Binbaşı
03 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 131 (Bu ay: 0)
Gönderileri
“En'lerin mühendislerine...”
Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü MieS’in bu yıl 18. kez düzenleyeceği, heyecanla beklenen Endüstri Mühendisliği Günleri’18, 22-23 Kasım'da Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde sizlerle buluşuyor!
”Sen şimdi mezun olunca ne iş yapacaksın?” gibi birçok soruya cevap bulabileceğin EMG'18'de dünya markalarından Endüstri Mühendisi üst düzey yönetici konuşmacılar kendi alanlarını ve tecrübelerini öğrencilere aktarmak için geliyorlar!
Aynı zamanda gelecekteki meslektaşlarınla tanışıp kaynaşman için mükemmel bir Network ortamı ve fuaye alanı hazırlandı. Staj imkanından, mülakat simülasyonuna kadar her şey hayallerine göre tasarlandı. Haydi, seni de bekliyoruz!
Başvuru için http://bit.ly/2CnlDoP
Gece bir konu açmıştım ama pek yanıt gelmedi.Şimdi 30 binde olan birisinin mühendislik için sıralaması kaç bine düşer? Şu 1.70 küsürle çarpma olayı biraz abartı geldi bana ama diyen kişi boşuna dememiştir sanıyorum o yüzden biraz kafam karıştı bilen birisi varsa iyi olur.
Şimdi 30 binde olan birisinin mühendislik için sıralaması kaç bine düşer? Şu 1.70 küsürle çarpma olayı biraz abartı geldi bana ama diyen kişi boşuna dememiştir sanıyorum o yüzden biraz kafam karıştı bilen birisi varsa iyi olur.
tr serveri öldü banlar falan atılmıyor.
WW2DQTDEMZRLZu
edit: beyler hepsini buraya yazmadan önce kendi hesabımda deniyorum kullanıp kullanılmadıgını kontrol ediyorum yani :)
I love you pekeeğğğğ diyen adamı bir tek ben duymadım dimi??
Bu olay şu anda gerçekleşiyor mu?herhangi bir bilgisi olan varmı?
mainim jung.nicke ihtiyacım var değiştirmem lazım yardım lütfen.
klasik gold oldum zımbırtısı işte.
tr server'ındayım gold serilerindeyim wl +28.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
amd
Mobil cihaz
apple
Operatör
Turkcell
ISS
KabloNet
Oyun Platformu
PSP
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Basketbol
Indiana Pacers
Ekran Kartı
sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.105
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 16.968 (Bu ay: 233)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 117 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.