Şimdi Ara

DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
7
Favori
8.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparişlerim geldi..Ama çayda çıra antep fıstığı yerine siirt fıstığı gönderilmiş nedenini anlayamadım
     DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    hocam o zaten antep fıstığı değilmi ? siirt fıstığı daha iri oluyor rengide daha açık olur.
  • Merhabalar,

Kampanya için:

Sipariş No : 10560734

Kolay gelsin
  • ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    Hocam antep fıstığı o paketteki

• Sipariş Numaram: D855EC09
  • üzerinde yazan buben anlamam pek antepmis siirtmis
     DH Özel ! Antep Fıstıklı Baklava HEDiYE Kampanyası - BiTTi

• Sipariş no : FEE0980C

Birde biz deneyelim bakalım
  • Baklavaları beğendik, boğazı yakmıyor şuruplar gibi değil, fıstıklar gerçek antep fıstığı, yağıda iyi fakat üzerlerinde de fıstık olsa görsel olarak daha cazip olacaktır, iyi satışlar dilerim
  • 6578EE13 sipariş numaram yalnız rica etsem kargoya cuma günü verebilir misiniz.

• bluespace06 B kullanıcısına yanıt
    Gerekli bildirim yapıldı Mustafa Bey, siparişleriniz cuma günü kargoya teslim edilecektir.
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    tek seferde 100 tl lik sipariş versek 800 gram baklava mı gelecek yoksa gene 400 grammı ?
  • 91F26E0C sipariş numaram
  • 82D96C11 yarına kargolanırsa memnun olurum mobil alanda olduğum için pazartesi geliyor kargo. bu kargoyu kaçırırsam baklavanın cılgı çıkar. zaten baklavadan ötürü bu günü bekledim. fındıktan memnundum 3 paket daha aldım.

Not:havaleyi seçince ne çıkıyor diye merak etmiştim ona batmıştım sonra geri tuşuna basıp kredi kartı bilgilerim ile alışverişi tamam demiştim ama e postadan gördüm şimdi gitmiş havale ile ödemeyi seçtiniz diyor. Bilgisayar yok şimdi yanımda telefonda da siparişi iptal edemedim o yüzden yarın ilk işim bunu iptal edip yeni sipariş vermek olacak. İnşallah sipariş yarın sabah verilince yetiştir.

Yanlışlıkla haveleyi seçtiğim ürün iptal edilmedi. onu iptal eder misiniz? yeni sipariş numaram: 857A4919

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgokhans -- 18 Mart 2016; 7:53:29 >

• Sipariş Tarihi : 18.3.2016 11:43:11
    Sipariş No : 7FF91D8F

tekrar sipariş verdik bakalım umarım yine memnun kalırız
  • Sipariş numaram 7C71DEE0
  • bezelye olmasın o antep fıstığı
  • az önce siparişimi verdim. siparişin hediye notu kısmına yazdım, buraya da yazayım tam olsun, kolaylıklar dilerim.

Sipariş No : 94A77945
  • quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

sipariş no: 2E18E97E

daha önce tatmayanlar için ağın leblebisi tavsiye ederim.
    fındık da lezzetliydi.

antep için ise indirim şart. 2 kiloluk paket yapılabilir.

İnsaftır ya ağın leblesi hayatımda yediğim hatta yiyemediğim en kötü leblebiydi. Hala evde sürünüyor, sişlerim kırılacak diye korkuyorum. Önerdin diye alacaklar olacak, başkalarının da parasını çöpe attırma..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerin

quote:

Orijinalden alıntı: 111222333hhh

sipariş no: 2E18E97E

daha önce tatmayanlar için ağın leblebisi tavsiye ederim.
    fındık da lezzetliydi.

antep için ise indirim şart. 2 kiloluk paket yapılabilir.

İnsaftır ya ağın leblesi hayatımda yediğim hatta yiyemediğim en kötü leblebiydi. Hala evde sürünüyor, sişlerim kırılacak diye korkuyorum. Önerdin diye alacaklar olacak, başkalarının da parasını çöpe attırma..

Evet biraz sert, ama ben kime ikram ettiysem çok beğendi. Demek ki herkesin damağına uymuyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.