Şimdi Ara

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
9
Favori
111.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 25dadas25

Arkadaşlar bir sorum olacak,
    Yakında inşallah ben de aranızda olacağım Hepsiburada'dan dün siparişi verdim. Bugün 13.00'da benim eve ulaştıracak kargo yerine ürün gelmiş. Ancak bu saate kadar mp4ü getirmediler. Acaba yarın getirirler mi? Yoksa haftasonu ayağına p.tesine mi sallarlar? Nasıl işliyor bu kargo sistemi?

walla hocam ben siparişi verdiğim andan tam 13 saat sonra kapıma getirdiler. tabi burada kargo şirketinin de payı büyük. istersen takip numaranla bir ara sor

@frux
    incelememi beğenmiş olmana sevindim SP versiyonun incelemesini de rabindranath yapmıştı. onu da belirterek hemen altına ekledim. yeni incelemeler oldukça onları da ekleeyceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.alphi

incelemeler ilk sayfaya eklenmiştir

abi, incelemen süper. benim incelemeyi de oraya eklemen gayet iyi olmuş.

bu arada bugün meizu ile 40 dakika süren bir ses kayıdı yaptım.

yüksek kalitede dersim için yaptığım kayıt inanılmaz derecede kaliteliydi.

mikrofonun sesleri yakalama becerisine hayran kaldım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabindranath

quote:

Orjinalden alıntı: dr.alphi

incelemeler ilk sayfaya eklenmiştir

abi, incelemen süper. benim incelemeyi de oraya eklemen gayet iyi olmuş.

bu arada bugün meizu ile 40 dakika süren bir ses kayıdı yaptım.

yüksek kalitede dersim için yaptığım kayıt inanılmaz derecede kaliteliydi.

mikrofonun sesleri yakalama becerisine hayran kaldım...

teşekkür ederim
    ben derste ne kadar güzel kaydettiğini denedikten sonra bu günkü derste(ilk dersimiz epey sıkıcı bir ders) meizumu hocanın kürsüsüne bıraktım. hoca zaten ses kayıt cihazına falan izin veriyor bütün ders uyudum meizum dinliyor benim yerime o dersleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: g.u.v.e.n

yardım meizu yu usb ye taktım dosya attım çıkardım dondu kaldı reste atılmıyo Usb bağlantısı kuruldu yazıyo ve şarz yarı olmasına rağmen dolu gösteriyo geri takıncada şarz dolduruyo bilgisayar bile görmüyo lütfen acele yardım.

Çözüm bu sorunla karşılaşan arkadaşlar (>>I)next ve ON/OFF tuşuna 8sn aralıksız basarak makinayı fabrika ayarlarına geri döndüre bilirler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssmuho

skin yükleme yazıyor verdiğin adreste onu nasıl yapcaz.

temanın resource.bin dosyasını firmware günceller gibi ana klasöre atıp kapatıp açıcağız ve bekleyeceğiz bu kadar. ben yükledim sorun yok.
  • arkadaşlar siz loli de hangi ayarları kulanıyorsunuz bende videoyuy açtığımda ilk taklıyor sonra geçiyor neden olabilir.

[Main]
    name = Meizu M6

[Video]
    fourcc = xvid
    fps = 18
    height = 240
    width = 320
    twopass = false
    mode = 1

[Video_codec]
    name = lavc
    vcodec = mpeg4
    vbitrate = 384
    threads = 8
    vmax_b_frames = 0

[Audio]
    rate = 44100

[Audio_codec]
    name = mp3lame
    br = 128
    vbr = 0
    mode = 0

[Subs]
    font = tahoma.ttf
    outline = 1
    scale = 3
    position = 100

Bana bide güncel güzel türkçe bi yazılım bula bilirmisiniz bende m6 sl 4gb versiyonu var.

Bide bende birtane şarz aleti var ama 4.2V = 400mA yazıyo ama meizu 5V istiyo olurmu sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.u.v.e.n -- 9 Ocak 2009; 19:30:22 >
  • quote:

Bana bide güncel güzel türkçe bi yazılım bula bilirmisiniz bende m6 sl 4gb versiyonu var.

Bide bende birtane şarz aleti var ama 4.2V = 400mA yazıyo ama meizu 5V istiyo olurmu sizce.

sevgili arkadaşım
    bu topicin ilk sayfasında Next'in Meizu M6 SL için yazılımı bulunmakta ve Türkçe
    İlk sayfaya bakarsan görebilirsin.
    Ancak firmwareyi ilk kurduğunda çince olarak gelecek karşına
    kullanma klavuzunda falan ayarlara ve dil seçeneklerine gideceğin yerleri rakamlarla falan belirt öyle kur firmwareyi

yani ne yap et menü de dil seçeneklerine gideceğin yeri ezberle
  • quote:

arkadaşlar siz loli de hangi ayarları kulanıyorsunuz bende videoyuy açtığımda ilk taklıyor sonra geçiyor neden olabilir.

