Şimdi Ara

____ ::: DH SAAB TAKIMI ::: _____ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.472
Cevap
58
Favori
317.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zate bi para çıksın ne merso ne bmw direk saab ya da volvo alırım

tabi rx8 i aldıktan sonra..

ne para varmış bea
  • Sıradanlığın Ötesinde

Saab sıradan bir otomobil değildir. Saab'ı tercih etmek, Saab'ın neyi ifade ettiğini anlamak demektir.

Gerek tasarımımız gerekse teknolojimizle, kendi özgün çizgimizde ilerledik. Hiç kuşkusuz, otomobillerimizin sıradanlığın ötesinde yer almasının nedeni işte bu özgün çizgimizdir.

Bu sıradışı çizgiyi korurken, son derece emniyetli ve güvenli bir tercih olarak kendimizi kabul ettirdik. Küresel ölçekte bakıldığında küçük bir üretici olmak, bizi müşterilerimizin gerçekliğine yakın tutmakta, dünyanın en büyük otomotiv grubunun bir parçası olmak ise, bize güç ve kararlılık kazandırmaktadır.

Saab'la yeni tanışıyorsanız, hoş sürprizler bulacağınızdan eminiz. Özellikle yaşayacağınız sürüş keyfiyle...

kaynak:http://www.saab.com.tr/main/global/en/busi_beyond.html

• SAAB'ın ismi nereden geliyor?

Svenska Aeropian AktieBolaget (yani SAAB) Şirketi 1937 yılında, İsveç Hava Kuvvetleri'ne yerli bombardıman ve avcı uçakları üretmek amacı ile kuruldu.
    Kuruluşundan kısa bir süre sonra şirketin elde ettiği başarının otomobil üretim ve dizaynında da kullanılabileceği görüldü. İlk otomobil prototipini geliştirmek üzere, on beş uçak mühendisi seçildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1453 -- 8 Temmuz 2006; 16:15:10 >
  • 1950'lerde cıkarttıgı gorunusu diger arabalara gore cok garip olan arabası saab sonnet donemin rally yarıslarını 1.5 motor ile kazandı... Kendinden iki kat daha guclu, iki kat daha hacimli araclara toz yutturdu... Neden?? Cunku (aracın garip gorunmesinin sebebi de aynıydı) aero dinamik denilen ve diger otomobil ureticilerinin farkında olmadıgı bir seyi SAAB muhendisleri yıllardır biliyordu... Saab'ın bir suru ayrı modeli olmakla birlikte, gecmisten klasik olarak yenilene yenilene bugune gelmis bir modeli vardır...Ama Saab 92, Saab 93, Saab 98, Saab 99, Saab Sonnet, Saab 90, Saab 900 ve 2003 yılına kadar Saab 9-3'lerin hepsi hatchbacktır... Yenilenerek gelen modeller de Saab 900'den baslar. 1979'da cıkan 900 kasası 14 kere makyajlanır bunlardan 3'ü kasa degisikligidir... Saab 900 1999 yılı haziran ayına kadar uretilir... 1998'den itibaren 9-3 uretilmeye baslanmıstır... 900 kasası 9-3 olarak devam eder... 2002 yılı sonuna kadar hatchback olan Saab' 9-3 2003'te tekrar kasa degisikligine gider ve sedan olur...

• vallaa takıma direk girmek istiyorum ama saabım yok!!!1
  • quote:

Orjinalden alıntı: dire depeche

vallaa takıma direk girmek istiyorum ama saabım yok!!!1

Tamamdır... seni de ekliyorum üye listemize...
  • valla çok sevindim adrian,eyvallah
  • imzayı nasıl ekliycez
  • imzayı bakayım, sana p.m lerim ya da sayfada yayımlarım...
  • [ image]http://www.resimload.com/140923/rApg4Yza.jpg[/simage]
    :::[ link=http://forum.donanimhaber.com/m_7970816/mpage_1/key_//tm.htm#7993907][DH SAAB TAKIMI][/link]:::

Evet arkadaşlar takım imzamız için yukarıdaki [ image] ve [ link] yazılarındaki "i" ve "l" harfini sola bir defa yaklaştırın, yani parantez [] ile aralarında boşluk kalmasın ve yukarıda yazan her şeyi seçip, imza bölümünüze yapıştırın...
  • ___ SAAB HABER BÜLTENİ ___

Arkadaşlar Temmuz ayı fırsatı Bütün SAAB'lar da 5555 Euro'dan başlayan ve 7777 Euro'ya varan indirimler başladı. Şimdi bir SAAB almanın tam zamanı!!!

Tabi eğer paranız varsa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Noel_BaBa

___ SAAB HABER BÜLTENİ ___

Arkadaşlar Temmuz ayı fırsatı Bütün SAAB'lar da 5555 Euro'dan başlayan ve 7777 Euro'ya varan indirimler başladı. Şimdi bir SAAB almanın tam zamanı!!!

Tabi eğer paranız varsa.

• hocam imzayı ekleyemedik yaa path not found falan diyo
    pardon eklemişim:::))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dire depeche -- 10 Temmuz 2006; 16:26:08 >
  • saabın ülkemizde pek tutmamasının sebebi yüksek fiyat ve donanım için ekstra ödeme yapmak gerekliliği galiba o yüzden pek rabet görmüyor,adam o fiyata bmw alırım diyor
    ama eski saablar çok ucuz ve mükemmeller,saab 900 94-95 modelleri 10 milyara filan gidiyor ama,ısıtmalı koltuklar,dijital klima gibi özellikleri var.
    neredesiniz ey ford,wv,opel,toyota,nissan takımlaraı?varmıydı sizin arabalarda böyle özellik o yıllarda?
    yanlış anlaşılmasın benim de saabım yok!!!
  • boşver olmaması daha iyi bence yanlış anlaşılmasın tabiki..
    sanırım bir kaza anında bahsettiğin eski saabların içinde olmayı kimse istemezdi.

SAAB 900
     ____ ::: DH SAAB TAKIMI ::: _____
  • quote:

Orjinalden alıntı: sternix

boşver olmaması daha iyi bence yanlış anlaşılmasın tabiki..
    sanırım bir kaza anında bahsettiğin eski saabların içinde olmayı kimse istemezdi.

SAAB 900
     ____ ::: DH SAAB TAKIMI ::: _____

Eşdeğer modellerin aynı yıllardaki kaza testlerini de incelersen o zamanlar aralarında hiç bir fark olmadığını görürsün.

• euro ncap hakındaki tartışmaları hepimiz biliyorz,halen tartışılıyor dh içinde.
    ayrıca o yıllardaki mercedes,bmw örnekleri de var ama o arabaları günlük hayattan biliyoruz,hiç de 1.5-2 yıldızlı gibi durmuyorlar
  • Burda SAAB sahibi olan var mıdır?
  • Sanırım Dj_Hutnu! arkadaşımızda var. Bir de siz. Bizler ise Saab sevenler olarak takılıyoruz Ben de kardeş marka olarak destek oluyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: hesheit

Sanırım Dj_Hutnu! arkadaşımızda var. Bir de siz. Bizler ise Saab sevenler olarak takılıyoruz Ben de kardeş marka olarak destek oluyorum

Param olsun 9.3 aero cabrio alacam...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.