Şimdi Ara

DH oldu LH - Forumun İçine Ettiniz Tebrik Ederim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
202
Cevap
1
Favori
1.600
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> DH oldu LH - Forumun İçine Ettiniz Tebrik Ederim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    613 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Expheribal

Eğer bu konuyla ilgilenecekseniz konu dışında sürekli trend olan saçma siyaset başlıklarına da el atmanız gerekir. Bildiğiniz ağlama duvarına döndü güzelim forum. Her önüne gelen yok hükümet şöyle yok hükümet böyle.
    Yalnız şu durumu unutuyorsunuz ki sizin bahsettiğiniz tarzda konular bu ülkede yaşayan her bir birey ilgilendiriyor. Ama üniversite sınavı sadece sınava girenleri ilgilendiren kişiye özel bi alandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Biri TYT/AYT bölümünü, biri Otomobil bölümünü, bir diğeri Konu Dışı'nı veya Ülke Gündemi'ni görmek istemiyor olabilir.

Pek anlamıyorum bir yandan çok uğraşıyorlarmış gibi görünüyor ama öte yandan burası sahiplerine her ay sıcak para kazandıran müdehale gerektirmeyen kendi yağında kavrulan bir mekan gibi.
    |
    |

Ne alaka ki? Ben foruma milletin saçma içi boş devlete karşı ağlamalarını görmek için girmiyorum. Demeye çalıştığınız şeyler burada tartışılmıyor emin olun. Sadece laf kalabalığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expheribal -- 18 Ağustos 2018; 3:11:55 >
    |
    |
    kültürlü cingen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ne zamandır içimi dökmek istiyordum, nihayet konusu açılmış. Burası teknoloji forumu sözde ama tyt bölümünün konuları yüzünden forumdan soğudum. Bu tyt bölümünü engellemek istiyorum ama sitedeki ilgili fonksiyon çalışmıyor. Düzeltilmesi için destek kaydı açtım ama ilgilenen olmadı. Forumun sağlığı için özellikle tyt nin populerden kaldırılması gereklidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Saygılarımla.
  • Yarbay
    3494 Mesaj
    Donanım haberi konular değil adminler batırıyor
    |
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | Samsung 970 Evo Plus 500gb M.2 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 | STEELSERIES Rival600| Logitech G810 Orion Spectrum | Monster Abra A5 V15.2.2 |
  • Yarbay
    5214 Mesaj
    Gerçekten boş boş tipler

|
    |

|
    |
    Aynı şeyi bende geçtiğimiz aylarda paylaşmıştım.Forumun tamamen formattan çıktığını düşünüyorum.Alakası olmayan konular aldı başını gidiyor . Survivor'a yapılan yorum kadar teknik destek vs isteyen arkadaşlara yorum yapılmıyor artık.
    |
    |
  • Yarbay
    2501 Mesaj
    ben bu foruma 2006 yılında Knight Online için kayıt oldum, her sınav dönemi bu konuları gördüm, günü gelince sabahlara kadar okudum, gençlerin en heyecanlı hayatının en önemli dönemi, içleri kıpır kıpır soracaklar tabi, popülere çıkmasında da benim için sıkıntı yok hatta google ile gelenlere yardımcı olur, forumun yaş kitlesi bu bunu değiştiremezsiniz şurada 1 ay sonra popülere çıkacak konu dışında açılmış konu gene troll konusu olacak.

ilgilendiği konu değilmiş, seni forumda ne ilgilendiriyorsa favori konuya/forumların konusuna eklersin oradan bakarsın, ben uzun süredir anasayfayı okumuyorum bile, favorilere girip oradan devam ediyorum.

forum formattan çıkmışmış burası dh birader format arıyorsan ekşi sözlüğe gideceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Devil -- 18 Ağustos 2018; 8:57:57 >
    |
    |

|
    |

|
    |
    Popüler konuların kişiye özel şekilde ayarlanabilmesi her kesim için faydalı olur. Bu forumun sadece donanım ve ikinci el kısmı ile ilgileniyorum. Foruma gireceğim zaman sadece bu iki bölümün url’sinden girmeyi tercih ediyorum. Popülerde clickbait tarzı başlıklar çok sinir bozucu olabiliyor. En azından konu başlıklarının yanında konunun hangi bölüme dair olduğu belirtilmeli. Örn: Bla bla bla... [Tyt/ayt]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anil23 -- 18 Ağustos 2018; 11:51:40 >
    |
    |
    |
    |

Hayır hadi onu da kabul ettik sen bunu yazdıktan sonra (şurası gelir mi burası gelir mi diye) seni hacettepe almayacak sırf yazdığın için puan ve sıralamana göre ilk beş tercihini uçuk yaparsın ya da istediğini yaparsın baktın başka isteğin yok boş bırak mezuna kal. En azından ben öyle yaptım 3 tercih yaptım 3.sü geldi memnunum. Çok boş konular...

|
    |
    batmaynx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Survivor 2018 e 120 bin cevap yazan boş beleş insanlar canlari sıkılinca gençlere küfredebileceklerini gençleri ezebileceklerini sanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadecebir -- 18 Ağustos 2018; 12:57:4 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Oetkeer43 , tahaxis07 , IAbuzerI , Daryl.Dixon , SkyName

Yani nefret dolu siyaset kavgalarını benimsiyorsun öyle mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    qeceninprensi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4347 Mesaj
    bu ülkede üni okumak sanki büyük marifetmiş gibi tartışıyorlar yaw ciddi ciddi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 18 Ağustos 2018; 13:28:35 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Expheribal

Ne alaka ki? Ben foruma milletin saçma içi boş devlete karşı ağlamalarını görmek için girmiyorum. Demeye çalıştığınız şeyler burada tartışılmıyor emin olun. Sadece laf kalabalığı.
    senin ne gormek icin girdigin kimin umrunda ? eger 10 populer konunun 5 i yks konusuysa bi duzenleme yapilmasi sart oglu sarttir. yks bolumune ozel bi altta yks populer konular kismi acilabilir anasayfada. kimse yks konusu acilmasin demiyor. sende bi zahmet git yks kismindan konularini takip et. bu tip ozel bolumlerin populere girmesi normal birseyken yks duzenli olarak populer kismini isgal ediyor ve 1 konuyla degil bircok konuyla. bunlari seneye universiteden yks ye girecek biri olarak soyluyorum.

|
    |

|
    |
    |
    |
    Suzuki Grand Vitara 2007 1.9DDIS / VW 2014 Polo 1.4TDI DSG Beyaz / Bmw 2014 F30 3.20i Efficient Dynamics Techno Plus Beyaz / Mercedes 2015 GLA 180 CDI Edition 1 Beyaz / Volvo 2015 S60 D2 Advance+Base pac Beyaz / Mazda 2009 Rx8 40th Anniversary Füme / Renault 2011 Fluance 1.5 dci Touch / Toyota 1999 Corolla Xli / Hyundai 2011 Accent Era 1.5crdi Team / 2016 Siyah CBR 250R / 2016 Füme Xmax 250 ABS / 2017 Füme Nmax 155 ABS / 2017 BMW 1.18i beyaz joy

Gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
kolayoto.com
emek server
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,866
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.