Şimdi Ara

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
9
Favori
111.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla alphi kulaklık gerçekten iyi güzel ayarlarla harikalar yaratıyor. Bir de kulak alışınca tadından yenmiyor gerçekten. sesi de çalıştıkça açıldı. Şu an harika gerçekten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaanaksoy1

Bende bu ürünün 4GB olanını almayı kafama koydum. Fakat birkaç sorum var: böyle bir alet almamdaki neden derslerde ses kaydı yapmak. ünide hocalar roketli, yazıyla yetişilmiyor. sonra final zamanı not aramaktansa ses kaydedip evde temize çekmek daha mantıklı. bu bağlamda 4 metre ötedeki hocanın sesini yeterli netlikte ve seviyede kayıt eder mi? bende de mobiblu marka mp3&ses kayıt var ama sesi boğuk kaydediyor. birkaç arkadaş derste kayıt yaptığını belirtmiş bu konuyu biraz açarlarsa iyi olur. bu kayıdı dinleyerek evde özet çıkarmak amacım. diğer nedenim hergün 3-3,5 saat yolda geçiriyorum bu saatlerde film izlemek istiyorum. türkçe altyazılı filmler. bunlar meizu nun istediği şekilde format ve çözünürlük değiştirerek izleniyormuş, bazı kişiler sesin arkadan geldiğini veya takılmalar olabildiğini belirtmiş. böyle bir durum gerçekten oluyor mu? ki oluyorsa filmi izlemenin keyfi kaçar. bir de SP olanı mı SL olanı mı almamı tavsiye edersiniz. sanırım hepsiburada da SL satılıyor ki büyük olasılıkla fiyatı için ordan alacağım.

hocam tıp fakültesini düşün... roketleme değil mubarek ses hızı...
    kullan emin ol pişman olmazsın
    5 metreyi geçirme de...

• quote:

Orjinalden alıntı: rabindranath

valla alphi kulaklık gerçekten iyi güzel ayarlarla harikalar yaratıyor. Bir de kulak alışınca tadından yenmiyor gerçekten. sesi de çalıştıkça açıldı. Şu an harika gerçekten.

bilader niyetliyim ya... al diyor musun yani?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.alphi

quote:

valla alphi kulaklık gerçekten iyi güzel ayarlarla harikalar yaratıyor. Bir de kulak alışınca tadından yenmiyor gerçekten. sesi de çalıştıkça açıldı. Şu an harika gerçekten.

abi şimdi ben mutluyum inan. ama senin kulak olayları falan daha farlıysa bir şey diyemem.

abi ben sana sadece şunu diyeyim 15-16 ytl kaybetmek senin için çok önemli değilse al. ve işin ilginç yanı, eskiden gelenlerde malzeme kalitesi daha kötüydü. şimdi artık aşmışlar. orijinali ile ayırt edilebilecek tek yanı içerisindeki gözenekli yapı kalmış. kısacası iyi çok iyi. 16.90 lira. ortalama bir philips den daha ucuz ve daha kaliteli. bence değer. forumda bir kaç kişi de benle aynı görüşte

al abi. ancak yorum yapmadan önce aleti 12- 14 saat burn in e bırak. ses çok fazla fark ediyor. bir de benim ayarları yazcam onları kullan ekolayzırda

• quote:

quote:

quote:

abi şimdi ben mutluyum inan. ama senin kulak olayları falan daha farlıysa bir şey diyemem.

abi ben sana sadece şunu diyeyim 15-16 ytl kaybetmek senin için çok önemli değilse al. ve işin ilginç yanı, eskiden gelenlerde malzeme kalitesi daha kötüydü. şimdi artık aşmışlar. orijinali ile ayırt edilebilecek tek yanı içerisindeki gözenekli yapı kalmış. kısacası iyi çok iyi. 16.90 lira. ortalama bir philips den daha ucuz ve daha kaliteli. bence değer. forumda bir kaç kişi de benle aynı görüşte

al abi. ancak yorum yapmadan önce aleti 12- 14 saat burn in e bırak. ses çok fazla fark ediyor. bir de benim ayarları yazcam onları kullan ekolayzırda

şu satıcının linkini adresini falan bi şeyini bi versene bana

• valla 2- 3 metreye kadar gayet iyi ses kaydi var o kayidi kulakici kulaklikla dinlersen 5 metre 10 metre ötekinin sesini bile rahat duyabilirsin bi kac dersi bende kaydettim ama yakındaki seslerden dolayi hocanin sesini duymak cok az da olsa güclesiyor ortam da tek kisinin sesi varsa harika bir kayit cıkar =)
  • merhaba meizum elime iki gün önce geçti.hepsiburadadan aldım benimkisi sl modeli. kutu içeriği sp modeline göre eksik.bu durumu hepsiburadaya bildirince eksikleri gönderiyorlarmı? yoksa kendımızmi bulmalıyız kılıf?
  • arkadaşlar benim bi sorunum var.
    albumlerden bolumunden seçtiğimiz album çalmaya başlayınca (örnek o albumde 8 parça varsa sadece 8 tanesini çalıyor) ilgili album bitince bir sonraki album veya mp3'e geçmiyor ve çalma işini durduruyor.albumden sonra çalma işini yapmak için sadece tum şarkılardan seçince, album bitimindeki mp3lere geçiyor.

sizdede öyle bir sorun varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: starback

arkadaşlar benim bi sorunum var.
    albumlerden bolumunden seçtiğimiz album çalmaya başlayınca (örnek o albumde 8 parça varsa sadece 8 tanesini çalıyor) ilgili album bitince bir sonraki album veya mp3'e geçmiyor ve çalma işini durduruyor.albumden sonra çalma işini yapmak için sadece tum şarkılardan seçince, album bitimindeki mp3lere geçiyor.

sizdede öyle bir sorun varmı?

walaa bu soruyu bu akşam ben soracaktım
    çözümleri bekliyoruz arkadaşlar
  • altyaziya cozum olarak dedigim gibi word de aciyorum turkce karakterleri ingilizce yapiyorum el alıskanlıgı ile 30 saniyemi bile almiyor diyebilirim hemen loli convertere atiyorum offf gul gibi izliyorum film-dizi mi:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: neowho

Bu arada çeviri ve altyazı için tüm programları unutun format factory bu iş için biçilmiş kaftan...
    Hem de Türkçe...

http://www.formatoz.com/download.html
    sitesinden son versiyonunu indirebilirsiniz...

