Şimdi Ara

DH Tayland Kulübü [62 KİŞİ OLDUK] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
29
Favori
26.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tayland, 30 Mart'ta yeni senatörlerini seçecek. Tayland senatör adaylık başvuruları resmen başladı ve 30 Mart günü yapılacak senatör seçimlerinde Kırmızı ve Sarı gömlekli grupların nasıl bir yol izleyecekleri ise merak konusu.

Tayland’da bulunan 77 şehirden 1'er senatör seçiliyor. Senatörler birliğindeki 77 koltuğun adayları halka kendilerini sevdirmek ve inandırmak için büyük bir yarış içine girdi. Senatör seçimlerinde en zorlu şehir eski Lanna Krallığının da başkenti olan Chiang Mai şehri. Bu şehirde birbirinden güçlü tam 11 aday senatör seçilmek için çaba gösteriyor. Bugün itibariyle 239 aday toplam 75 şehir için senatörlük başvurusunda bulundu. Sing Buri ve Phayao şehirleri için henüz senatörlük başvurusu yapan olmadı ancak kayıtların bitmesine daha uzun süre bulunduğu hatırlatıldı.

Senatörler yapacakları mitinglerde gündemdeki sorunları platformlara taşıyacak halkı kendilerine oy vermeleri konusunda etkileyemeyecek. Seçim Komisyonu’nun aldığı karar gereği senatör adaylarının senatör olduklarında yapacakları, kendi kişisel tanıtım ve vizyonlarını anlatmak dışında başka konularda konuşmaları yasak.

Kaynak:StarHaber
  • merhaba arkadaşlar 20-30 kasımda pattayadaydım. mayıs haziran gibi yine ordayım inşallah benide eklermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanefe05

merhaba arkadaşlar 20-30 kasımda pattayadaydım. mayıs haziran gibi yine ordayım inşallah benide eklermisiniz.

Kulübümüze Hoşgeldiniz
  • Bende 2002 de gitmistim en son. Gözümde tutuyor. :-). Degismistir simdi oralarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Bende 2002 de gitmistim en son. Gözümde tutuyor. :-). Degismistir simdi oralarda.

belkıde en guzel zamanlarda gıtmıstınız siz....
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Zaten hala bahsederim hayatımın en neşeli günlerimi geçirdim. Ama isten gucten imkan bulsam hemen giderim tekrar. :-)

• Arkadaslarla Merhaba dün akşam siteye üye oldum.saatlerdir site de dolaşıyorum. Hiç bukadar okumayı seveceğimi bilmiyordum. mükemmel keyifli ve bilgi akışı okadar gerçek ki gitmedigim yerlere gitmiş gibi his uyanıyor içimde. 10 üzerinde 10 veriyorum. Ben şuanda sochi deyim olimpiyatlar bitti paralimpik kis oyunları da 16 sinda bitiyor. Turkiyeye döneceğim. Bu bir ay içinde Tayland'da gitmek istiyorum.mart ve nisan ayları içinde gidecek arkadaşlar var ise Yoldaş olmaya hazırım. Yanıma arkadaş arıyorum. Olumlu cevap alacağım bir arkadaş çıkar umarım. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadavra777 -- 8 Mart 2014; 9:28:53 >
  • Tayland'da Türk oldukları iddia edilen 220 kişi yakalandı

Tayland polisi, ülkenin güneyindeki bir dağlık bölgede saklanan yaklaşık 220 kişilik bir gruba rastladıklarını ve bu kişilerin gözaltına alındıklarını açıkladı.

Ülkenin güneyinde Malezya sınırı yakınlarında bulunan kamptaki mültecilerin kendilerini "Türk" diye nitelendirdiği belirtildi.

Yakalanan kişilerin yanlarında kimlik belgesi bulunmadığı, ancak Türkiye'den geldiklerini iddia ettikleri kaydedildi.

İnsan Hakları İzleme Örgütü'nün Tayland temsilcisi ise, gruptakilerin Çin'den gelen Uygur Türkleri olup olmadığını saptamaya çalıştıklarını kaydetti.

Tayland polis yetkilileri, eşyalarını yanlarında taşımaya hazır şekilde tutan mültecilerin başka bir yere gitmek istediklerini tahmin ediyor.

Grubun Tayland'a nasıl geldiği belirsizliğini koruyor. Polis gözaltına alınanların sorgulanması için tercüman beklendiğini açıkladı. Tayland'daki Türk Büyükelçiliği'nin ise konuyla ilgili bilgisi olmadığını belirtildi.

Kaynak:HaberTurk
  • ekle benide üstad
  • mtasova kullanıcısına yanıt
    Kulübümze Hoşgeldiniz hocam
  • Tayland'da tarihi bomba patladı: 7 ölü
    Bang Khen bölgesindeki bir hurda dükkanındaki 227 kilogram ağırlığındaki ikinci dünya savaşından kalma bomba infilak etti.

Saat 12:50'de patlayan bomba sebebiyle 5 kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Patlama hurda dükkanının binasını hava uçurdu ve büyük bir yangın çıktı. Ölen mağdurların bedenlerinin parçaları olay yerinden 200 metre uzaktan toplandı. 2 kişi de kaldırıldığı hastanede hayatlarını kaybettiler.

PATLAYAN BOMBA 2. DÜNYA SAVAŞI'NDAN KALMA
    Yaklaşık 20 kişi de yaralı olarak hastanelere başvurdu. Patlamaya sebep olan 227 kilogram ağırlığındaki bombanın ikinci DÜnya Savaşı'ndan kalma olduğu belirtildi.

HURDACI BOMBAYI GAZLI ATEŞLE KESERKEN..
    Bir inşaat işçisi kazı yapılan şantiye alanında ağır bir demir parçası buldu. Ne olduğunu bilmediği demir yığınını bir hurdacıya sattı. Hurdacı da satın aldığı şeyin aslında bir bomba olduğunu bilmiyordu. Bu demir parçasını gazlı ateşle kesmeye çalışırken, bomba patladı.

Patlama 4 metre genişliğinde ve 3 metre derinliğinde bir çukur açtı. Civardaki evlerde patlamadan nasibini aldı ve bir çok evin pencereleri, bazılarınında duvarları yıkıldı.

Kaynak:EnSonHaber
  • Beni de ekleyin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulübümüze Hoşgeldiniz
  • Hocam beni de dahil eder misin?

• altunozzz A kullanıcısına yanıt
    kulübümüze hoşgeldiniz
  • Yakın zamanda Tayland'a bir paket göndermem gerekiyor. Gideceklerden yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa mesaj göndersin lütfen.

• Merhabalar kulube beni de dahil edebilirmisiniz ?
  • erenn. E kullanıcısına yanıt
    Kulübümüze Hoş Geldiniz
  • benide ekler misiniz
  • Kulübümüze hoşgeldiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.