Şimdi Ara

DH oldu LH - Forumun İçine Ettiniz Tebrik Ederim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
1
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
745 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Slim Charles

İslak odunla dovseler keske su veletleri. Her sene sinav bolumu cosup ortalik sacma konularla doluyordu ama bu seneki bambaska. Yok uruk kacirilmis yok kel tahmin yapmis yok 2010dan zormus bilmem ne. Bir de bazi konularin sinav konusu oldugu belli olmuyor, tiklayip kendimi sinav bolumunde bulunca kafayi yiyorum. Basarilarini bilmem ama hayatimda gordugum en itici nesil. Dedigim gibi tam islak odunla dalmalik. Umarim seneye bu seneyi aramayiz. Kendi sinav senem olan 2013u hatirliyorum da ne kadar sakindi. Millet sinavdan sonra tatilin keyfini cikarirdi. Simdikiler sabahtan aksama forumda bos konular acip birbirini yiyor.
    UZZA
  • sadecebir S kullanıcısına yanıt
    Savunma sanayiinde uzun dönem staj yapacağım, feyz almak istiyorsanız boş beleş konuları bırakın gidin dil öğrenin, dünyayı takip edin.

Daha topluluk önünde 2 kelimeyi bir araya getiremeyecek kişiler boş boş konuşmasın. Otur kendini geliştir belki anlarsın o zaman bu konular ne kadar boşmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryan Oreily -- 17 Ağustos 2018; 16:5:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden popülerdeki 10 konudan 10 unada girerdim şimdi 10 konudan 7 si sınav olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıklı ve çıkarılmasını destekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kültürlü cingen kullanıcısına yanıt
    nissan gt86 ne la yeni bir model mi

toyota gt86 olmasın o ahahaha
  • Hak veriyorum, harbiden donanım teknoloji hariç eğitim ile alakalı ve ülke gündemiyle alakalı başlıklar üst sırada, kategoriye göre ayırın çok mu zor ?
  • Keko nesiller

• Harbiden iyice gına. Tek konu altında kim ne yapıyorsa yapsın. Sanki okuyup uzaya gidecekler

• İşin kötüsü sınav sistemi, tercih ve yerleştirmeyle ilgili konularda "gerçekten" yardıma ihtiyacı olanların da konuları arada kaynıyor, önemli başlıklar açılsa bile bu ergen beyinsizlerin açtıkları konular yüzünden aynı kefeye konuyor ve ilgilenilmiyor.
  • 10 yıl önce çok elit bir ortamdı burası fotoğrafçılık, bilgisayar bileşenleri, web üzerine çok bilgili, saygılı, ahlaklı insanlar vardı saçma sapan konular açılmazdı csb gibi amacı olmayan aptal trendler yoktu. Burda öğrendim csb denen saçmalığı hala anlamış değilim amacı nedir? Ders vermek desen değil, komik değil, bir anlamı yok.
  • sistem degisikligi yuzunden boyle oldugunu tahmin ediyorum. ogrenciler giriyor internete bakiyor ki belirsizlikler en cok burada tarsiliyor, uye olup yazmaya basliyor. cok saglam fikirler de cikiyor, salak insanlar da. oku direk 2000'li nesle yoneltmenin dogru olmadigini dusunuyorum.

isteklerinizde haklisiniz, diger forumlara yazmasam da takip ediyorum. cok daha onemli konular bu tip donemsel mevzular yuzunden yeterince ilgiyi goremiyor. lakin cozum yanlis bence. donemsel aktifligin arttigi bolumleri populer konulardan cikarmak cok buyuk haksizlik olacaktir. hele ki mesele egitimse. sirf tyt/ayt bolumunde aktiflik var diye egitim basliginin cope atilmasi dusunulemez. bence cozum aktiflik ne kadar fazlaysa o bolumun genelinde, konunun populer konulara cikmasi icin o oranda fazla mesaj sayisina ulasmasidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benaydinlatamadimgeceyi -- 17 Ağustos 2018; 17:13:33 >
  • Güzelim dh ilkokul lise günlüklerine döndü aynı. Yazık yazık...

• Ryan Oreily kullanıcısına yanıt
    Torpille staj yapabildiğin için mi böyle konuşuyorsun? Sen çık topluluk önünde konuş biz de seni dinleyelim hadi bakalım? 18 yaşindaki gençlerin heyecanını 'gerizekalılik' olarak nitelendirmek dolu laf di mi? Sen bu heyecanı yaşamamıssın belli. Bir şeye sahip olmuşsan da baba parasıyla torpille demek ki

• Sitenin adini lisehaber yalinda bizde kurtulalim sizde

• çikko kullanıcısına yanıt
    "müneccimin barış çubuğunu mu yedin?" kısmında yarıldım

• HitokiriKenshinBattousai kullanıcısına yanıt
    Yani cahilliği benimsiyorsun öyle mi

• Liselileri forumdan atalım.

• sadecebir S kullanıcısına yanıt
    babam vefat edeli 20 sene oldu ve ben 25 yaşındayım.
    Patavatsızlığı bırakın. Ben de bu heyecanı yaşadım tabiki de. Burada açılan konunun amacı 2 aydır salak salak konuların sürekli tekrar tekrar açılması.
    Ne düşünecekti millet bu durumda? Açarsın bir konu oradan paylaşırsın gerekli şeyleri. Yok kesin tahmin yok 2009 yok bilmem ne, 2 aydır sürekli aynı şeyler tekrar edip duruyor. Kimse heyecan yaşamasınlar demiyor bu kadar mal olmasınlar diyor.
  • bence de saçmalık gündemde muhamber ince allahtır konuları olmalı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.