Şimdi Ara

DH Özel Röportaj: General Mobile, Discovery Air isimli akıllı telefonunu tanıttı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
4.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gmail güncellenmiş birden fazla hesap ekleyebilirmişiz. Google drive gelmiş ne güzel rahatlıcam artık dosyalarımı oraya yedeklerim. Aslında bana 8gb hafıza lazım 16gb fazla. yanımda USB taşırım otg desteğide var zaten. Tam benlik cihaz.

Yalnız tasarımı güzelmiş.

• fiyat performans olarak bence iyi bir ürün. mağazalarda incelemek lazım. iphone 5s kullanıyorum, telefonumdan memnunum ancak 6,6s,7 gibi bir telefona 2.400lira verebilecek imkanım yok. Muhtemelen bir sonraki telefonum iphone olmayacak. Bu Tür telefonların olmasından memnunum. ""Vestel markasını sevmiyorum"" :)

• 1 gb ram ve sd kart yok. çöp poşetini getirsin biri lütfen

• GM VE HUAWEİ SONY DEN BİRAZ FAZLA İLHAM ALMIŞ GİBİ.

• 1gb ram fiyatına göre düşük.

card slot yok. 16 gb yeterli değil günümüzde.

shiftdelete.net de anlatıldığı üzeri amoled panel samsung un kalitesinde değilmiş.burdan da kırpmışlar.

eski nesil işlemci.mt 6592

bataryası soru işareti.

özetle 799 liraya çok daha iyi cihazlar alınabilir.gmd air in ederi en fazla 599 lira

blu vivo air - gionee elife s5.1 gmd air in orginali.

http://www.gsmarena.com/blu_vivo_air-6924.php

http://www.gsmarena.com/gionee_elife_s5_1-6540.php

• Muzaffer denen bey'e hic güvenim yok. Hala biz yaptk gibi kasılmalar görüyorum ve acıyorum. Neyse GM Türkiye de var olusundan beri tuvalet terliği kadar değeri vardi gözümde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu cihazı getir aga getireceksen 799 liraya.tam bi fp ürünü denilebilir..(s610 lu versiyonuda var)

http://www.gsmarena.com/vivo_x5-6870.php
  • allahtan üsturuplu bir fiyat söyledi :)tek kusuru hafızayı arttıramıyor ooluşumuz ya bari firmaya deseydin ya kardeşim sen bu telefonu böyle ürettin ama bana hafıza lazım donanımda bir değişiklik yap neyse parası vereyim ama üretici yemedi bunu

• Designed by general mobile yazmıyormu şu telefonun üstünde valla intahar sebebi , sen git markayı yapıştır getir telefonu sonra designed olsun , sonra yerli malı olsun sonra vergi artması için destek ver , gel bide telefon sat, oldu canım yerlerse....

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zey4li -- 30 Ocak 2015; 10:29:11 >
  • Donanım haberle general-mobile barismis belli yalanlariyla insanlari kandırmış duzenbaz şirket

• 1 gunden fazla kullanılabılır pıl dıyor bastan yalanları ucurtmus..

yok artık Gmaılımız var hava durumumuz var bu nedır lan?

duvar kagıdımız var felan da der sımdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 30 Ocak 2015; 10:40:13 >
  • videonun basindaki hareket ne oyle ya..ahaha:-)

• hiç röportaj yapmasalar iyiydi. gm vestel casper hepsi aynı. bir zamanlar insaflı ve ince düşünürdüm fakat ben bile insafsız olmak üzereyim. Bu millete her kötü şey layık. bunlar vergi konulmasına vesile olan firmalar. bunların cihazları alınmaz. almayın aldırmayın. sanki para içinde yüzüyoruz. zaten ülke 333. Dünya ülkesi varsın öyle kalsın umrumda değil. Kendi düşen ağlamaz.

• olmamış disc1 deki farklı tasarımı sağlanmamış p7 ve sony gibi gözüküyor 64 bit zamanı artık kullan ona göre birşey yazılımsal olarak hala geliştirmesi gerekiyor kendindini ve bozulduğunda kullanıcı hatası bu ver 50-100 dermi orasıda muallak

• Zamanında bu adamlar için forumda olumsuz yorumlar varken iyi yorumlar yaptım, sahip çıkmak gerekir dedim.
    Ama pek çok sözlelerini tutmadıkları gibi deyim yerinde ise kendi kendilerine taş koydular. Diğer modelleri es geçiyorum, sadece 1.5 milyon GMD sattık diyorlar..
    Ürün başına 100 TL (ki daha fazladır) kar etseler, 150 milyon TL eder.

Doğru düzgün ne yazılım yaptılar, ne de destek verdiler. 150 milyon TL kar eden adam Türkiye'de yoksa bile uzak doğudan yazılım desteği için 5 tane Çinli yazılımcı getirmiyorsa o adamla iyi niyet aramam.

Ne alırım ne de bir dostuma aldırım. zamanında en az 10 arkdaşına GMD tavsiyesinde bulunduğum için pişmanım.

• öff bizde yerli firmaya karşı ne kadar aşağılık kompleksi var yahu. millet keyifle kendi firmasını karalıyor.

• Aslında güzel telefon olmuş.Umarım alanlar memnun kalır şuan rakipsiz telefon,fiyatıda iyi olur inş

• 1gb ram ve 16 gb (kullanilabilir 11-12gb) hafiza ile en fazla 350 tl etmesi gereken bir cihaz. illa elinde ince bir obje tutmak isteyen varsa bunu alacagina cuzdandan kredi kartini cikarip tutsun o daha ince ve bu telefondan daha cok ise yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 30 Ocak 2015; 11:55:28 >
  • otg var otg var otg var. yannız mesela otg var

• 1 gb ram olmamış
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.