Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.550
Cevap
18
Favori
2.815.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen böyle, herzaman isim yazdığımız alana thumbnail resmi show vaziyetinde koymak onu link yapacaktır..

quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

arkadaşlar imageshack a attığnız resimleri burda ufak hallerine tıklanabilir yapmak için şunu deneyin.

direct link to image (üsetteki resimde 2 numaraı yeri kopyalayın)
    [.link=http://directimagelink.jpg][simage]h.ttp://directimagelink.th.jpg[/simage][/link]

ufak resimle direct link kodu arasında sadece sonda th.jpg şeklinde fark var

• Windows Vista BETA 2 Ekran Görüntüleri

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

• yok abi dayanamayacam kurucam bunun betasını ben..
  • dostum zaten bu ekran görüntülerine yakın xp kullanıyoruz. sadece windows gezgini (IE değil) biraz farklı.

sabah bi program buldum topdesk die pencereli yana çevirip öne getirme efekti gibi bişeyi var vista da onu yapabiliyorsun :))

uğraşmadım gereksiz geldi isterseniz eklerim buraya (30 günlük demo)
  • Dayanamadım eklemeye karar verdim.

TopDesk1.4.2

http://www.otakusoftware.com/topdesk/index.html

Buda benden bi ekran görüntüsü

• bence yine de en iyisi crystal xp
  • konuşmuştuk 3-4 gün önce ama bakmadım henüz bakıyorum birazdan..

quote:

dostum zaten bu ekran görüntülerine yakın xp kullanıyoruz. sadece windows gezgini (IE değil) biraz farklı.

sabah bi program buldum topdesk die pencereli yana çevirip öne getirme efekti gibi bişeyi var vista da onu yapabiliyorsun :))

• ben beğendim bunu.. gayet hızlı geldi.. kullanıcam bakalım

quote:

Orjinalden alıntı: Technics

konuşmuştuk 3-4 gün önce ama bakmadım henüz bakıyorum birazdan..

quote:

dostum zaten bu ekran görüntülerine yakın xp kullanıyoruz. sadece windows gezgini (IE değil) biraz farklı.

• topdesk hizli sistemide yormuyor ama guzel ve kullanisli degil bence uzerinde daha cok calismalilar.Gozuken o ki oyunlara damgasini vuran Open GL artik masaustunede damgasini vurmaya aday MS eziklik yapip kullanmiyorsada XGL kesinlikle su anda en mukemmeli umarim MS dx i birakip her acidan direk Open GL ye yonelir.
  • ben beğendim programı oldukça kullanışlı programlar arasında çok daha hızlı geçiş yapabiliyorum. ama vista yı beklemeye kararlıyım orda kullanıcam inş :)
  • Alienware temanın dışında pc lerlerde alakalıymış konu dışı olsada bana gelen bir maili paylaşmak istedim buyurun:
    ALİENWARE
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Alienware temanın dışında pc lerlerde alakalıymış konu dışı olsada bana gelen bir maili paylaşmak istedim buyurun:
    ALİENWARE

bu ne yaf uçak mübarek 2.400$ aşırı parçalar eklemessen vede walla alınacak makine ama bilmiyorum o parayada güzel bi makine toplarsın sadece oyun performansını kapsamayacak. buda full donanımlı hali $5,283.00 as low as $159/mo.* kimin var o kadar parası bu makine için ama manyak ileride deli bi makine toplayacam

• elbette hatta o temalarda öncelikli olarak bu alienware pc'lerine design ediliyo.. Oradan aldığınız PCler direk alienware temalarıyla geliyo.. Açıkçası avrupada tasarım olarak en tuttuğum kasadır kendileri :)

baksanıza şuna :)

ayrıntılı 3 boyutlu inceleme

http://www.alienware.com/flash_pages/predator_demo.aspx
    quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

Alienware temanın dışında pc lerlerde alakalıymış konu dışı olsada bana gelen bir maili paylaşmak istedim buyurun:
    ALİENWARE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 28 Mayıs 2006; 19:31:34 >

• onun yerine dell in 10bin dolarlik dizustlerinden alirdim pratik oluyorlar ama o kadar para bulma icin banka felan soymak lazim hos alien de cok pahaliya oda ayri konu.demo guzelmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 28 Mayıs 2006; 19:37:59 >
  • Dün Livecd le ilgili konu açtım yok yaw geriyemi döndüler.?

Bu topdesk'i tuttum sayılır D930 ile iyi anlaşılıyor.

Birde sadece standart F9 veya atadığınız tuşa gerek kalmadan üst köşeleri imleci götürdüğünüzde otomatik önizleme yapıyor.

Fena değil tuttum sayılır.Kororaa kadar olmasada cidden fena değil rami 24MB yiyor.Fx hikaye.

Bu aralar XGL,TOPDESK,VISTA derken Macosx86 yükleyeceğim gibime geliyor.Şöyle yakınlarda birisi olsada edinsem şu Pathli dvdden.
  • Bu ay bir pc dergisinde okuduğum habere göre
    Dell Alienwareyi satın almış ve ve arkadaşın dediği 10.000 $ lık bilgisayarın normal masaüstü modeli alienwarenin mühendisleri tarafından tasarlanmış. modelin adı
    xps 600 renegade kısaca özellikleri ise 4.26 ghz hızında overclock edilmiş intel 965 extreme edition işlemci
    ekran kartı ise SLI düzeneğinde bir araya getirilmiş 4 adet özel üretim nvidia 7900 ve yanında gelen geniş formatlı 30" boyutunda monitör son olarakta sınırlı sayıda üretilen en uçuk oyuncuları hedefleyen bilgisayarda endüstrinin ilk fizik motoru ageia physx kartı da bu konfigürasyona dahil

işte resmi

ayrıca microsoft windows visata capable logosu var bu canavarda

bu logo sadece vistanın donanım gereksinimlerini bu günden karşılayabilen bilgisayarlarda bulunuyor

bu canavarın bende olmasını isterdim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyaziD -- 28 Mayıs 2006; 22:18:50 >

• kim istemezki
  • 30" DELLi ben alayım boşver pcyi önce demirbaş.
  • valla sadece monitörün fiyatı 2.199 usd kasayı alayımda monitörüm 17" flat olsada olur
  • Aqua Silver for icon packager

>>ÇEK<<
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.