Şimdi Ara

DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
7
Favori
8.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baklavanın unutulmaması dileği ile...
  • siparişlerimi teslim aldım, her zamanki gibi taze ve lezzetli baklavayı gayet beğendik, teşekkürler.
  • arkadaş niye hiçbir firmada bu gramaja dikkat edilmiyor. illa herkes yarım kilo mu alacak her şeyden ekleyin oraya 250 gr seceneiği. her bir şeyden alalım. hepsinden almaya kalksak 50 kilo yemiş sipariş edecez
  • SİPARİŞ NUMARASI 8ECF9485

İnşAllah bugün kargoya verilirde, pazartesi elime ulaşmış olur..
  • Hocam Merhaba,

Siparişiniz bugünkü kargoya teslim edilmiş takip numarası sisteme işlenmiştir.
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum.

Diğer arkadaşlarada dibek kahvesini tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakaretvari yorumlar yapılmış.
    ama ben şahsen memnunum bi sorun yaşamadım....
  • Çayda Çıra Antep Fıstığınn diğer fıstıklardan farkı nedir?
    Baklava kampanyasından yararlanırken ücretsiz kargo kampanyasından da yararlanabiliyormuyuz?
  • Sipariş No : C569BCFA
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Merhaba, Farklı günlerde sipariş vermek kaydıyla 1 kişi 1 kez den fazla yararlanabilir.

ilginç, neden farklı gün?
  • merhaba baklava kargo ile gönderimde sıkıntısız olarak geliyor mu gönderen arkadaşa ve baklavayı kargo ile teslim almış arkadaşlara soruyorum.
  • sipariş no : 61C96D15
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepucuzbul

merhaba baklava kargo ile gönderimde sıkıntısız olarak geliyor mu gönderen arkadaşa ve baklavayı kargo ile teslim almış arkadaşlara soruyorum.

Pastaneden alıp geldiğim gibi gelmişti.Paketleme ve muhafaza çok iyi sorunsuz.Kuruyemiş fiyatlarında kampanya yapılırsa daha fazla sipariş geçeceğim fakat şu anki fiyatları cazip gelmediği için sınırlı ürün sipariş ettim.Baklavanın kalitesi ise 4 üzerinden 3 alır.Şekerinin de glikoz şurubu içermediği de tadından belli oluyor.Helvaları güzel.Kısacası kuruyemiş fiyatlarında kampanya yapılırsa satışları artar yoksa benim gibi kuruyemişlerini vatandaş bulunduğu yerden almaya devam eder.
  • Helvada glikoz şurubunun kullanılmaması daha iyi olur birkaç TL fiyatı fazla olsun fakat sağlığa olumsuz etkisi olan malzeme kullanılmasın.Helvanın tadı güzel fakat glikoz şurubu kullanılmaması daha iyi olurdu.
  • Bence de fiyatlar daha uygun olmalı. Her bir ürünü daha ucuza bulmak mümükün iken, neden fazla ödeyelim?
    Bir de kargo zaten 4 günde zor getirdi, insanların sizden alması için fark yaratmanız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 13 Mart 2016; 22:13:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş no : B618BCA5
    Ziraat Bankasına Havale yapıldı.
  • Fiyatlar piyasa fiyatlarına yakın, yeni kampanya bekliyoruz, mesela 1 hafta Antep fıstığı için özel bir fiyat, diğer hafta da fındık lokum vs için özel bir fiyat uygulayabilirsiniz. Bu arada 23 Tl üzeri kargo bedava olayınızı sevdim. İyi satışlar :)
  • Bende Sipariş geçtim tekrardan, Hediyemizi bekliyoruz.
    Sipariş No : DE6510CD
  • SİPARİŞ NO:302A4F9D TEKRAR TESEKKÜRLER
  • Sipariş numaram:B37527B1 Hayırlı işler..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.