Yüzbaşı
16 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba, hyundai accent era 1.4 lpg sahibiyim. Triger seti 90.000de değişti, şu an 94.000 km de. Triger değiştikten sonra rölantide hafif düşmeler sabit devirde durmama problemi var, bunun dışında esas önemlisi soğuk motoru çalıştırınca gaza basınca yaklaşık 2000 devire kadar titreme yapıp devrini alınca geçiyor. 2-3 km gidince stop edip çalıştırsam bile yine titremeden sorunsuzca çalışıyor. Bunun triger değişimi ile ilgisi olabilir mi, veya genel olarak fikir verecek arkadaşlar var ise memnun olurum. Araç kapalı garajda duruyor, yani aşırı soğuklarda bile buz gibi olmuyor hiçbir zaman.
Accent era 1.4 kullanıcısıyım. Son bir haftadır boştayken hafif gaz vermeye başlayınca pedaldan titreme alıyorum, devir artınca birşey kalmıyor. Bir de triger değişiminden sonra rölantideyken 10-15 saniye aralıklarla devir hafif düşüp (200 devir kadar) titreme yapıp tekrar toparlıyor, ikincisi çok mühim değil ama ilki beni rahatsız ediyor, acaba ne olabilir?
Merhabalar, bimeksin birkaç mağazası için geçerli olmak üzere yukarıdaki indirim yapılmış. Acaba biraz fazla mı ucuzdur bir bit yeniği aramak lazım mıdır?
Herkese merhabalar, konu başlığında belirttiğim model olmak üzere ( Bu modelle özellikle ilgilenmemin sebebi CMR ile 400 hz panelde ise 100 hz frekansına sahip olması. ) birçok modelle ilgileniyorum ama kafam da hayli karıştı, 2000 lira civarı br bütcem var ve bu bütçe için öncelikle samsung olmak üzere önerilerinizi bekliyorum ve belirttiğim model hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirse çok memnun olurum.
Dün minton 5044 4 gb aldım.bugun ilk şarja takmak üzere kutuyu açtım.kullanım kılavuzunda ilk şarjdan önce depoyu tamamen deşarj edin diyor.açmaya çalıştım açılmadı.tamamen boş olduğuna kanaat getirerek usb ye taktım.ilk birkaç dakika şarj oluyor,pil simgesinin dişleri birer ikişer artıp azalıyor ve alete bilgisayardan erişebiliyorsunuz sonrasında pil şarj oluyormu kestiremiyorum çünkü batarya tamamen bomuş gibi sabit duruyor oynama yok ve aletin içeriğine erişemiyorum bilgisayardan.kullanım kılavızında bir bilgi bulamadım.benzer sorun yaşayan yada bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Arkadaşlar placebo konusunu görünce benim de aklıma bu konser geldi.tanıyanlar tanır tanımayanlara kısaca tanıtmaya çalışalım;

stanley clarke,marcus miller ve victor wooten bas gitarda aşmış,kendi stilini oluşturmuş adlarına markaların bolca signature ürünler çıkardığı, örnek insanlar.şu an yeryüzünde belki de en iyi çalan 3 insan.

smv projesi kapsamında turneye mi çıktılar bilemiyorum.benim için önemli olan 8 temmuzda bu adamları izleyebilecek olmam.
yuutubda victor wooten yazıp bikaç kaydını inceleyebilirsiniz.

bilet fiyatları şöyle:
Sahne Önü: 112,00 TL
1. Kategori: 73,00 TL
2. Kategori: 62,00 TL
3. Kategori: 51,00 TL
4. Kategori: 39,50 TL
Öğrenci: 28,00 TL
yaklaşık bir ay önce cort a5 aldım ve çok severek kullanıyorum ilan silinebilir.
arkadaşlar engelli bir tanıdığımın ailesi araba almak istiyor.bu durumda 0 km.de vergiden muaf olunuyormuş.sizlere sormak istediğim soru şu;
satın aldığımız aracın %kaçı vergi?ayrıca bütün vergilerden mi muaf olacağız,yoksa bazılarından mı(ötv,kdv vs.)
12-13 bin ytl ile tahminen ne alınabilir(bu fiyata muhtemelen b segment bir araç yada accent tarzı compact olur heralde)siz ne önerebilirsiniz?
arkadaşlar oyunu yükledim kurulum da tamam.ama crack yapmadım crack dosyası yok cdde.ERROR: image 'images/devfonts.iwi' is missing diye bir hata veriyor kaynağı ne olabilir nası hallederiz acele yardm ederseniz sevinirim.
herkese iyi günler.2006 model,1.3 multijet ,9.000 kmde doblo yaklaşık ne kadar eder?(arabada klima yok,abs falan da olmaz heralde)

işim biraz acele,hemen cevap yazacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.161
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 805.162 (Bu ay: 1.178)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 28 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.