[Main]
    name = Meizu M6

[Video]
    fourcc = xvid
    fps = 18
    height = 240
    width = 320
    twopass = false
    mode = 1

[Video_codec]
    name = lavc
    vcodec = mpeg4
    vbitrate = 384
    threads = 8
    vmax_b_frames = 0

[Audio]
    rate = 44100

[Audio_codec]
    name = mp3lame
    br = 128
    vbr = 0
    mode = 0

[Subs]
    font = tahoma.ttf
    outline = 1
    scale = 3
    position = 100

kendisinden düşük voltaj zarar vermez ama bence yinede deneme.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabindranath

bu arada yeri gelmişken kendi ses ayarlarımdan bahsetmek istedim: bence kendi kulaklığıyla kullanırken en iyi sesi bu kombinasyon veriyor:

bass: 3
    treble: 2
    spatializer: açık
    spatializer modu: normal
    sanal 3D:0
    faz düzenli equalizer(PCE):4
    sanal bas iyileştirme(VIBE): 3
    hoparlör tipi: kulaklık

EQ:

ekolayzır ım kişisel tercihli ayarları şöyle:

soldan sağa doğru 0 +1 +11 -1 +7 +5 +4 +3 +4 +9

ilginç göründüğüne aldırmayın deneyin

bu arada içinden çıkan kulaklık süngerlerini mutlaka kullanın. onlar bir nevi filtre gibi sesi daha iyi duruma getiriyorlar bence. ayrıca bass ı daha hissedilebiliyor kılıyorlar. yoksa bana mı öyle geliyor :D

ya rabin bi şey sorucam
    sen ne tarz dinliyorsun hocam daha çok müzikleri?
  • rock, metal ağırlıklı olmak üzere kulağa hoş gelen her şey dinlerim abi. mesela içerisinde meizunun edip akbayram da var, cem karaca da, iron maiden de. hatta klasik parçalar bile var abi.
  • Arkadaşlar bu ilk sayfada verilen yazılımın türkçe çevirisinin bazı yerleri eksik

müziklerdeki tüm müzikler yeri

Bide geri nası döndürücem bu next orjinal yazılımı nerdedir

Arkadaşlar bide bu yazılımları nasıl düzenliye biliriz kendimize göre açıcak bi program yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.u.v.e.n -- 9 Ocak 2009; 21:08:55 >
  • quote:

Arkadaşlar bu ilk sayfada verilen yazılımın türkçe çevirisinin bazı yerleri eksik

müziklerdeki tüm müzikler yeri

Bide geri nası döndürücem bu next orjinal yazılımı nerdedir

Arkadaşlar bide bu yazılımları nasıl düzenliye biliriz kendimize göre açıcak bi program yok mu ?

hocam onu bana next servisinden yolladılar
  • Denedim tam orda bi sorun var hem bence meizu orjinal yazılımı sadece tükçeye çevirmişler ve biraz yanlış açılırken next meuzi bile yazmıyo.

Az sonra bi daha deniycem cevap yazarım.

Edit : Arkadaşım yine yok o yazı gelmiyo müziklere girince en baştaki tüm şarkılar kısmının ismi yok tek o yok diğer hepsi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.u.v.e.n -- 9 Ocak 2009; 21:43:50 >
  • Sanırım konu başında verilen firmware'nin orjinali rusça - ingilizce.. Next serviste cihaz üzerinde yüklü olan firmware de vardır mutlaka..
    Aslında sorun yoksa, hiç merak etmeyeceksin..
    fw yüzünden daha evvel 2 tane mp3 player'ı hurdaya çıkarmıştım..
  • kendim bitane hazırlıyorum 10 dk hazır deneyip koyucam bekleyin full türkçe olucak .
  • arkadaşlar ben cihazla ince bant arasına bişi girdiği için(artık nasıl girdiyse) o bantı kaldırdım. çok çabuk çiziliyor kaldırınca cihaz gerçekten sürekli kılıfında taşıyorum ama baktığım ince ince bir sürü çizik olmuş canımı sıktı. başka o bantı kaldıran var mı herkes öle kullanıyor galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: beYdeNbeY

arkadaşlar ben cihazla ince bant arasına bişi girdiği için(artık nasıl girdiyse) o bantı kaldırdım. çok çabuk çiziliyor kaldırınca cihaz gerçekten sürekli kılıfında taşıyorum ama baktığım ince ince bir sürü çizik olmuş canımı sıktı. başka o bantı kaldıran var mı herkes öle kullanıyor galiba

Arkadaşım ilk geldiğinde 2 bant oluyo ben o ilk üsteki kağıtlı olanıda kaldırmıycaktım ama kağıttan bişey görünmüyodu ama diğeri duruyo.
  • Arkadaşlar Kendi düzenlediğim Meizu M6 SL yazılımını sunarım %100 Türkçeye çevrilmiştir.

Ben Şuan Yükledim ve kullanıyorum.

http://rapidshare.com/files/181539791/meizum6sl.rar.html ****** = r a p i d s h a r e

Kurulum

İlk önce meizunuzdaki tüm dosyaları yedekleyin sonra rarın içindeki 2 dosyayı atın ana dizine

usb den çıkartın ve meizunuz açılıcaktır daha sonra kapatın ve tekrar açın ve yazılım yüklenmeye başlıycaktır

1 dk sonra tekrar açmaya çalışın ve açılıcak yeni türkçe yazılımınız karşınız da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.u.v.e.n -- 10 Ocak 2009; 0:26:25 >
  • Bugun itibari ile hb den 8 gb lik siparis verdim. Bakalim ne gun teslim edecekler, insallah dediginiz gibi kalitelidir....
  • Arkadaşım alet bence süper
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.