Şimdi Ara

DH Kütahyalılar Grubu (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
2
Favori
33.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite öğrencisi olduğundan dolayı bu şehirde kalmak zorunda olan doğma büyüme büyük şehirli (ankara, istanbul, izmir) arkadaşlara allah sabır versin.
  • Hop Kimse yokmu?
  • Geldim burdayım
  • geçmiş olsun hemşerilerim.
  • DH'de böyle bir grup olduğunu yeni farkettim. İlginç
  • kütahya buluşması yapalım beyler
  • Bende kütahyalıyım
  • Tavşanlılı varmı beyler.
    Eskişehirliyimde anne tarafı tavşanlılı gene hemşeri sayılırız bu hafta geliyorum 2-3 günlüğüne
  • quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Üniversite öğrencisi olduğundan dolayı bu şehirde kalmak zorunda olan doğma büyüme büyük şehirli (ankara, istanbul, izmir) arkadaşlara allah sabır versin.

Hadi istanbul izmiri anladıkta ankara nedir ya.. 6 sene ankarada kaldım ve kütahyamı özlemediğim tek bir günüm olmadı o kokar ankarada.

Bu arada insanıyla yeşilliğiyle suyuyla küçüklüğüyle şirinliğiyle ferahlığıyla ucuzluğuyla bir tanedir kütahyam :) ( Sevmeyen beğenmeyen gelmesin arkadaş zorla değil ya :D )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi Uchiha

quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Üniversite öğrencisi olduğundan dolayı bu şehirde kalmak zorunda olan doğma büyüme büyük şehirli (ankara, istanbul, izmir) arkadaşlara allah sabır versin.

Hadi istanbul izmiri anladıkta ankara nedir ya.. 6 sene ankarada kaldım ve kütahyamı özlemediğim tek bir günüm olmadı o kokar ankarada.

Bu arada insanıyla yeşilliğiyle suyuyla küçüklüğüyle şirinliğiyle ferahlığıyla ucuzluğuyla bir tanedir kütahyam :) ( Sevmeyen beğenmeyen gelmesin arkadaş zorla değil ya :D )

Söylediklerine katılıyorum bende bazı sebeplerden dolayı sakaryadayım kütahyayı özlüyorum. 2 haftada bir geliyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 14 Temmuz 2011; 21:37:11 >

• Hayırlı kandiller arkadaşlar.
  • Hayırlı kandiller..
  • Vazonun oraya gel.
  • hop yok mu yeni katılımcılar :)
  • kütahyalı değilim ama kütahyada yasıyorum.
  • liseden beri kutahyada yasiyorum ali guralda okudum 4 sene sonra da 2 sene dpu de okudum insanlari kadar yobaz suyu kadar pis havasi kadar pis baska bir memleket gormedim dpu ye giden kime sorsaniz sevmezler ne kutahyayi ne de dpu yu sehir zaten kucuk insanlar da kucuk akilli ha disaridan gelenler iyi oluyor 6 senede kutahyali arkadasim olmadi orada. olduysa da yamuk yaptilar simdi kutahyali kimse ile gorusmuyorum ha tavsanlili aslanapali cok iyi insan var allahtan okulu biraktim da ankaraya geldim sukur yareppim
  • Bir sehir hakkinda genelleme yapmak yanlistir. Herkes ayni degildir. Sana hep yamuk adam denk geldiyse o senin sanssizligin. Ben aslen Afyonluyum ama dogma buyume Kutahyali'yim ve Kutahyali'yim demekten gurur duyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urqun

liseden beri kutahyada yasiyorum ali guralda okudum 4 sene sonra da 2 sene dpu de okudum insanlari kadar yobaz suyu kadar pis havasi kadar pis baska bir memleket gormedim dpu ye giden kime sorsaniz sevmezler ne kutahyayi ne de dpu yu sehir zaten kucuk insanlar da kucuk akilli ha disaridan gelenler iyi oluyor 6 senede kutahyali arkadasim olmadi orada. olduysa da yamuk yaptilar simdi kutahyali kimse ile gorusmuyorum ha tavsanlili aslanapali cok iyi insan var allahtan okulu biraktim da ankaraya geldim sukur yareppim

Sorun şehirde değil sende.
  • Genellemede illa ki hatalar olacaktır ancak bu dediklerim doğru cıkın dışarıda bi universiteliye sorun memnun musun diye cevabı zaten bellidır kaldı ki uzun saçla yolda yürürken yanımdan geçen adamın euzü besmele çekmesi bana şeytan muamelesi yapmasi kütahya insanının seviyesini gösterir hadi onu da geçtim etrafında afyon eskişehir bursa gibi şehirlere bakın hepsi gelişmis ama kütahyanın insanının kendi memleketine faydası yok yine her sene yollar delinsin suyu kirlensin kimsenin umrunda değil okulu bırakan çok arkadaşım oldu benım gibi şimdi oradan kurtulduklarına şükrediyorlar onu geçtim eskişehirden gelipte depresyona girenini bile gördüm sorun bende değil şehirde ha bana sorarsanız memnun musn diye allaha şükür kurtuldum oradan keske babamın tayini oraya cıkmasaymış derim evet kütahyalı adamdan çok çektim ki artık kütahyalı biriyle aramda mesafe olur
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.