Şimdi Ara

DH MEiZU KULLANICI TOPLULUĞU -->İnceleme ve Firmware - Firmwareler Güncellendi (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
9
Favori
111.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tnakresss

Arkadaşlar kullanmakta olduğum sansa clip cihazımı değiştirmek istiyorum. Ses kalitesi konusunda sansa clip ile bu cihaz arasında bir fark varmıdır? Video oynatma aslında benim için çok önemli değil. Önemli olan tek şey ses kalitesi ve yüksekliği. Önerebileceğiniz başka cihaz varsa oda olur. İlgi ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Daha önceki mesajlaşmalardan anladığım kadarıyla iki marka arasında Meizu öneriliyordu. Ama teknik bilgim olmadığından hangi ayarlar öne çıkıyor vs. bilemiyorum.

Sol üst tarafta " konu içi ara" kutucuğuna sansa yazıp aratırsanız ilgili mesajları toplu olarak görüp inceleyebilirsiniz. Ses kalitesi daha iyi olduğu söyleniyordu aklımda kalan ama hangi kritere göre vs. bilemiyorum.

Şu anda Meizu'nun sıfırı piyasada bulunur mu o da ayrı bir soru zira en az 4-5 senelik cihazlar. Bir üst mesajda "mc_technosoft" nickli arkadaş bir link paylaşmış Meizu için, isterseniz bir de orayı arayıp sorun ellerinde stok vs. var mı diye?

Benim Meizu cihaz arızalandığında biraz bakınmıştım piyasadaki mp3 player'lara ama akıllı telefonların piyasa hakimiyeti ile birlikte bu cihazlar da artık eskisi gibi yaygın değilmiş ve çok fazla alternatif yoktu.

• @qube26 cevabın için çok teşekkür ederim. Cep telefonlarından sonra gerçektende bu cihazların eski hükmü kalmadı. Ancak ben kullandığım hiç bir cep telinden sansa clip imden aldığım berrak ve güzel sesi alamadım.
    Dediğiniz gibi cihaz bakınmaya devam edicez sanırım.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halily -- 4 Ağustos 2013; 0:36:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende bu üründen kullanıyorum ama cihazda .mp4 uzantılı dosyaları oynatamıyorum, desteklemiyor mu acaba?
  • Bugün Sıfır Meizu m6 sl 8Gb alarak bende aranıza katıldım. Teclast X30, Sansa Clip+ kullanıcısı biri olarak bu cihaz hakkındaki yorumum: Mükemmel.
    Ses kalitesi, radyo kalitesi ve diğer tüm özellikleri ile önceki kullandığım cihazlardan üstün bir cihaz. Önceki cihazlara boşuna zaman ve para harcamışım...
    Cihazı EQ kapalı modda, bass-tiz kapalı şekilde audio-technica cks99 kulaklığımla kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon1977

Bugün Sıfır Meizu m6 sl 8Gb alarak bende aranıza katıldım. Teclast X30, Sansa Clip+ kullanıcısı biri olarak bu cihaz hakkındaki yorumum: Mükemmel.
    Ses kalitesi, radyo kalitesi ve diğer tüm özellikleri ile önceki kullandığım cihazlardan üstün bir cihaz. Önceki cihazlara boşuna zaman ve para harcamışım...
    Cihazı EQ kapalı modda, bass-tiz kapalı şekilde audio-technica cks99 kulaklığımla kullanıyorum.

Hayırlı olsun öncelikle. Sıfır durumda nereden ne kadara buldunuz çok merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

quote:

Bugün Sıfır Meizu m6 sl 8Gb alarak bende aranıza katıldım. Teclast X30, Sansa Clip+ kullanıcısı biri olarak bu cihaz hakkındaki yorumum: Mükemmel.

Hayırlı olsun öncelikle. Sıfır durumda nereden ne kadara buldunuz çok merak ettim.

