Şimdi Ara

DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
7
Favori
8.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha önce 1 kilo siirt fıstığı almıştım gayet iyiydi ..

tekrar sipariş veriyorum sipariş numaram : 5CD2AE83 ..
  • Teşekkürler. Siparişlerim ulaştı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar biz de deneyelim bakalım sipariş no: 9796300C
  • Sipariş no: 7D2ADA07; hediyeyi bekliyoruz, hayırlı işler.
  • 2014'de elazığda askerlik yapıyordum ve buraya gürbüzler kuruyemişleri geliyordu (antep,badem,fındık,fıstık)
    %100 üzerinden

antepe %80
    bademe %65
    fıstığa %60
    fındığa %45

veriyorum malesef.

• Mobil alandayım. yarın akşama doğru sipariş versem cuma günü kargolasanız olur mu? Kargo sadece pazartesi günleri uğruyor buraya yarın sipariş versem erken olur ama kampanya yarın bitiyor. duruma göre sipariş vermeyi düşünüyorum. ilk fındıklar bitmek üzere hoşuma gitmişti.
  • Sipariş Tarihi : 14.3.2016 21:01:54
    Sipariş No : 2D7A9BD9
    Teşekkürler...
  • Sipariş no FCD83C6F Hayırlı işler dilerim.

• Sipariş No:80E3AC4D hediye notu kısmına DH FORUM yazdım. Hediye unutulmazsa sevinirim.
    Daha önce defalarca siparişim oldu. Gelen ürünlerden memnunum.

Düzeltme: Daha önceki siparişimde hediyenin unutulduğunu yazmıştım.
    Hediye 50TL üzeri siparişlerde geçerliymiş. Benim siparişim 35TL idi.
    Benim yanlış anlamamdan kaynaklanan durumu düzeltiyorum.
    Firma yetkililerine ilgilerinden dolayı teşekkür eder hayırlı işler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 15 Mart 2016; 10:52:28 >
  • Sipariş Tarihi : 15.3.2016 01:36:13
    Sipariş No : B46698DC
  • Kampanyamız 20 Mart 2016 Pazar Günü Saat 23:59'a Kadar Uzatılmıştır.
  • Kampanyanızın uzaması iyi oldu, bugün siparişlerim geldi, baklava beklediğimden iyidi tşk ederim.
  • Burdaki yorumlara bakarsak benim sipariş verdiğim firma farklı galiba, sırf bu yorumu yapmak adına foruma giriş yaptım uzun süredir giriş yapmıyorum.
    Çerez tüketmeyi özellikle çiğdem severim, forumda konuyu görünce deneyeyim dedim heleki eskilerden çok tükettiğimiz siyah çiğdemide görünce sevindim.
    helvasıydı peyniriydi derken 50 lira civarı bi sipariş alımı yaptım.
    aldıklarımı kendimce yorumlayayım.
    çiğdem(dakota olarak geçiyor): kesinlikle eski mahsül 1-3-5 sene artık orasını bilemem fakat kesinlikle taze değil kabuklardaki doğal renk kısmı %40-50 oranında aşınmış halde.
    siyah çiğdem(kıbrıs olarak geçiyor): tuzlu,büyük boy fakat %70-80 doluluk oranında bazen 5te 3 yapabiliyorsunuz; aa içi boş ana buda boş hayda buda boş yahu deme şansınız yüksek ben dedim.
    helva: firmanın iddiası yok fakat bakkalda markette bulunan helvalar ile aynı albenisi kesinlikle yok (Temin edebilirseniz okyay(yuvarlak metal kutulu) diye bi firma var kesinlikle deneyin)
    apka şavak tulum: bunu övülüyor diye aldım tulumdan peynirden pek anlamam annem böreklerde kulanırım dedi babam sevmemiş. baba o konuda yetenekli bozbeyi diye bi peynir var tüm çeşitlerinden ben siyah olanı beğendim netten baktımda a101 satıyormuş şaşırdım.
    kırık leblebi ve elazığ ağın leblebisi: GELELİM EN HARİKA ÜRÜNE; sipariş verecekler kişiler için bilgi olsun düşmanınız,sevmediğiniz kişiler,intikam almak istediğiniz durumlar için kesinlikle tavsiye ederim. büyük iddialar içinde kullanabilinir. "1 paketi dişini kırmadan yiyemezsin" vs şekilde...
    arkadaş bu yazdıklarıma sebep olan ürün bu gerçekten bunu nasıl satabiliyorsunuz anlamış değilim. pakette garanti olan şey 2 tanesi sert 1 tanesi resmen kaya gibi hayır anlamadığım hadi ucuz olanda anlarım 1.5 liralık şey ne bekliyon derim kendimede o öve öve bitirilmeyen ağın leblebisi nedir yahu ? gerçi gelen pakette leblebi duble yazıyor yanlışmı geldi onuda bilememde. içinden çıkan taşlarda problem değil ama acaba o taşlar zamanla leblebilerimi ele geçirdi ?

Sonuç olarak KESİNLİKLE ALIŞVERİŞ YAPMANIZI ÖNERMİYORUM BEN PİŞMAN OLDUM SİZ OLMAYIN.
  • hunt_etehen kullanıcısına yanıt
    Doğan Bey Merhaba,

Sipariş numaranızı iletebilirseniz kontrol etmek istiyoruz. Ancak ürünlerimizin tazeliği konusunda özellikle de 1-3-5 yıl değerlendirmesini kabul etmemiz mümkün değildir.
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    ikinci Sipariş no: 979C4465

ilk siparişimde gelen ürünler fena değil. badem, fındık ve hurma sipariş geçmiştim. antepte öğretmenim. hediye baklava buranın üst kalite baklavası kadar olmasada (çelebioğulları, koçak gibi) hoşuma gitti. sadece hafif ısıtmak gerekiyor. ben kalorifer peteğinde ısıttım. ayrıca ilk siperişimde 250 gram bademi yanlıslıkla 500 gram göndermişsiniz. hak geçmesin. yeni siparişimdek 250 gram bademi isterseniz göndermeyebilirsiniz.
    Eleştiri yapılmamış topa tutulmuş firma.
    Diğer ürünleri bilmemde Ağın leblebisini 2 Yıldır sürekli alırım. Ailemde ve çevremde hiç dişini kıran olmadı.
    Bunun özelliği sert oluşudur. Yumuşak isteniyorsa Çorum leblebisi tercih edilmeli.
    Dişini kırmadan yiyemezsin, düşmanı imha edrsin. Bu nasıl eleştiridir insaf yahu.
  • daha önce antep, kaju ve fındık almıştım..kaju da iyiydi ama antep fıstığı ile fındığı özellikle çok beğenmiştim..tekrar siparis verdim ve yine memnun kalacağımı düşünüyorum..teşekkürler

Söylediklerinden ağın leblebisini biz de denedik ve ailece çok beğendik. Bence haksızlık ediyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç Burssuz -- 15 Mart 2016; 20:58:08 >
  • bu uzatma çok iyi oldu perşembe akşamı veririm siparişi pazartesi elime geçer. kampanyanın uzatılması için teşekkürler.
  • üçüncü siparişimiz: 8E15E105
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.