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi

Bu programı kurdum da.. Altyazıyı yan oynatıyor. Ne yapmak lazım? ya da bir çözümü var mı?

• quote:

Orjinalden alıntı: stillwater

quote:

Orjinalden alıntı: neowho

Bu arada çeviri ve altyazı için tüm programları unutun format factory bu iş için biçilmiş kaftan...
    Hem de Türkçe...

http://www.formatoz.com/download.html
    sitesinden son versiyonunu indirebilirsiniz...

Bu programı kurdum da.. Altyazıyı yan oynatıyor. Ne yapmak lazım? ya da bir çözümü var mı?

bu sorun bendede var. ben öncelikle videoya orjinal boyutunda altyazıyı ekliyorum. daha sonra meizuda çalışacak şekilde convert ediyorum. yani toplam iki kez convert yapmış oluyorum. ama bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar çıkacaktır...

• @SEGHRİ
    @stillwater
    @neowho

Bence Loli Video Converter kullanın onda hiç bir sorun olmadan çeviriyor.

Link :

http://rapidshare.com/files/182188458/Loli_Video_Converter.exe.html *** = r a p i d s h a r e

Program düzenlenmiştir . Türkçe alt yazıları düzgün çevirir ve kurulum yoktur.

hata alanlar .NET Framework 2.0 yüklesin.

@dr.alphi
    @starback

Valla o sorun değil aslında programı yazan öyle yazmış o son versiyon programında bile öyle ama şöyle yapa bilirsin sen çalma sırasını sanatçı ismine göre yap o zaman albüm albüm çalar sırayla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.u.v.e.n -- 12 Ocak 2009; 22:28:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: g.u.v.e.n

@SEGHRİ
    @stillwater
    @neowho

Bence Loli Video Converter kullanın onda hiç bir sorun olmadan çeviriyor.

Link :

http:/****.com/files/182188458/Loli_Video_Converter.exe.html *** = r a p i d s h a r e

Program düzenlenmiştir . Türkçe alt yazıları düzgün çevirir ve kurulum yoktur.

@dr.alphi
    @starback

Valla o sorun değil aslında programı yazan öyle yazmış o son versiyon programında bile öyle ama şöyle yapa bilirsin sen çalma sırasını sanatçı ismine göre yap o zaman albüm albüm çalar sırayla.

walla g.u.v.e.n kardeşim bi ayar çekeceğim bakalım ya
    eywallah yine de

• eyvallah kardeşim ne mutlu bana yardım edebiliyosam.

Benimde aslında sorunlarım var bu mp4 le ilgili mesela en büyük sorun bu şarkıların bazılarında şarkı bitiyo ama hala devam ediyo takılarak sonu tekrarlı yo bu sorun galiba mp3 lerin özelliklerinden oluyo o yüzden ogg kullanıcam hem daha az yer kaplar. 1 mp3 sığdığı yere 5 tane ogg müzik sığabilir isterseniz yardımcı olurum ve ses kaliteside aynı kalıyo.
  • quote:

eyvallah kardeşim ne mutlu bana yardım edebiliyosam.

Benimde aslında sorunlarım var bu mp4 le ilgili mesela en büyük sorun bu şarkıların bazılarında şarkı bitiyo ama hala devam ediyo takılarak sonu tekrarlı yo bu sorun galiba mp3 lerin özelliklerinden oluyo o yüzden ogg kullanıcam hem daha az yer kaplar. 1 mp3 sığdığı yere 5 tane ogg müzik sığabilir isterseniz yardımcı olurum ve ses kaliteside aynı kalıyo.

burası böyle hocam hep birbirimize yardım edeceğiz ki bir yerlere gelelim
    ogg nin ses kalitesinin aynı olduğundan emin misin yaw?
    gerçi hiç denemedim ama...

• quote:

quote:

eyvallah kardeşim ne mutlu bana yardım edebiliyosam.

burası böyle hocam hep birbirimize yardım edeceğiz ki bir yerlere gelelim
    ogg nin ses kalitesinin aynı olduğundan emin misin yaw?
    gerçi hiç denemedim ama...

Aynen dediğin gibi araştırıp incelememiz lazım ve paylaşmamız lazım sorunlarımızı çözümlerimizi yazmamız gerekir ve bunları ana sayfaya yazmamız gerek yapa bilirseniz.

Evet aynı ben 6600 için çok denemiştim ve araştırmıştım deniyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.u.v.e.n -- 11 Ocak 2009; 23:20:01 >

•  DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi

Nasıl sizce.
  • Kim yapmışsa güzel yapmış.. Kaç tane imal etmiş acaba?
    Meizu'nun üreticisi Dane&elec'in başka merdia playerları da var
    http://www.danedigital.com/
  • quote:

Nasıl sizce.

miniplayer2 mi? m8 ile m6 arasına konulabilcek güzel bir ürün olabilir. inşallah fake değildir

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.