Şimdi Ara

DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
186
Cevap
7
Favori
8.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr den vereceğiniz 50 TL üzeri Şiparişlerinizde Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Olarak Gönderiyoruz.
    Kampanyamız 20 Mart 2016 Pazar Günü Yani Bu Gün Saat 23:59'da Sona erecektir
    https://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/Default.aspx/urun/antep-fistikli-baklava_4777.aspx?CatId=298

Özellikle Gürbüzler Baklava ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

AÇIKLAMA:
    - Hediye Gönderimi İçin Sipariş Açıklamasına (Hediye Notu) DH FORUM Yazmanız veya Sipariş Numaranızı Paylaşmanız Yeterlidir.
    - HEDİYE Paketi Brüt 390 GR' olup +/- %5 değişebilmektedir. Ortalama 12 Dilimdir.
    - Baklavalarımız 1 Sınıf Antep Fıstığı ve %100 Doğal Tereyağı Kullanılarak Üretilmekte Olup Kesinlikle Glikoz İçermemektedir.

DEVAM EDEN KAMPANYALARIMIZ

- 23 TL Üzeri KARGO BEDAVA

- Kavrulmuş Fındık 500 Gr 18.50 TL
    https://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/Default.aspx/urun/kavrulmus-findik-500-gr_5771.aspx?CatId=236

- 7 Çeşit İndirimli Kuruyemiş Paketi 23 TL
    https://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/Default.aspx/urun/indirimli-kuruyemis-kampanya-paketi_5773.aspx?CatId=236

- Karışık Çerez Özel 23 TL
    https://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/Default.aspx/urun/karisik-cerez-ozel_1460.aspx?CatId=283

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÜRBÜZLER -- 21 Mart 2016; 0:28:19 >

• Baklava Nasıl bilgi görsel birşey koysanız çok güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Hocam Brüt 390 GR dır. Açıklamaya eklendi
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Net gramajı yazsanız daha faydalı olur

• Antep fıstığı 30 ceviz 20 civarında rahatlıkla bulunuyor bana hitap etmedi malesef

• konu yeri burası değil başqan
  • sipariş no: 2E18E97E

daha önce tatmayanlar için ağın leblebisi tavsiye ederim.
    fındık da lezzetliydi.

antep için ise indirim şart. 2 kiloluk paket yapılabilir.
  • 0B01F8EF sipariş numarası ile az önce satın alma işlemi gerçekleştirdim bakalım baklava nasıl çıkacak merakla bekliyorum.

Not:Açıklama bölümünü bulamadım bende hediye notu bölümüne DH FORUM yazdım umarım baklavayı göndermeyi unutmazlar.

• Merhaba, bence açıklama yazacak yer bulamadığımdan hediye notu alanına ekledim. Sipariş numaram: 22D800CD
  • Sipariş numaram 7554DAB5 ben de hediye notu kısmına girdim. Teşekkürler.
  • 1 kişi 1 kez mi hediye ürün alabilir yoksa 3 ayrı sipariş versek 3 defa hediye baklava alabilirmiyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hediye notu bölümüne DH FORUM yazdım. sipariş numaram: 42B663FB
  • 857 42 F8 sipariş numaram

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm sorumu neden cevaplamıyorsunuz?
  • Baklavalar kargoda gelirken çorba olmasın hocam.
  • Lüks çerez alan varsa yorumlayabilir mi içerikle ilgili olarak ?
  • Böyle kampanyalar yerine fiyatları dusursen daha çok satarsin fiyatlar cazip degil

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Böyle kampanyalar yerine fiyatları dusursen daha çok satarsin fiyatlar cazip degil

Katılıyorum.Ürün fiyatını uygun tut alt limiti yükselt hem sen hem alan kazansın.Özellikle kuru yemişlerde fiyat uygun olursa fazla alım yapabilirim ama uygun gelmediğinden helva lokum vs.alacağım kampanyayı tamamlamak için.
  • Sipariş No: 28180B20

Teşekkürler..

• linkteki 40 lira olan 1 kg fiyatı mı. bir de paketleme nasıl olacak acaba malum şerbet akıcı birşeybulamaç a dönebilir baklava
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.