Yüzbaşı
16 Mayıs 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Bu nedir arkadaş önüne gelen yeni üyelik alıp troll konular açıyor milletle dalga geçiyor acilen üyelik alımları kapatılmalı veya başka birşey düşünülmeli.

Arkadaşlar selamlar. Bildiğiniz gibi 17,11,2020 tarihinde zec halvingi var. (detaylar https://www.nicehash.com/countdown/ZEC-halving-2020-11-17-12:00) şu an zec mining maliyeti nedir? bir türlü hesaplayamadım. halvingde 1-2 ay sonra ona göre kaça cıkacağını tahmin etmeye çalışacağımda... şuan 1 zec mining maliyeti kaç usd oluyor?

2017 model trend x fiesta alacağım fakat Ti-VCT ICA olduğunu öğrendim farkı bilmiyorum. 1.6 Ti-VCT'nin düz 1.6 dan farkı nedir?

Bayiliğini alsam acaba ne kadar satış yapabilirim Eskişehirde yaşıyorum ürün toplamda 201 da 400 tane satmış sanırım :) Siz bu marka hakkında ne düşünüyorsunuz?
aklımda 3 soru var
1. sorum 3 aracında arka koltukları ileri geri hareket ediyor mu?
2. soru 300.000 tl bütçeye kadar sizce performans öncelikli olarak hangi aracı seçmeliyiz?
3. soru kodiaq ın paket farkları nelerdir?
Aktif olarak kullanılan iş kurma ve girişimcilik üzerine forum bilen var mı acaba?
Merhabalar;
Babamın yanında otomotiv sektörüne girmeye karar verdim fakat 50 den fazla araba markası bu 50 markanın 10 dan fazla modeli her modelin 5 civarında paketi var. Aldığımız aracın paketinin ne olduğunu öğrenmenin yolu varmıdır nasıldır?
Selamlar;
Şuan da 2011 c180 kullanıyorum fakat 4 çeker olmaması , benzinli tüpsüz olması, kücük gelmesi ve yüksek araca özlem duymam sebepleri ile 4x4 araç arayışına girdim. Ben Ben bmw x3 ve audi q5 arasında kaldım sizin tavsiye edebileceğiniz araç modelleri nedir?
Merhabalar;
Şuanda 2011 model mercedes c180 kompressor kullanıyorum fakat bebeğimiz olduğu için bagaj hacmi biraz kücük geliyor ve 4 yıldır bu aracı kullandığım için sıkıldım da 2009 - 2010 audi Q5 almayı planlıyorum.
İnternetteki ilanlarda 30 adet benzinli Q5 ilanı varken 200 küsür tane dizel Q5 ilanı var sizce bunun sebebi nedir? Ben benzinli almayı düşünüyorum fakat bu kadar az satışta olması beni tedirgin yaptı.
Mercedes benzinliydi tüp taktırmadan kullandım fakat pişman oldum yakıt masrafı biraz fazla... Q5 e tüp taktırmayı planlıyorum ama performansı etkilermi?
Q5 kullanan arkadaşların şikayetçi oldukları özellikleri varmı?
internetten bulduğum ebatlara baktığımda C180 e göre 15 cm kadar daha genişmiş bununn doğruluğu varmı?
Aracın arıza durumu nasıl? C180 de maşallah hiç sorun yaşamadım servis konusunda 4 yıldır yağ değişimi için gidiyorum sadece Q5 de de bu durum böyle olurmu?
Özel yazılım atanların keşke şunu açtırmasaydım dediği özelliği varmı?
Beyir gücü fabrika çıkışlı 211 miş fakat internetteki ilanlarda 230 beygir de var 250 beygir de yazılım ile oluyor sanırım bu sizce bunun bir zararı varmı?

Zahmet edip cevap verebilirseniz minnettar kalırım.
Rig kurup ekran kartı almayı planlıyorum önümüzde ki ay kazıma başlamak için sizce en mantıklı coin hangi coin?
Hakkında
Meslek: Oto Galeri işletmecisi
Forum İmzası:
Mesajıma cevap verirken LÜTFEN alıntı yaparak cevap verin.
Forum İkinci El İmzası:
Mesajıma cevap verirken LÜTFEN alıntı yaparak cevap verin.
Hakkımda:
geçmişte 13 yıl internet kafe işlettim
geçmişte 4 yıl ortalama 2000 kişilik yemekhane işlettim
2017 yılından beri de oto galeri işletiyorum.
Sanal dünyada takılmayı seviyorum.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Mercedes
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
World of Warcraft
World of Warcraft
Steam
Steam
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 712
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 50.595 (Bu ay: 284)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 62 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.