Şimdi Ara

DH Özel Röportaj: General Mobile, Discovery Air isimli akıllı telefonunu tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
4.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• General Mobile, Discovery serisi altında pazara sunduğu akıllı telefonlara yeni bir model daha ekledi. Firmanın Discovery Air olarak adlandırdığı telefon tasarımı ve 98 gram'lık ağırlığıyla dikkat çekiyor. Detayları General Mobile Genel Müdürü Muzaffer Gölcü'den alıyoruz.

• çöppp

• Renkler güzel olmuş onun dışındakiler için bakınız ;

http://www.gsmarena.com/gionee_elife_s5_1-6540.php
  • Keşke 2 GB RAM'e sahip olsa gerçekten çok şık bir telefon olucakmış. 800 TL bence fazla olmuş ki günümüzün pazarını düşünürsek. Tamam cihazda bi mühendislik var ince felan da abi yapmayın ya. Gerçekten 1 GB RAM okuyunca üzüldüm :S

• General Mobile mı, yazılım hatalarıyla, güncelleme vermeyişiyle güzelim elite modelini süründüren, mükemmel fiyatlarla geliyoruz diyip G2 varken, 1299dan Elite'i süren.. Bizi umutlandırıp umutlandırıp hevesimizi kursağımızda bırakan...

Ya Muzaffer Gölcü? Kişisel olarak iyi biri olabilir fakat teknolojide kesinlikle verdiği sözleri tutamadı..

General Mobile mı, hem de telpa ile.. Peh..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 18XET01 -- 30 Ocak 2015; 2:05:12 >
  • Bu arada arkadaşlar yanılıyor olabilirim ama benim bildiğim 4,8" olan ve AMOLED olan tek ekran Galaxy S3'dü ki bu telefonda S3 üretiminden kalan ekranlar kullanılmıştır :) Tabi benimki sadece bir tahmin :)

• Telefonun çok hafif olmasi da iyi değil. 1 GB RAM hiç olmamis.

• ne telefon,nede general mobile zerre ilgimi çekmedi. ama mint mavisi,yavru ağzı pembesi falan.renk yelpazen bayağı genişmiş kaan

• 1GB RAm için bu fiyatlar yüksek artık. Piranha IQ varken bu alınmaz

• Şu cihaza 2 gb Ram ve MTK 6595 koysaydılar keşke;bir de sorsaydınız acaba ne zaman kendileri bir cihaz tasarlayacaklar ,hep copy+paste+sell olmaz geliştirin artık kendinizi

• Ne ara aranızdaki buzları erittiniz ilginç gerçekten...

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

Ne ara aranızdaki buzları erittiniz ilginç gerçekten...

buna profesyonellik deniyor
  • 1 gb ram olmamış hocam.

• Telefon piyasaya 198 gram olarak çıkar artık.

• Hayirdir yine kanka olmussunuz Muzaffer beyle :D

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

Ne ara aranızdaki buzları erittiniz ilginç gerçekten...

buna profesyonellik deniyor

Hocam zamanında sadece donanım haber general mobile'ın videolarını giriyordu. Sonrasında ne yaşandığını kimse bilmiyor ama birden videolar kesildi reklam yapılmamaya başlandı. General mobile farklı sitelere yöneldi ve tanıtımlarını farklı kanallardan gerçekleştirdi. Bu firma ve donanım haber arasındaki ilişkinin en başından beri profesyonel olmadığını düşünüyorum.
  • Çöp, çöp şu videoyu çekmek için harcadığınız nefese yazık

• Cihaz güzel görünüyor. En fazla 900-1000TL oralığında 32GB 2GB RAM li modelinde gelmesi gerekir.

Galaxy S ve Xperia HTC One LG G3 İphone bile hala 16GB ama işte RAM 2GB

• Muzaffer beyin bu işlerden pek anladığını düşünmüyorum açıkcası. Market uygulaması tam bir saçmalık gmail uygulamalarına değinmesi ayrı bir saçmalık olmuş kime ne telefonda ki gmail uygulamasından ve bunun güncel olmasından ? bu telefona artı katan bir özellik mi allah aşkına ? Anlamıyorum şu firmaları madem kasayı kopyalıyosun telefonu ürettirip burda satıyosun ne diye abidik gubidik yazılımsal değişiklikler yapıyosun ver şu stock androidi olsun bitsin. Ayrıca yukarda ki arkadaşın dediğine kesinlikle katılıyorum S3'den kalan dandik amoled ekranları kullanmış olma ihtimalleri çok yüksek

• Arkadaki yazılar çok ufak olmuş azıcık daha büyük yapsaymışsınız...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.