İstanbul,Ümraniye'de bir mağazada buldum.Ellerinde 2 tane siyah vardı, birini ben aldım diğerinide kendime alabilirim :)
    Cihaza son yazılımı attım(http://www.nebutv.net/yazilim.php?bilgi=132). Cihazın yazılımsal bazı sorunları var(arka plan ışığını tamamen kapanması 2dk. sürüyor ayarını bulamadım, ışık tamamen kapandıktan sonra tekrar aktif olduğunda ışıkta parlama oluyor bir süre sonra düzeliyor.Gereksiz pil tüketimi yaratıyor bu durum, FM radyo bazen direk çalışmıyor, listeden dinle ile aktif oluyor vs...) ama salt müzik olarak mükemmel.Yazılımsal sorunları göz ardı edilebilir. Ses kalitesinin muazzamlığını: Radyosunun ses kalitesinde de(stereo etkisi-genişliği) görüyorsunuz...
    Acilen orjinal siyah slikon kılıf temin etmem gerekiyor.Elinde olan veya getirtebilen varsa alabilirim...

Düzenleme: Arka plan ışığınının tamamen kapanması ayarını buldum, konunun ilk sayfalarında yazılıymış:) m tuşuna 1-2 saniye basılı tutunca kapanıyor ışık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon1977 -- 24 Kasım 2013; 0:54:45 >

• falcon1977 kullanıcısına yanıt
    Bende yeni bir tane daha almak istiyorum. Almadıysan magazanın ismi nedir fiyat soralım. :)
  • Son güncel firmware (update) dosyalarını nereden temin edebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piratex

Bende yeni bir tane daha almak istiyorum. Almadıysan magazanın ismi nedir fiyat soralım. :)

Alıcam :) Aralık ayında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem2018

Son güncel firmware (update) dosyalarını nereden temin edebiliriz?

http://www.nebutv.net/yazilimlar.php?kategori=105 modelinize uygun yazılımı buradan indirebilirsiniz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerem2018

Son güncel firmware (update) dosyalarını nereden temin edebiliriz?

http://www.nebutv.net/yazilimlar.php?kategori=105 modelinize uygun yazılımı buradan indirebilirsiniz...

Teşekkürler...
  • arkadaşlar sıfır ayarındaki meizu m6sl 8gb versiyonunu ihtiyaç fazlası olduğundan satıyorum. ilgilenenler için link aşağıdadır.

http://forum.donanimhaber.com/m_84581862/f_//tm.htm

edit: falcon1977'ye satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xvso -- 2 Aralık 2013; 23:12:51 >
  • Uygun fiyattan vermek isteyen olursa beklemedeyim :)
  • Ben tam yenisini alacaktim yukardaki linkten fiyatı nedense 350 li oldu. Simdi gene düsmüs.

Onun yerine Sansa Clip+ ile Sansa Fuze V2 aldim rockbox yuklü forumdan. MEizu kadar estetik olmasada ikisindende cok memnunum. Kartla +16 gb hafiza tam bana gore. Makinayı devamlı bilg. baglamayinca dosya atmak icin pil ömrü de uzun olur baya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piratex -- 26 Şubat 2014; 22:32:38 >
  • bendeki cihazın bataryası durduk yere şişmiş balon gibi, içi açılmış haliyle

söktüm attım bataryasını da artık çöp mu oldu alet, bir çözümü yok mu acaba??
  • 10 yıllık cihazımı buldum. Eski eşyaların içinden çıktı. Cihaz yeşil ekran veriyordu.

doczz.biz.tr
    YE-M6SL - Bilgisayar
    https://doczz.biz.tr/doc/158456/ye-m6sl

Bu linkten kullanma klavuzunu buldum. Format attım bilgisayardan.

www.satdl.com
    Download Next_Meizu YE-M6SL 4GB
    https://www.satdl.com/download/19695

Sonra bu linkten firmware buldum. Dosyaları rardan çıkarıp cihazın içine kopyaladım. Cihaz açıldı. Belki birilerinin işine yarar.

• Öncelikle herkese merhaba belki konuyu hortlatıyorum ama elimde M6 SP 2gb cihaz var ve bunun firmware dosyasını hiçbiyerde bulamadım. Üzerinden seneler geçmiş tabi. Hani yedekleyen biri var ise upload edebilirse gerçekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• berkaydogan B kullanıcısına yanıt

Üstadım Allah razı olsun. Verdiğin linkte arama yapayım dedim meğer benim cihazınki de varmıs orda. Çok teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.