Şimdi Ara

DH oldu LH - Forumun İçine Ettiniz Tebrik Ederim (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
2.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
745 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden yani sınav, yerleştirme, sonuç, tercih kustuk popüler konu kısmından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmxksk -- 17 Ağustos 2018; 22:56:15 >
  • Sayın forum yönetimi, bu işe bir el atın lütfen!Oynamasınlar demiyoruz.Oynasınlar oynasınlar ama az ötede oynasınlar yav.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün liseliler burda yaş sınırı gelsin

• konuyu açan arkadaş tamamen haklı. yönetim bir şeyler yapsın
  • Ben de 2012 üyesiyim ama tyt/ayt bölümünde yazıyorum :D Galiba benim de emekli olma zamanım geldi :D
  • kültürlü cingen kullanıcısına yanıt
    Mühendisliğe kabarıyorum ne la
  • :( 2013 mezunu olunca böyle oluyor demek ki üyelik tarihle de alakası yokmuş.
  • sonunda birisi hislerime tercüman olmuş.
  • Destekleyin beni, destek istiyorum sizden

-Truva’dan Hasan

• 2010 üyeleri bile var :(
  • Ne deseniz haklısınız. Ben de bu sene sınava girdim ama çok abarttılar bu sene olayı. Gerçekten de buna bir çözüm bulunması lazım çok çocuksu hareket bunlar.
  • Valla ben de böyle bir konu açacaktım üşendiğimden vazgeçtim. Şu liselilerin açtığı mal konuları yukarıda görmekten gına geldi. Bir değil iki değil. Bir de çoğu boş muhabbet ve geyiklerden oluşuyor. Zaten bu konuların alayı da sadece kendilerini ilgilendiren konular.

Şu sınav bölümündeki konuların yukarı çıkarma özelliği iptal edilsin. Şu aptal konuları görmeyelim artık.
  • bu sacmaliga herkesin ortak tepki koymasi cok iyi oldu ilgilensinlerde ana sayfada cocuk muhabbeti gormemis oluruz artik
  • gun kullanıcısına yanıt
    Eğer bu konuyla ilgilenecekseniz konu dışında sürekli trend olan saçma siyaset başlıklarına da el atmanız gerekir. Bildiğiniz ağlama duvarına döndü güzelim forum. Her önüne gelen yok hükümet şöyle yok hükümet böyle.
  • Valla hislerime tercüman oldun, konun ve yazdıkların. Diş yazıyorum, bir konu daha "mühendislik okuyacağım" bir konu daha "ailem tıp yaz diyor" sonra bir konu daha "tercih yaparken otsurdum"

E cehennemin dibi ya, millete ne katiyorsun, neyi ispatliyorsun. Mezun olduktan sonra sende hasta bir birey olarak hayata atilacaksin.

Derece ile iktisat bitirmiş biri olarak feto ve akp yüzünden atanamadim. Özel sektörde günde 12 saate yakın sürünüyorum. Sizin de sonunuz böyle olacak şimdiden tadını çıkarın.

Dayin yok ise özel sektörde bile yeriniz yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konuya ek olarak her türlü siyasi konularında popüler başlığı altında görünmemesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Yalnız iyiymiş ama kendi kendimizle konuşuruz anca orada. Hiç üye yok.

Alıntıları Göster
    Kendi kendinize değilde diğer üyeler ile olur. Sen bir arkadaşını davet edersen arkadaşında arkadaşını davet ederse böylece site büyür. Sayfanın açılması bir saat süren DH bir günde büyümedi ya.
  • Ipini koparan lise son dersaneye gitmiyor soluğu burda aliyor forumu iyice kendinize toplanma yeri yaptiniz oldu olacak ösym donanimhaber üzerinden yapsın size sınav mk nerdeyse o noktaya gelcez donaninhaberi osymye sponsor yapcaniz Bi kopun gidin artik birader ya bi bitin be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1shot1kill -- 18 Ağustos 2018; 2:14:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • meraklanma kardeşim liselilere ekmek çıkmaz konu ne olursa olsun (csgo bile olsa) popülere taşınınca konununda konusu değişecek; siyaset.

Yada taktik değiş o konuyu aç tyt'den hükümete yüklen iki dakikada üşenmeyip eğitim sistemine yapıştır hooop al sana popüler konu. forum donanim bunun için var:)

• Ben de sinir oluyordum bu veletlere. Tamam biz de aynı yollardan geçtik, ama konuya bir bakıyorum, siyasetle ilgili önemli bir konuya benziyor. Hop! Tyt ayt mi ne boksa orada buluyorum kendimi. O da neyse, bizim zamanımızda ygs lys vardı. Bir zamanların liseli nallart ı vardı, yok kar yağacak bilmem ne, o bitti bu başladı şimdi de. Popüler konuları işgal ediyorlar resmen. Banane üni sınavlarından? Ben üniyi bitireceğim yakında.

Şöyle bir şey olsun mesela, popüler konularda kişi, tyt ayt den konuları görmemeyi seçebilsin. Herkes mutlu olur böylece.

Hayır yani, her girişimde 10 tane sınavla ilgili konu popülerlerde. Daha fazla göster diye diye canım çıktı alttaki asıl konuları direk görmek istiyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.