halledeyimde skinimi paylaşayım..
  • Thumbnail i bende sordum arada kaynadı çalışmıyordu geçende koydum gene çalışmadı bende normal koyuyorum
    imageshack a atınca üstten 2. linki (for forum sites) al buraaya kopyala olursa tabii yoksa en alttakini koy direct linki
  • evet bi sorun var ama bende anlamadım bari dediğin şekilde yapayım 1-2 dakkaya geliyor upload edeyim resimleri
  • Bu benim favori winamp skinim sade bi tasarım aynı zamanda saydam kenarlılar baya hoş bi görünüm katıyor tavsiye ederim..

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

işte link indirin >> >>TIKLA<<

buda neon tarzında başka bir winamp skini

indirmek için >>TIKLA<<

ve buda tümüyle saydam olan bi skin

indirmek için>>>>>TIKLA<<

yüklemek için açılan sayfada skin resminin üzerine tıklamanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy2 -- 28 Mayıs 2006; 1:35:50 >

• noktay kaldır url olan yere url'ni koy
    [.link=http://forum.donanimhaber.com/]>>TIKLA<<[/link]

resim içinde resim urlsi seçili image butonuna bas..

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Thumbnail i bende sordum arada kaynadı çalışmıyordu geçende koydum gene çalışmadı bende normal koyuyorum
    imageshack a atınca üstten 2. linki (for forum sites) al buraaya kopyala olursa tabii yoksa en alttakini koy direct linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 28 Mayıs 2006; 0:51:10 >
  • en alt link'i koy seçili halde buradaki image butonunu tıkla

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Thumbnail i bende sordum arada kaynadı çalışmıyordu geçende koydum gene çalışmadı bende normal koyuyorum
  • Tech bu zaten yaptığım şey
    Benim kastım resim ile tıklanabilir linkti
    ufaltılmış önizleme resmi dedikleri
  • çok saolun tech ve bluetime resimleri yüklerken imageshack de sorun vardı sanırım bi türlü olmadı bende rapide attım editleyeyim bakayım nasıl olcak düzelmiştir inşallahtekrar teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: yy2

Bu benim favori winamp skinim sade bi tasarım aynı zamanda saydam kenarlılar baya hoş bi görünüm katıyor tavsiye ederim..

Karışık bir mesaj atmışsın ben ortadakini beğendim hanigisi seçemedim
    editlersen...
  • editledim @bluetime images hackte bi sorun var 1 resmi upload edene kadar 1 saat geçiyor evet benimkide o zaten güzel bi skin,, @techincs teşekkürler

----------------
    bişe daha ekleyim o bahsettiğin skinde winampın normal skininde olan taşırken olan takılma veya dağılmalar olmuyor denedim hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yy2 -- 28 Mayıs 2006; 1:38:44 >
  • Süper bir tema ile tekrar karşınızdayım....
    Daha önce verilen ecliz temasının modfiye edilmiş hali ben çok beğendim hemen paylaşayım dedim....

ECLİZ DELUX for WB5

>>>BLUETİME<<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 28 Mayıs 2006; 2:37:20 >

• TECH buradan anlat
    şu mesajdaki küçük resmi tıklayınca ayrı pencerede gerçek boyutunu açma olayını

Ben 2 numarayı mesaja taşıyıp seçip image diyorum
    başka sitelerde ise 1 numarayı seçip direk mesaja koyunca resimle tıklanabilir link haline geliyor
    dh da olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavizaman -- 28 Mayıs 2006; 2:52:09 >

• arkadaşlar imageshack a attığnız resimleri burda ufak hallerine tıklanabilir yapmak için şunu deneyin.

direct link to image (üsetteki resimde 2 numaraı yeri kopyalayın)
    [.link=http://directimagelink.jpg][simage]h.ttp://directimagelink.th.jpg[/simage][/link]

ufak resimle direct link kodu arasında sadece sonda th.jpg şeklinde fark var

• eyvallah @yy2 kardeşim

quote:

Orjinalden alıntı: yy2
    editledim @bluetime images hackte bi sorun var 1 resmi upload edene kadar 1 saat geçiyor evet benimkide o zaten güzel bi skin,, @techincs teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.