Şimdi Ara

DH Özel Röportaj: General Mobile, Discovery Air isimli akıllı telefonunu tanıttı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
4.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Röportaj güzel ama biraz daha para koyup daha iyileri alınabilir.

• 1gb ram gerçekten olmamış. Ya 500 liraya sat ya da 2gb ram koy.

Bu arada bu telefon elife s5.1 modeli. 2gb ram versiyonu yok.

Son olarak da batarya performansı çok kötü olmaz sanırım. Gsmarena'nın yaptığı batarya testinde 55 saat almış. Yani iphone 5s ile aynı :) inceliğine göre çok iyi bence.

• Ağzı olan konuşuyor ! İnsaf ya yabancı firmaları öve öve bitiremezsiniz ama Türk firmalarını söve söve bitiremezsiniz
    Her telefon fp cihazı olmak zorunda değil.Her telefonda yüksek donanımda olmak zorunda değil anlayın şunu.Bu telefon çok şık ve sadece 5 mm inceliğinde üstelik 98 gram.General Mobile firmasının böyle bir telefon çıkarmasının sebebi telefonu fazla kurcalamayan sadece sosyal medyaya girip bir kaç foto çeken ama tasarıma ve estetiğe önem veren kullanıcı kitlesi.Üstelik bu telefon plastik değil metal.Bu telefonu samsung veya sony çıkarsaydı eminim fiyatı en az 1200 lira olurdu ve herkes yok çok ince yok çok şık diye öve öve bitiremezdi ama yerli bir firma çıkarınca yok 1 gb ram nedir yok 16 gb hafıza nedir yok çok pahalı vs vs kötülüyorsunuz.Bu telefon şu an Türkiyedeki en ince ve en hafif telefon.
    Ben bu telefonu beğendim ve eminim çok satıcaktır özellikle kadınlar tarafından.

• Çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General mobile alan kalmadı. Gule gule muzo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gm blu yada gionee telefonlarını direk isim değiştirmeden ithal etse iyi olacak.

• Bu sefer olmamış.
  • eksileri var tabi yok deil en büyük sorunu gerçekten ram boyutu olmuş ama bence inceliği ve malzeme kalitesi sözüm ona markaların çoğundan daha iyi:)) fiyatıda mevcut dolar kuruna göre bence çok abartı deil hatta iyi bir fiyat.

2 gb ram olup 50 tl pahalı olaydı ama tadından yenmezdi:))

• Videoyu izlemedim ama Muzaffer Gölcü'ye baktım, çok babacan bakıyordu :-)

• İphone yok ama S5 2GB Sen Galaxy S1 zannetmedin inşallah
    DH Özel Röportaj: General Mobile, Discovery Air isimli akıllı telefonunu tanıttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elefue -- 30 Ocak 2015; 22:57:43 >
  • ilerleyen modellerde micro-sd kart yuvasi koyacak misiniz?

muzaffer bey:tabiki

hey allam ya:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assasin34 -- 30 Ocak 2015; 19:44:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elefue

İphone yok ama S5 2GB Galaxy S1 zannetmedin inşallah
    DH Özel Röportaj: General Mobile, Discovery Air isimli akıllı telefonunu tanıttı

Samsung Galaxy S'te 512MB RAM var. İlk mesajında Galaxy S yazmışsın yani i9000. S5'te 2GB RAM olduğunu biliyorum tabi ki.

Ayrıca yorumuna katılıyorum, 2GB RAM altı Android cihazlardan uzak durulmalı.

• Muzaffer bey forumları takip ettiğini, yorumları dikkate aldığını söylemişti geçen sene bence tamamıyla yalan söylüyordu. 1 gb ram ile 700-800 tl'ye telefon çıkararak yalanını bir kez daha tescillendirdi.
  • Bunu söylemek istemezdim ama,almayın aldırmayın.Elite kullanıcısı olarak konuşuyorum.Neden mi
    Telefona aldığınızda optimizasyon sıkıntıları olucak.Hiç beklemeyin düzeltmiyecekler.
    Android 5.0 gelecek diye heveslenmeyin.Asla gelmeyecek.
    Telefonunuz arıza yaptığınıda içine edecekler.Sizi mahvedecekler.
    Başıma geleni anlatayım.
    1- 20.09.2014 tarihinde aldığım telefon wifi çekim gücünün olmaması ve bazı yazılım hataları nedeniyle 6 gün sonra servise gönderildi. 30 gün sonra servisten geldi.Gelen servis fişinde işlem süresi tarih olarak 12 gün belirtilmiş.Neyse dedik telefon geldi aldık. Anakartı değiştirmişler ama cihazı monte etmeyi unutmuşlar.ekranla kasa birleşme noktalarında bariz açıklıklar var.hemde ne açıklık.Hemen geri gönderdik.
    2-Cihaz 10 gün sonra geldi.Arıza tespit edilemedi demişler.Ama Açık yerleri kapatmaya çalışmışlar ve tam kapatamamışlar,kalan boşluklara boya sürüp göndermişler.telefonu elime alınca parmaklarım beyaza boyandı.boya elimde kaldı,takke düştü kel göründü.Hemen geri gönderdik.değişim istedik.
    3-cihaz 20 gün sonra geldi.Arıza tespit edilemedi yazılmış ama kasa değişmiş.Bu defada ekranda 5 cm.lik derin bir çizik oluşmuş.teslim almadan geri gönderdik.değişim istedik.
    4-30 güne yakın bir zaman sonra cihaz geri geldi.servis fişinde arıza tespit edilemedi yazmışlar.Ama ekran değişmiş.

telpayı aradığınızda karşınızda duvar buluyor ve derdinizi anlatamıyorsunuz.
    servis fişlerini yalan yanlış doldurarak sizin tüketici mahkemelerine gitmenizi zorlaştırıyorlar.
    Bunu düzeltmek için yaptığınız tüm girişimler duvarlara takılıyor.Aradığınızda da sanki dalga geçiyorlar.Cihazı teslim süreleri 30 günden fazla ama evrakta 12 gün görünüyor.Sorduğunuzda 20 gün kargoda takılmıştır diyorlar:)))
    Biliyorlar değişim sebebi olduğunu evraklarla oynuyorlar.
    Bariz bir şekilde .Çizik olanı ekranı değiştirmişler fişe arıza tespit edilemedi yazmışlar.Soruyoruz ısrarla biz bir şey yapmadık diyorlar.Cihaz hala arızalı.Şimdilik kardeşim kullanıyor telefonu kırıldığı için.Ondan alır almaz tekrar göndericem 5. servis kaydını alıcam.Doğru tüketim hakem heyetine bedel iadesi almaya.Görüştüm bir kez daha arıza yaparsa parası alınır merak etmeyin dediler.Wifi çekim sorunu devam ediyor.

Cihazları tamir edemiyor yazılım desteği vermiyorlar.Cihazı aldığınız anda öksüz bırakıyorlar.
    İnanmayan facebook sayfalarını incelesin.yorumları okusun.
    Bana inanmayanınız da varsa evraklarıda paylaşmaya hazırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayserili73 -- 30 Ocak 2015; 20:14:01 >

• Mesut çevik gm ile barışmış. Anlaşılan gm para musluklarını açtı. Eee donanimhaberde boş durur mu Dandik malı millete itelemeye aracı oluyor.

• 800 tl vuuuu

• Oooo kimler gelmiş röportaja :)

• iyide telefonda gm nin tek katkisi adini basmasi,pardon bastirmasi.. gionee yapiyor teli..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.