Şimdi Ara

DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
7
Favori
8.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: man utd

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Lüks çerez alan varsa yorumlayabilir mi içerikle ilgili olarak ?

İçerik vasat kesinlikle önermiyorum.Leblebi ve kabak çekirdeğini basmışlar.Antepe ya da kaju ya rastlamak şans..
    Lokumları orcikleri güzel ama

Bende ali aktim vazgectim tesekkeurler dh dayanismasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baklava yorumlarını bekliyorum. . Ona göre alım yapacağım

• Gürbüzler'in bi cazibesi yok. Hesaplı değil ki. Neden senden alıp 3 günde kargo bekliyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sipariş numaramız: FB6EF8E7
  • Sipariş no :8492939D

• BAKLAVA HEDİYE İÇİN
    SİPARİŞ NO
    FF6F2048
  • Son 1 ayda 3 kere sipariş verdim. Fiyatlar piyasaya göre bence normal, ama hediyeler güzel ve lezzetli, hediye baklavada güzel. kargoda ezilme büzülme filan olmamış. Paketleme sağlam.
  • Sipariş Tarihi : 9.3.2016 10:41:24
    Sipariş No : 7D24C58B
  • GÜRBÜZLER Kuruyemişe teşekkürler.Gayet güzel paketlenerek kargoya verilmiş. Ürünleri akşama tadacağız artık :)

• Ceviz alıp tadan oldu mu?
  • Saat 3-4 gibi sipariş verdim. Aynı gün kargolanıyor mu ?
  • Lezzet, hız, paketleme, ilgi hepsi güzel. Teşekkürler.
  • Sipariş No : AC9744D9

Teşekkürler.
  • Siparişlerim geldi kendi açıma pişmanlık idi, tekrar hayatta sipariş geçmem, helva da şeker yerine mısır şurubu var şeker koyaydınızda 2 lira fazla ya sat sayınız yada açıklama kısmında içinde glikoz şurubu olduğunu belirterek satış yapsa idiniz ayrıca 3 ürün fotosu dikdörtgen iken gelen ürün kova da düzgün kesme şansınız yok , tane kimyon görüntüsü olan üründen istedim öğütülmüş geldi Üğütülmüş kimyon istediğime nasıl karar verdiniz merak ediyorum , baklava geldi allah bilir baklava da da şeker yerine şurup vardır (bilemiyorum çünkü içindekiler diye bir etiketi yok baklava nın nasılsa bedava sorma ye işte durumu forumdaki yorumlara güvenip almıştım bu 3 ürün benim için pişmanlık antep fıstığı almıştım boz ve kırmızı iç onlardan memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş numaramız: 7AC9E630

birkaç gün önce verdiğimiz sipairiş bugün ulaştı. denedik memnun kaldık. bugün yeni sipariş verdik. bize gelen ürünlerde sorun yok. firmaya taze ürünleri uygun fiyatla sunduğu için teşekkür ederiz.

not: baklavayı mikrodalga fırında azıcık ılıtırsanız tereyağın lezzetini daha iyi alabiliyorsunuz.
  • xantorus X kullanıcısına yanıt
    Bugün ki siparişimde helva vardı, daha gelmeden pişman oldum. Baharat konusunda da bakalım bana ne çıkacak. Çörek otu sipariş ettim başlıkta öğütülmüş yazmıyordu. Şimdi resme dikkat ettim öğütülmüş görünüyor. 2. kez pişman oldum. Üstelik çörek otunun öğütülm Hayırlısı diyelim. Bugün ki siparişimde helva vardı, daha gelmeden pişman oldum. Baharat konusunda da bakalım bana ne çıkacak. Çörek otu sipariş ettim başlıkta öğütülmüş yazmıyordu. Şimdi resme dikkat ettim öğütülmüş görünüyor. 2. kez pişman oldum. Üstelik çörek otunun öğütülmüş olanını satın alıp tüketmek zararlı deniyor. Hayırlısı diyelim...
  • xantorus X kullanıcısına yanıt
    Murat Bey Merhaba,

Yorumlarınıza saygı duymakla birlikte , Firma olarak ürün ve hizmetlerimizin arkasında olduğumuzu

Saygı ve iyiniyet içeren bir çerçevede bütün bildirimleri önemsediğimizi ve müşteri memnuniyeti adına mümkün olabilecek bütün çözüm alternatiflerini sunduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Talebinizi tam anlamamakla beraber şikayetinizi Sizinle iletişim kurulması için arkadaşlarımıza ilettim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Murat Bey Merhaba,

Yorumlarınıza saygı duymakla birlikte , Firma olarak ürün ve hizmetlerimizin arkasında olduğumuzu

Saygı ve iyiniyet içeren bir çerçevede bütün bildirimleri önemsediğimizi ve müşteri memnuniyeti adına mümkün olabilecek bütün çözüm alternatiflerini sunduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Talebinizi tam anlamamakla beraber şikayetinizi Sizinle iletişim kurulması için arkadaşlarımıza ilettim,

Sayin GÜRBÜZLER geçen yıl ağın leblebi kampanyanız varken 50TL lik lokum almıştım. Hatirlarsaniz resimlerini de attım buraya. kargo bir haftada teslim edildiğinden Lokumlar fıccık fıccık olmuştu.
    Peki ne yaptınız bu konuda. Cevap bile vermediniz. Sonra firmanızı aradım. Dediniz ki kargo şirketine gereken uyarıları yaptık. Peki ya benim zararım......
    Şuan bakıyorum yine aynı taktik. Olumsuz yazanları görmeme taktiği. Ha ben helal etmiyorum. Diğer arkadaşların da edeceğini sanmıyorum.

• Ben bir talepte bulunmadım size yaptığınız hataları anlattım hizmetten memnun olmadığımı iletim alışveriş yapmayı düşünenlere önermediğimi açıklayıcı bir şekilde nedenleri ile anlattım . Anlamanız gereken ve düzeltmeniz gereken durumlar var tekrar anlatayım .
    1- ürün bilgileri sitede olmalı şeker yerine şurup kullanılıyor ise bunu müşteri bilmeli
    2 fotosunu koyduğu ürün ile gönderdiğim aynı olmalı örnek tane kimyon fotosu koyup öğütülmüş gönderilmesi yada paktte helva resmi koyup kova da helva gönderip kovanın altına ve üstüne fıstık koyup içinde olmaması gibi.
    3 - gönderdiğim üründe içindekiler kısmı olması tamam baklava geldi ama içinde ne var şurup mu şeker mi koruyucu madde var mı yok mu son kullanma tarihi ne kadar gibi açıklayıcı bilgiler olması

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • D459E62F.... 130 liralik alisveris yaptik bakalim. Ne kadar baklava hediye gelecekk..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.