Şimdi Ara

dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.552
Cevap
18
Favori
2.815.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     dh TEMA,WALLPAPER ve SKIN Merkezi

>>ÇEK<<
  • evet türk yapımı icon packager simgeleri
    crow for icon packager

design by ersin arar

>ÇEK<<

• yok abi klasik alienware daha güzel o çok arabesk geldi bana alevli malevli :)

topdesk bencede gayet başarılı.. sistemde yavaşlama adına tek sorun olmuyo..ama bugün farkettimki oyun oynarken kapatmakta fayda var çünkü sorun oluyo demedi demeyn

@umut sağol ikonlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 29 Mayıs 2006; 0:13:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

arkadaşlar imageshack a attığnız resimleri burda ufak hallerine tıklanabilir yapmak için şunu deneyin.

direct link to image (üsetteki resimde 2 numaraı yeri kopyalayın)
    [.link=http://directimagelink.jpg][simage]h.ttp://directimagelink.th.jpg[/simage][/link]

ufak resimle direct link kodu arasında sadece sonda th.jpg şeklinde fark var

Sanırım th fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

quote:

Orjinalden alıntı: hodolomax

arkadaşlar imageshack a attığnız resimleri burda ufak hallerine tıklanabilir yapmak için şunu deneyin.

direct link to image (üsetteki resimde 2 numaraı yeri kopyalayın)
    [.link=http://directimagelink.jpg][simage]h.ttp://directimagelink.th.jpg[/simage][/link]

ufak resimle direct link kodu arasında sadece sonda th.jpg şeklinde fark var

Sanırım th fazla
    valla aynı uyarıyı yazıyordun baktım sen yazmışsın image boyut sınırı koy Technics derim iyi çalışmalar ...

• quote:

Orjinalden alıntı: khn

Dün Livecd le ilgili konu açtım yok yaw geriyemi döndüler.?

Bu topdesk'i tuttum sayılır D930 ile iyi anlaşılıyor.

Birde sadece standart F9 veya atadığınız tuşa gerek kalmadan üst köşeleri imleci götürdüğünüzde otomatik önizleme yapıyor.

Fena değil tuttum sayılır.Kororaa kadar olmasada cidden fena değil rami 24MB yiyor.Fx hikaye.

Bu aralar XGL,TOPDESK,VISTA derken Macosx86 yükleyeceğim gibime geliyor.Şöyle yakınlarda birisi olsada edinsem şu Pathli dvdden.

bu yahoo widget engine sanırım eski adıyla topdesk bunun şu icon tray daki küçük simgeside olmasa güzel program..hala o rka planda dünya olan saati arıyorum yahoo widget için bulana güzel bi video converter programı hediye

• quote:

Orjinalden alıntı: yy2

quote:

Orjinalden alıntı: khn

Dün Livecd le ilgili konu açtım yok yaw geriyemi döndüler.?

Bu topdesk'i tuttum sayılır D930 ile iyi anlaşılıyor.

Birde sadece standart F9 veya atadığınız tuşa gerek kalmadan üst köşeleri imleci götürdüğünüzde otomatik önizleme yapıyor.

Fena değil tuttum sayılır.Kororaa kadar olmasada cidden fena değil rami 24MB yiyor.Fx hikaye.

Bu aralar XGL,TOPDESK,VISTA derken Macosx86 yükleyeceğim gibime geliyor.Şöyle yakınlarda birisi olsada edinsem şu Pathli dvdden.

bu yahoo widget engine sanırım eski adıyla topdesk bunun şu icon tray daki küçük simgeside olmasa güzel program..hala o rka planda dünya olan saati arıyorum yahoo widget için bulana güzel bi video converter programı hediye

Sen Macox86 10.4.6 yı bul bana istediğin saat olsun, Rolex yaparım b ee:)

• quote:

image boyut sınırı koy Technics derim iyi çalışmalar

Ben o yüzden çoğu tanıtım resmini görüntü kirliliği yaratmasın diye paintte düzenliyorum ama pek dikkat eden ve karşı çıkanda yok diye bende direk koymaya başladım ben de küçük boyuttan yanayım
  • bilmem herkez ne düşünüyo bu konuda? forum kullanıcıları nasıl isterse yaparız gerekeni..çoğunluğun dediği olsun..

quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

quote:

image boyut sınırı koy Technics derim iyi çalışmalar

Ben o yüzden çoğu tanıtım resmini görüntü kirliliği yaratmasın diye paintte düzenliyorum ama pek dikkat eden ve karşı çıkanda yok diye bende direk koymaya başladım ben de küçük boyuttan yanayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

bilmem herkez ne düşünüyo bu konuda? forum kullanıcıları nasıl isterse yaparız gerekeni..çoğunluğun dediği olsun..

ya bana problem deil büyük olunca direk görebiliyorsun herşeyi bidaha pencere açmadan küçük oluncada farketmez. Ama bu sadece bendemi var bilmiyorum büyük resimlerin sağ kenrada olan reklam banneri yüzünden bi kısmını göremiyorum en azından full bi sayfaya yakın bi sayfa düşünelim bunun yarısına kadar olan resimlerin sağ kenarına geliyor bu reklam parçası.sizdede varmı bu problem?
  • Hiç bir şey yapamıyorsanız bile sayfadan taşmayacak şekilde upload edin
  • Ti System for icon packager

>>ÇEK<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyaziD -- 29 Mayıs 2006; 22:42:06 >
  • ama bişi belli olmuyo böyle...oyüzdende ya olduğu gibi bırakalım yada thumbnail kullanıp büyük resme link verelim..

quote:

Orjinalden alıntı: umut_chan
    bence resimler 400*600 boyutlarında olsun yeni eklediğim iconların çözünürlükleri 400*600 böyle oldu gibi siz nedersiniz
  • 800x600 yapin imageshackdan resizeden tam ekran gozukuyor o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

800x600 yapin imageshackdan resizeden tam ekran gozukuyor o zaman

Al benden de o kadar +1
  • şu an 800*600 oldu sanırım
  • afferim sanada bunlar hata verıyo ya lınkler genede elıne saglık ben yaklasık 6 aydır kullanıyom vista pack cook guzzell

• Kardeşim 50şer megabyte ı nasıl upload yapabliyorsun
    Senin pc nden çıktıysa helal olsun(herhalde nasadan mudahil oldun aramıza
  • arkadaşlar vistayı korsan olarak kullanmak isteyenlere hayırlı ve uğurlu olsun... diyorum adamlar işi sıkı tutacağa benziyor ama gine bi yolunu bulurlar diyorum işte son çıkan haber.

''Windows’un gelecek kuşak işletim sistemi Vista’da bulunan bazı grafik özellikleri, kullanıcı sistemi yasal yollardan satın aldığını teyit ettikten sonra çalışacak.

Dünya çapında korsan kopya ile başı dertte olan Microsoft, gelecek yıl başında piyasaya çıkacak işletim sistemi Windows Vista’da bazı önlemler tasarlıyor. Yeni kuşak işletim sisteminde bulunacak bir takım yeni grafik özellikleri, ancak kullanıcı sistemi yasal yollardan satın aldığını teyit ettikten sonra çalışacak.

Windows Aero olarak adlandırılan grafik özellikler, Vista’nın en cazip yeniliklerinin başında geliyor. Aero’da transparan pencereler, programlar arasında animasyonlu geçişler, grafikli ikonlar gibi bir takım yenilikler bulunuyor.

BASIC EDITION DA GÖREMEYECEK
    Microsoft, Vista için gerekli minimum donanım özelliklerini belirlemedi. Ancak, Vista’nın düşük modeli Windows Vista Basic kullanıcıları ve bilgisayarında yeterince bellek yeri olmayanlar da yeni grafik özelliklerinden yararlanamayacak. Aero grafik özelliklerini uygulamak için bilgisayarın bellek bant genişliğinin en az saniyede 1.800MB olması gerekecek.

Korsan kopyaya karşı koruma özelliği, Microsoft’un yasadışı ürünlerle mücadelesinde ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor. Tüm ülkelerde Windows’un kopyalarına rastlamak mümkün; şirket bunu önlemek ülke hükümetleriyle işbirliğine girse de korsanın önü alınamıyor.''

demekki @khn alacak vistayı o program geçiş efecti varmış...

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.